חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
המומלצים - הפעלות לילדים

הקורס היה חוויה נהדרת בשבילימאת: עידן גדוליאן    25/07/13

שירות:
מקצועיות:

לפני 4 שנים למדתי את הקורס ״יזמות עסקית לנוער״, הקורס היה מאוד מעניין ומהנה ונתן לי הרבה כלים ומיומנות עסקית.

המרצים דיברו איתנו על הנושאים בשפה שגם אנו הצעירים נבין והחומר היה ברמה גבוהה והצלחתי ליישם את החומר הנלמד בעסקיי, יתרה מזאת התרשמתי מאוד מהמקצועיות של המרצים במיוחד מהרצאותיו של אבי בן שבת (מנכ״ל A.B.S)  שהפקתי את החומר בצורה הטובה ביותר.

הקורס היה חוויה נהדרת בשבילי, לקחתי הרבה מהמפגשים שהיו בקורס וכל שבוע חיכיתי ליום חמישי כדי לקבל עוד חומר על עולם העסקים, מאוד משך אותי העולם הזה. 

במהלך הקורס אבי בן שבת ביקש מאיתנו להכין תוכנית עסקית על חברה ואני לקחתי את הדבר ברצינות רבה והתחלתי לחשוב על רעיון לפטנט (הפטנט קשור לעולם תעשיית המזון), לאחר חשיבה מרובה היה לי רעיון והתחלתי בשרטוטים ומאיזה חומרים המוצר יעבוד וכן עוד תכנים על המוצר. בשלב זה היה לי תוכנית איך הפטנט יעבוד , עם זאת רציתי לבדוק עם יש ביקוש למוצר שכזה מפני שאין כזה מוצר, פניתי לחברה שעושה סקרי שוק והתוצאה היית שרוב מוחלט מהאוכלוסייה היה קונה את המוצר בגלל שהוא מביא לו הרבה פתרונות. רציתי לבנות אב טיפוס (דגם ראשוני של המוצר) ופניתי למפעל בסין שייצר לי את המוצר, נסעתי לסין והבאתי את התוכנית והסברתי להם איך המוצר צריך להיות בנוי ועל הייחודיות שלו. לאחר מאמצים רבים נבנה האב טיפוס, לאחר מכן עשינו את הניסוי ולשמחתי הפטנט עבד הייתי מאוד נרגש כשחרתי לישראל עם המוצר הייחודי. החלטתי לקרוא למוצר בשם 

 ״Bfan". סיימתי את התוכנית העסקית של הפטנט והרציתי על הפטנט בטקס הסיום של הקורס. 

לאחר הקורס התחלתי למכור מוצרי חשמל מכלל הסוגים כמו מערכות קולנוע, מכונות תספורת וגילוח, טלוויזיות ועוד מוצרים, השם שלי עבר מפה לאוזן ועם הזמן יותר ויותר אנשים פנו אליי כדי לקנות ממני מוצרים בגלל אמינותי. 

לאחר הקורס קיבלתי הרבה ביטחון הבנתי שעם כוח רצון, נחישות והתמדה אפשר להצליח בכל תחום ועם גיוסי לצה״ל התקבלתי ליחידה מיוחדת קרבית.  

ובזמני הפנוי אני עדיין מוכר מוצרי חשמל. כיום אני עדיין עובד על הפטנט עם חברות בדרום קוריאה ובסין והן מעוניינות בפטנט.

קורס יזמות עסקית לנוער/ מיני מ..

  שלח לחבר

שלח את המאמר ל -