חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד גיטרה בחיפה

חיפה

גיטרה

- נמצאו 24 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

בוריס- מורה לגיטרה [חיפה]

תמיד חלמתם לנגן בגיטרה? רוצים שהילד ילמד מוזיקה? בוריס - מורה מקצועי וסובלני עם ניסיון רב של 15 שנה בהוראה, מזמין אתכם ללמוד לנגן ולהכיר את עולם המוזיקה. השיעורים מי..

מורה לגיטרה ולפיתוח קול- ליאור דוד [חיפה]

שיעורי גיטרה מותאמים באופן אישי לתלמיד. מלמדת גם שירים ואקורדים עבור מי שמעוניין ללמוד בשביל הנאה, וגם סולמות ותיאוריה מוזיקלית עבור מי שמעוניין להעמיק בתחום. תוכן ..
רוק סיטי לימודי מוסיקה בחיפה לכל הגילאים - גיטרה [חיפה]
אם תמיד חלמתם לעמוד על במה, לנגן מוזיקה מקורית משלכם ולעשות את מה שאתם אוהבים, הצטרפו אלינו! רוק סיטי הוא בית הספר למוסיקה של חיפה. מוזמנים לבוא ולהכיר אותנו וללמוד ..
שיעורי גיטרה בחיפה ובקריות -פדריקו [חיפה]
מורה לכלל סוגי הגיטרה וגיטרה בס לכל הרמות ולכל הגילאים. 18 שנים של ניסיון נגינה, 10 שנים ניסיון כמורה. . השיעורים מתקיימים בסטודיו לגיטרה בחיפה או במכללת just music ..
מורה לגיטרה - ניר בלום [קריית מוצקין]
שיעורי גיטרה עם ניר בלום מורה ונגן בעל ניסיון וידע רב בתחום ההוראה (מלמד בבי"ס למוזיקה) הפקה מוזיקלית בטלויזיה בערוץ הראשון (בתכנית אירוח "מחר שבת " עם יעקב כהן וולו..
מורה לגיטרה לכל הרמות- יגאל שמעוני [פתח תקוה]
הגיטרה נאחזת קרובה ללב ולא בכדי .כלי אהוב בעל צליל חם הנגישות אליו זמינה בכל מקום ועת. המורה מנוסה ומקצועי השיעורים מובנים וברורים .למידת לווי, פריטות, סולמות, נגינ..
שיעורי גיטרה [חיפה]
בוגרת רימון נותנת שיעורים פרטיים בגיטרה קלאסית וחשמלית, בסגנונות Rock, Pop, Blues, Jazz, Punk Rock וישראלי תוכנית לימודים מותאמת לכל תלמיד לפי רמתו והעדפותיו המוזיקא..
מורה לגיטרה ותיאוריה [חיפה]
שיעורי גיטרה ותיאוריה -נגן ג'אז, בוגר אקדמיה בהולנד, מלמד ג'אז, מוזיקה קלה, תאוריה בסיסית ומתקדמת (כולל הכנה לרמת בחינות באקדמיה).
שיעורי גיטרה חשמלית וקלאסית [חיפה]
מורה לגיטרה חשמלית וקלאסית. בוגר בית ספר "רימון" ובעל תואר ראשון במוסיקה מאוניברסיטת בר-אילן.
אוהד כהן- מורה ללימודי גיטרה קלאסית [חיפה]
אוהד כהן- מורה ללימודי גיטרה קלאסית. מלווה אתכם מראשית דרככם ועד הכנה למבחנים ורסיטלים.
מורה לגיטרה קלאסית, חשמלית ובאס ברמה הגבוהה ביותר []
בית ספר למוסיקה מיוזיקביט - MusicBeat, למעלה מעשר שנות ניסיון, מציע לימוד שיעורי גיטרה לכל הרמות. מבסיס ומבנה הגיטרה ועד להפקת שירים, סולו, וכ"ו... שיעורי הגיטרה מל..
מורה לגיטרה [חיפה]
שיעורי גיטרה קלאסית וחשמלית, מועברים על ידי מורה אקדמאי בעל ניסיון רב עם כל קשת הגילאים וכל הרמות. מלמד את כל הסגנונות, מקלאסי ועד רוק, פריטות, אקורדים, סולואים. דגש..
LFO - קורס סאונד באולפן הביתי [חיפה]
סאונד הוא אומנות בפני עצמה, קסם, סוד. איש הסאונד צריך להיות בעל ידע טכני רחב ומעמיק, אך גם בעל חוש ליופי. ב LFO תלמד לעומק את כל מה שאתה צריך לדעת בפן הטכני של העבוד..
LFO - קורס קיובייס יצירה והפקה באולפן הביתי [חיפה]
LFO המרכז ללימודי האולפן הביתי בחיפה והצפון- קורס קיובייס/Cubase בקורס זה תקבל את כל הכלים בכדי להתחיל ליצור באופן מקצועי באולפן הביתי! מטרות הקורס: תוכנת הקיובייס..
לנגן ולהנות - איתי ליברמן [חיפה]
חולמים לנגן בגיטרה ?? רוצים להשתפר בנגינה ?? זה המקום !!! בואו לנגן באוירה נעימה ועם הרבה סובלנות ! לכל הרמות וכל הגיליים , במגוון סגנונות ובשיטה יחודית וקלה !! ו..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*