מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אגרוף תאילנדי באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

אגרוף תאילנדי

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה

שיעורי איגרוף תאילנדי בנתניה – פניקס טיס [נתניה]

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצות ברמת הקושי שמתאימה לכם, ליהנות מאימונים עם מדריך בעל ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום ולהיות חלק מסטודיו שמעניק תחושה משפחתית. למידע היכנסו.

המרכז הישראלי לאגרוף תאילנדי MMA - רוני סקה [כפר סבא]

אומנות הלחימה התאילנדית היא ייחודית, מהנה ומשלבת בתוכה עיצוב וחיטוב הגוף. השיעורים מותאמים לכל הרמות, למתחילים ולמתקדמים. בסטודיו כולם מרגישים שהם יכולים, בעזרת תכני..

שיעורי איגרוף תאילנדי - עופר כהן [תל אביב]

האגרוף התאילנדי הוא ענף ספורט מגע שהולך וצובר פופולריות עם השנים. שיטת לוחמה זו מבוססת על תנועות לחימה יעילות ועוצמתיות שמלמדות את המתאמן להשתמש במשקל גופו על מנת לי..

אימוני איגרוף תאילנדי בכפר סבא – IMPACT פבל ש... [כפר סבא]

בואו להיות חלק מקבוצה מנצחת. המטרה היא להגיע לסוף כל אימון בתחושה שאתם חזקים, בטוחים ושלמים הרבה יותר. הגיע הזמן לעלות על המזרן, לחזק את הגוף וליהנות. לפרטים היכנסו...
אומנויות לחימה משולבות - SENCE MMA - TEAM RENATO [כפר סבא]
האיגרוף התאילנדי הוא חלק בלתי נפרד מעולם הMMA. משלב בתוכו אגרופים, בעיטות, מרפקים, ברכיים ולחימה בטווח צמוד, ממד העמידה. MMA היא השיטה הגדולה והמתפתחת ביותר כיום. סג..
אגרוף תאילנדי וקיק-בוקס- גלאדיאטור ישראל [נתניה]
איגרוף תאילנדי היא אמנות לחימה עתיקה שמוצאה מתאילנד, ונקראת בשם MUAY-THAI. היום זהו ענף ספורת תחרותי. שיטת לוחמה זו מבוססת על עבודת ידיים : מכות עם אגרופים ומרפקים ,..
חוגי אגרוף תאילנדי - מרכזים קהילתיים הרצליה [הרצליה]
חוגי אגרוף תאילנדי בהרצליה - מבית מרכזים קהילתיים הרצליה. אומנויות לחימה - חוגי אגרוף תאילנדי איכותיים למגוון גילאים במתנסים בעיר. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים !
MDfighters - איגרוף תאילנדי הוד השרון [הוד השרון]
בואו ללמוד אגרוף תאילנדי ברמה הגבוהה ביותר, ליהנות מתכנית אימון אישית ולשפר כוח מתפרץ, גמישות וביטחון עצמי, בקבוצות קטנות ובאווירה כיפית ומאתגרת.
אגרוף תאילנדי ב MMA TOP TEAM [כפר סבא]
MMA BLACK BELT הינה אומנות לחימה המציעה לקהל הרחב גברים, נשים, ילדים וילדות כאחד ללמוד את השיטה המובילה בעולם. קראטה בשילוב איגרוף תאילנדי, אגרוף, הגנה עצמית, גו'גי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*