מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד גיטרה בחיפה

חיפה

גיטרה

- נמצאו 23 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה

מורה לגיטרה ולפיתוח קול- ליאור דוד [חיפה]

שיעורי גיטרה מותאמים באופן אישי לתלמיד. מלמדת גם שירים ואקורדים עבור מי שמעוניין ללמוד בשביל הנאה, וגם סולמות ותיאוריה מוזיקלית עבור מי שמעוניין להעמיק בתחום. תוכן ..

בוריס- מורה לגיטרה [חיפה]

תמיד חלמתם לנגן בגיטרה? רוצים שהילד ילמד מוזיקה? בוריס - מורה מקצועי וסובלני עם ניסיון רב של 15 שנה בהוראה, מזמין אתכם ללמוד לנגן ולהכיר את עולם המוזיקה. השיעורים מי..
רוק סיטי לימודי מוסיקה בחיפה לכל הגילאים - גיטרה [חיפה]
אם תמיד חלמתם לעמוד על במה, לנגן מוזיקה מקורית משלכם ולעשות את מה שאתם אוהבים, הצטרפו אלינו! רוק סיטי הוא בית הספר למוסיקה של חיפה. מוזמנים לבוא ולהכיר אותנו וללמוד ..
מורה לגיטרה - ניר בלום [קריית מוצקין]
שיעורי גיטרה עם ניר בלום מורה ונגן בעל ניסיון וידע רב בתחום ההוראה (מלמד בבי"ס למוזיקה) הפקה מוזיקלית בטלויזיה בערוץ הראשון (בתכנית אירוח "מחר שבת " עם יעקב כהן וולו..
שיעורי גיטרה בחיפה ובקריות -פדריקו [חיפה]
מורה לכלל סוגי הגיטרה וגיטרה בס לכל הרמות ולכל הגילאים. 18 שנים של ניסיון נגינה, 10 שנים ניסיון כמורה. . השיעורים מתקיימים בסטודיו לגיטרה בחיפה או במכללת just music ..
שיעורי גיטרה [חיפה]
בוגרת רימון נותנת שיעורים פרטיים בגיטרה קלאסית וחשמלית, בסגנונות Rock, Pop, Blues, Jazz, Punk Rock וישראלי תוכנית לימודים מותאמת לכל תלמיד לפי רמתו והעדפותיו המוזיקא..
אוהד כהן- מורה ללימודי גיטרה קלאסית [חיפה]
אוהד כהן- מורה ללימודי גיטרה קלאסית. מלווה אתכם מראשית דרככם ועד הכנה למבחנים ורסיטלים.
LFO - קורס סאונד באולפן הביתי [חיפה]
סאונד הוא אומנות בפני עצמה, קסם, סוד. איש הסאונד צריך להיות בעל ידע טכני רחב ומעמיק, אך גם בעל חוש ליופי. ב LFO תלמד לעומק את כל מה שאתה צריך לדעת בפן הטכני של העבוד..
שיעורי גיטרה חשמלית וקלאסית [חיפה]
מורה לגיטרה חשמלית וקלאסית. בוגר בית ספר "רימון" ובעל תואר ראשון במוסיקה מאוניברסיטת בר-אילן.
לנגן ולהנות - איתי ליברמן [חיפה]
חולמים לנגן בגיטרה ?? רוצים להשתפר בנגינה ?? זה המקום !!! בואו לנגן באוירה נעימה ועם הרבה סובלנות ! לכל הרמות וכל הגיליים , במגוון סגנונות ובשיטה יחודית וקלה !! ו..
מורה לגיטרה ותיאוריה [חיפה]
שיעורי גיטרה ותיאוריה -נגן ג'אז, בוגר אקדמיה בהולנד, מלמד ג'אז, מוזיקה קלה, תאוריה בסיסית ומתקדמת (כולל הכנה לרמת בחינות באקדמיה).
מורה לגיטרה קלאסית, חשמלית ובאס ברמה הגבוהה ביותר []
בית ספר למוסיקה מיוזיקביט - MusicBeat, למעלה מעשר שנות ניסיון, מציע לימוד שיעורי גיטרה לכל הרמות. מבסיס ומבנה הגיטרה ועד להפקת שירים, סולו, וכ"ו... שיעורי הגיטרה מל..
מורה לגיטרה [חיפה]
שיעורי גיטרה קלאסית וחשמלית, מועברים על ידי מורה אקדמאי בעל ניסיון רב עם כל קשת הגילאים וכל הרמות. מלמד את כל הסגנונות, מקלאסי ועד רוק, פריטות, אקורדים, סולואים. דגש..
LFO - קורס קיובייס יצירה והפקה באולפן הביתי [חיפה]
LFO המרכז ללימודי האולפן הביתי בחיפה והצפון- קורס קיובייס/Cubase בקורס זה תקבל את כל הכלים בכדי להתחיל ליצור באופן מקצועי באולפן הביתי! מטרות הקורס: תוכנת הקיובייס..
שיעורי גיטרה - מייקל קוברין [חיפה]
שעורי גיטרה - קלאסית / חשמלית / ואקוסטית. לכל הגילאים מתחילים ומתקדמים מורה אמן ויוצר פעיל בתעשיה בוגר מסגרות בארץ ובחו"ל נסיון בהוראה פרטית וקבוצתית מעל ל-5 שנים.


  שלחו הודעה
ל

*

*

*