מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אלטרנטיבי - שונות באיזור הדרום

הדרום

אלטרנטיבי - שונות

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנה חד פעמית של יצירתיות אומנות והתפתחות אישית [גלאון]
מה היעדים שבחרתי לעצמי, האם אני מתעסק במה שבאמת מעניין אותי, מה אני יכול להוסיף לחיים שלי כדי להמשיך ולהתפתח, איך יוצרים דרך חיים יותר פתוחה ויצירתית? סדנה המעודדת י..

סדנה מתמשכת של יצירתיות אומנות והתפתחות אישית [גלאון]
מה היעדים שבחרתי לעצמי, האם אני מתעסק במה שבאמת מעניין אותי, מה אני יכול להוסיף לחיים שלי כדי להמשיך ולהתפתח, איך יוצרים דרך חיים יותר פתוחה ויצירתית? סדנה המעודדת י..
מפגש חודשי - טיהור הבית ויצירת הגנות [בת הדר]
פסח קרב, רובנו עסוקים בניקיונו הפיסי של הבית, באיוורור, אירגון, ביעור החמץ... אולם מה על אנרגיה שלילית שמצטברת בבית, כיצד דואגים לניקיונו האנרגטי של ביתנו מבצרנו? א..
ריפוי טבעי [באר שבע]
מטפלת ברפלקסולוגיה, פרחי באך, צמחי מרפא, סו ג'וק (דיקור קוריאני) מזה 5 שנים, מתוכם 3 בקופ"ח, דבר המאפשר רכישת נסיון טיפולי רב והבאת תוצאות במגוון רחב של מחלות. יעיל ..
סדנת אמנות ועיצוב אישי [חצרים]
ציור, צילום, קולאז', רישום, כתיבה, גרפיקה ומבחר טכניקות מגוונות, בעזרתם יפתח כל משתתף את דרכו וסגנונו הייחודי. מזמינה אתכם לאזור אומץ ולצאת למסע חוויתי מעניין ויצירת..
מפגש חודשי - כירולוגיה [בת הדר]
בואו לשמוע וללמוד אודות חוכמת כף היד, מה הידיים שלנו יכולות לספר לנו על עצמנו, על חיינו. כיצד באמצעות הידיים ניתן לפתח את מודעותנו העצמית, מפגש מרתק בנושא כירולוגיה.
סדנת חויתית - עולם הקריסטלים [גדרה]
סדנה חויתית להכרות עם העולם הקסום של הקריסטלים ואבני החן. * קריסטלים במסורת היהודית. * הכרות עם תכונותיהם הבסיסיות של אבני החשן והקריסטלים. * מדיטציות ודמיון מודרך ל..
סדנת מודעות [אשקלון]
דאגות, בעיות ופתרונן, התמודדות עם סטרס ולחץ, נמפה את התחומים החשובים בחיינו, נלמד אמצעים לרגיעה, שינויים בחיינו וכיצד לחולל אותם ונקבל כלים לשליטה בכעס…
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*