מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אסטרולוגיה

 איפה אני 

אסטרולוגיה

- נמצאו 12 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
אסטרולוגיה התפתחותית קורס מבוא [נירית]
ללמוד לקרוא את המפה כדי להבין את הרגע, לתקשר עם החיים קורס מבוא - ייפתח ב- 1/11 בשעה 18:00 אני מזמינה אתכם לתהליך התעוררות משותף – המערב את הראש ואת הלב, מפעי..

יעוץ אסטרולוגי / קורס אסטרולוגיה עם טליה [רמת גן]
בואו לבנות מפה אסטרולוגית אישית על פי תאריך לידה. יעוץ והכוונה לכל תחומי החיים ע"י אסטרולוגית מנוסה - 20 שנות ניסיון ואין ספור מפות. (זוגיות, היריון, משפחה, בריאות, ..
חוג השמים - אסטרולוגיה טיפולית [ראש פינה]
חוג השמים אסטרולוגיה טיפולית אסטרולוגיה טיפולית מתמקדת בבעיות גוף נפש ויחסים בין אישיים תוך תשומת לב אישית המעניקה לאדם תפישה נרחבת בידיעת עצמו והסביבה , מטפלת במער..
אסטרולגיה, נפש-גוף-רוח [הוד השרון]
דרך נוספת לדעת את עצמך, התבוננות פנימה, שיחה אישית בניסיון להגיע לתובנות חדשות, קבלת היבט נוסף וחומר למחשבה... אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ברוח האסטרולוגיה אסטרול..
אסטרולוגיה סינית העשרה והכשרת יועצים [תל אביב]
לקחת את מושכות החיים לידיכם מתחילה עם ההבנה לא רק לגבי עצמכם, אלא בעיקר עם קוד הגורל ובמיוחד המזל שלכם.
אימון חיים, אסטרולוגיה, קבוצות מודעות עצמית [רחובות]
מאמנת לשינוי בחיים, אסטרולוגית, מורה ליוגה, מנחה קבוצות למודעות עצמית והתפתחות רוחנית. מחברת ספרי מיסטיקה: מדיטציה, תקשור, יוגה לילדים, אסטרולוגיה, טארוט.
ערב ראש השנה הסיני - שנת העכברוש [מודיעין]
שרונה ועדי חורי מזמינים אתכם להשתתף בחגיגת ראש השנה הסיני, אירוע הנחגג ע"י מיליוני סינים בכל רחבי העולם במפגש משפחתי מסורתי. תוכנית הערב כוללת הרצאה מרתקת על שנת 200..
סדנת אסטרולוגיה למתחילים [תל אביב]
קורס בסיסי באסטרולוגיה בקבוצות קטנות, מועבר בדרך חוויתית עם המון כלים מעשיים למודעות עצמית ולטיפול. הכרות עם הטיפוסים האסטרולוגים והכוכבים השליטים, היבטים, אומנות קר..
קריאה אסטרולוגית [תל אביב]
מיכל קהן אסטרולוגית רצינית ומנוסה תשב כמה דקות עם כל משתתף או משתתפת ותעשה לה קריאה אישית. כל אחת תצא עם מידע חיוני ומרתק על עצמה ועתידה. מיועד לכל סוג של מפגש או אי..
אסטרולוגיה - לנווט את דרכך בעזרת הכוכבים [רחובות]
איפה נהיה בעוד 20 שנה? חיים שלמים של תינוק שזה עתה נולד. קבלת החלטות: להתחתן או להתגרש למכור או לקנות? עולם חדש נפתח במדע האסטרולוגיה. המדע המיסטי העתיק בעולם נחקר ..
סדנת אסטרולוגיה למתקדמים [תל אביב]
סדנת אסטרולוגיה למתקדמים- אימון אומנות קריאת מפות, כירון כציר מרכזי במפה האישית וציר מרכזי בתחזית האסטרולוגית.
קורס אסטרולוגיה קרמתית למתחילים ומתקדמים [רמת גן]
מפה אסטרולוגית אישית ככלי להתפתחות, מודעות, התקרבות לעצמנו. מאיפה באים ההרגלים, הכשרונות, החסימות, הרגישויות, הקשיים וההקלות בחיים. איך הידע האסטרולוגי יכול לעזור ל..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*