מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אנגלית בחיפה

חיפה

אנגלית

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
הלן דורון- לימודי אנגלית מגיל 3 חודשים ועד 19 []
הלן דורון, מחנכת ותיקה, בעלת תואר שני במדעי הלשון ו-30 שנות ניסיון, מזמינה את ילדיכם לחוויית לימוד ייחודית ומהנה. באמצעות תכניות לימוד בהתאמה אישית, הדרכה מקצועית וצ..

שיעורי אנגלית עם מיכל מוסלי []
אנגלית למתחילים, לתלמידי תיכון ואפילו שיעורים למבוגרים- שיעורי האנגלית של מיכל מוסלי מתאימים לכולם! הכנה לבגרות בכל הרמות - 3, 4, 5 יחידות לתלמידי תיכון לפי התוכנית ..
אנגלית עסקית לעולם האמיתי - רוי לינדנפלד [חיפה]
שלום לכולם! אני מציע ללמדכם אנגלית עסקית ומשפטית לעולם האמיתי, כתובה ומדוברת, בגובה העיניים, בהתאם לרמת התלמיד וצרכיו, כולל סימולציות מתוך מבחר סיטואציות אמיתיות. לנ..
שיעורי אנגלית [חיפה]
מורה לאנגלית (+תעודת הוראה באנגלית ותואר שני עם התמחות בתקשורת בין-תרבותית), דוברת אנגלית עם ניסיון רב בהוראה, תשמח לעזור לך לפתח את מיומנויות השפה באנגלית! מובטחת ס..
לימוד אנגלית מגיל צעיר באופן מהנה וחוויתי זה First... []
First Class הינה רשת מרכזים ללימוד אנגלית החל מגיל 3. שיטת הלימודי ייחודית, מתן דגש על חוויה ,עניין והנחת היסודות לשימוש נכון בשפה.
לימודי אנגלית [חיפה]
בוא/י לשפר את האנגלית שלך. לתת לה לפתוח עבורך דלתות. לימוד אנגלית לצעירים ומבוגרים - בכל רמה. ליחידים ולקבוצות. אנגלית לכל מטרה, אנגלית עסקית. תכנית הקורס נבנית בהת..
שיעורים פרטיים באנגלית עסקית [חיפה]
שלום לכולם, יש לי מעל 15 שנה ניסיון בלימוד אנגלית עסקית. אני גם מתרגמת, עורכת ועוסקת במרקום- MARKETING COMMUNICATIONS באנגלית.
שיעורים פרטיים באנגלית [חיפה]
שיעורים פרטיים באנגלית. שיטת לימוד אישית והתאמה לתלמיד. לימוד במקביל לתוכנית הלימודים של משרד החינוך בדגש על העשרת השפה ואנגלית מדוברת. מומלץ הן למתקשים והן למעוניי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*