מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד בריאות וסגנון חיים - שונות בתל אביב

תל אביב

בריאות וסגנון חיים - שונות

- נמצאו 36 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
מיניות נשית - סידרת מפגשי התעוררות ומעגלי נשים [תל אביב]
אנו מזמינות אתכן לסדרת מפגשי התעוררות המיועדים לנשים הרוצות להתעורר מחדש אל העולם המופלא של הנאה ותענוג, עולם המיניות הנשית. במהלך המפגשים ניצור מגע מחודש עם האפשרות..

קורס גלישת רוח עם עמית ענבר [תל אביב]
גלישת רוח עמית ענבר, ממובילי ענף גלישת הרוח בארץ ובחו"ל,כיום מאמנה של נבחרת ישראל בגלישת הרוח ומאמנו של המדליסט האולימפי גל פרידמן, החליט לטפח מחלקה נוספת בבתי הספר..
שיעורים פרטיים בפילאטיס מכשירים [תל אביב]
בלב ת"א, במתחם הקסום של מדרחוב נחלת בנימין, בסמוך לשוק הכרמל שוכן לו סטודיו מדהים, לפילאטיס מכשירים. הסטודיו מצוייד במכשירי פילאטיס ברמה הגבוהה ביותר. בסטודיו שורר..
סדנת צמחי מרפא שלב ב' [תל אביב]
Medical Herbs M.sc מנחה הסדנה: מגר' אילן ללבניקוב – רוקח ונטורופט העיסוק בצמחי מרפא נפוץ כבר אלפי שנים. הצמחים נבראו ביום השלישי לבריאת העולם. בתחילה השתמשו בצמחי..
אשטנגה יוגה תל אביב [תל אביב]
אשטנגה ויניאסה יוגה בתל אביב - שיעורי בוקר בסטודיו מקסים במיקום מעולה במרכז העיר. התרגול מיועד לכל גיל, מתחילים ומתקדמים.
פילאטיס ילדים - רשת דרור רז תל אביב [תל אביב]
ברשת "דרור רז- המרכז הישראלי לפילאטיס" נפתחו קבוצות לימוד לשיעורי פילאטיס לילדים. אנו מתייחסים לילד בגובה העיניים, תוך שימוש בשפה הברורה לו ושימוש בדימויים ובדימיון...
מבוא ל-HUNA מחשבה יוצרת מציואת [תל אביב]
הרצאת מבוא חוייתית לקראת פתיחת קורס HUNA - מחשבה יוצרת מציאות: טכניקות ופילוסופיה שמאנית מעשית שמלמדת כיצד ליצור את המציאות בצורה טובה יותר.
אימון פילאטיס פרטי! [תל אביב]
שעורי פילאטיס אחד על אחד בבית הלקוח. שיעור פרטי המותאם אליך ולצרכים המיוחדים שלך. ליחידים וקבוצות של עד שלושה משתתפים. מדריכה מוסמכת מגיעה אליכם הביתה עם כל אביזרי ה..
יוגה באלהיוגה [תל אביב]
יוגה היא אוסף כלים שבהפעלה נכונה מאפשרים למתרגל להתקדם במסלול חייו, כל אחת וכל אחד בדרכו הוא. בשלבים הראשונים של התרגול מגלה המתרגל את הגוף ויכולותיו. עם הזמן ועם ..
מפגש חוויתי [תל אביב]
כיצד להפוך חסרון ליתרון, התמודדות עם מצבים קשים, הסרת מחסומים בינאישיים, הקצאת זמן לעסוק בתחביבים,ומוטיבציה להגשמת חלומות, הפעילות נעשית כדו שיח ביני לבין הקהל, ומלו..
טיהור הבית שלך [תל אביב]
הכשרתך לטפל בביתך ולמנוע מצבים של: מחלות תכופות, דברים שמתפוצצים ונשברים, מריבות בזוגיות ובין בני הבית, דכאונות והרגשה שלא נעים בבית - אלו חלק מהסמפטומים שאומרים כי ..
פילטיס מכשירים בקבוצות אינטימיות [תל אביב]
בלב ת"א, במתחם הקסום של מדרחוב נחלת בנימין, בסמוך לשוק הכרמל שוכן לו סטודיו מדהים לפילאטיס מכשירים, בניהולה של נעמה אריאלי. הסטודיו מצוייד במכשירי פילאטיס ברמה הגבוה..
סדנת שיפור מיומנויות זיכרון [תל אביב]
תארו לכם שתוכלו לזכור בקלות שפע של שמות, תאריכים, מספרי טלפון, פרצופים, מטלות, תהליכים, מילים בשפות זרות ופרטים חשובים נוספים. זיכרון נחשב לאחד ממרכיבי האינטליגנציה...
חוג לפיתוח הבריאות [תל אביב]
בחוג נעבוד על פיתוח הבריאות שלנו. איך? :-) נזוז, ננשום, נדמיין, נהיה מודעים, נשחק... וכל זה מתוך התכוונות לשפר את הבריאות שלנו ולקרב אותה למצב הטבעי שנולדנו להיות בו..
סדנת צמחי מרפא שלב ג' - Medical Herbs [תל אביב]
מנחה הסדנה: מגר' אילן ללבניקוב M.Sc – רוקח ונטורופט שורשי רפואת הצמחים המודרנית נטועים עמוק במסורת הרפואית של התרבויות העתיקות. כיום, רפואת הצמחים נשענת על מחקר פ..


  שלחו הודעה
ל

*

*

*