התעמלות לנשים בפתח תקוה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

פתח תקוה

התעמלות לנשים

- נמצאו 19 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2

הבא

ריקוד החיים - ריקוד לנשים
פתח תקוה
סמן מודעה

ריקוד החיים - ריקוד לנשים [פתח תקוה]

עיצוב וחיטוב, העלאת סיבולת לב ריאה, הזעה מטורפת, תוך כדי שיכרון חושים. "ריקוד החיים" מציע מגוון סיגנונות של פעילות גופנית דרך ריקוד ותנועה, מוסיקה סוחפת, ואנרגיות בלתי נדלות....מתאים למי שמעוניינת ל..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
אימונים אישיים MakeShape
פתח תקוה
סמן מודעה

אימונים אישיים MakeShape [פתח תקוה]

כושר גופני, זה לא רק אוסף של תרגילים. כושר גופני - זהו אורך חיים שכולל בתוכו לא רק פעילות פיזית, אלא גם תוכנית תזונה, טכניקות מסויימות לבחינת הגוף ושליטה על התוצאות המתקבלות. אימונים עם מאמן אישי בסט..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
 

סטודיו BC -דרך קלה ליופי, בריאות וגזרה נאה!
פתח תקוה
סמן מודעה

סטודיו BC -דרך קלה ליופי, בריאות וגזרה נ... [בני ברק]

סטודיו BC מזמין אותך להכיר את תוכנית ייחודית "Body Correction Fitness System" - הפעילות פיזית עם וידאו להורדת משקל, הקטנת היקפים ועיצוב הגוף לנשים בכל הגילאים. בזמן האימון עובדים על כל קבוצת השרירים ש..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
TRX - במתנ"ס גולדה חולון בהדרכת אורית רזון
פתח תקוה
סמן מודעה

TRX - במתנ"ס גולדה חולון בהדרכת אורית רזון [חולון]

היום כבר ידוע שספורט נכון ויעיל ימנע מהכאב להפוך לכרוני, בואו ליהנות מאימוני TRX בשילוב מוסיקה והרבה הנאה ! TRX תרם רבות לעיצוב וחיטוב הגוף, שיווי משקל, שיפור קואורדינציה חיזוק שרירים, שיפור היציבה..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
התעמלות בהריון ולאחר לידה - מרכז שלבים
פתח תקוה
סמן מודעה

התעמלות בהריון ולאחר לידה - מרכז שלבים [יהוד]

פעילות המותאמת להריון ולאחר לידה בקבוצה אינטימית והדרכה מקצועית: לבחירתכן ונוחיותכן יש לנו מגוון רחב של פעילויות: לנשים בהריון: פילאטיס מכשירים, פילאטיס רצפה, FITBALL ויוגה. לנשים לאחר לידה: פיל..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
פילאטיס לנשים בהריון  בחולון
פתח תקוה
סמן מודעה

פילאטיס לנשים בהריון בחולון [בת ים]

פילאטיס מכשירים לנשים בהריון בקבוצות קטנות עבודה פרטנית עם כל אישה בהתאם לצרכים שלה בהריון - כולנו יודעות שכל אחת עוברת שינויים גופניים ונפשיים שונים בהריון ולכן אצלנו בסטודיו עובדים עם כל אחת בנפרד. ..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
שיעורים פרטיים בסימולטורים ייחודיים בסטודיו BC
פתח תקוה
סמן מודעה

שיעורים פרטיים בסימולטורים ייחודיים בסטוד... [רמת גן]

חברים יקרים! נשים וגברים! יש לנו חדשות טובות בשבילכם- בכדי להשיג גוף חטוב כבר אין צורך להתיש את עצמכם עם אינספור שעות של אימונים בחדר הכושר. אנחנו מציגים גישה מהפכנית בתחום ההרזיה-"כושר קל". בסיס הכוש..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
סטודיו בכפר - פילאטיס מכשירים בכפר טרומן
פתח תקוה
סמן מודעה

סטודיו בכפר - פילאטיס מכשירים בכפר טרו... [כפר טרומן]

בלב הירוק שוכן סטודיו בכפר - סטודיו אינטימי המכיל 4 מיטות פילאטיס (רפורמרים) . האימון מתבצע בקבוצה קטנה אך "נתפר" למידותיו ולצרכיו של כל מתאמן, במטרה למקסם את יכולתו במסגרת המגבלות האישיות שמציב לו ..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
עיצוב הגוף
פתח תקוה
סמן מודעה

עיצוב הגוף [גבעתיים]

שיעורי עיצוב חיטוב וחיזוק לנשים בשילוב תרגילים מעולם האירובי והפילאטיס תוך שימוש עם אביזרים נלויים כגון משקולות כדורים גומיות בודי בר ועוד, שיעור המקיף עבודה על כל שרירי הגוף בעבודה דינאמית. ממוקד ..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
 
כדורשת לנשים
פתח תקוה
סמן מודעה

כדורשת לנשים [חולון]

משחק הכדורשת הוא ספורטיבי, דינאמי ומרתק, המשלב חוכמת משחק, עבודת צוות, פעילות גופנית והנאה מרובה. השנה נפתחות קבוצות גם ברחבי הארץ, ועכשיו גם במרכזי הרשת בחולון! מיועד לנשים בכל הגילאים ובכל רמות ..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
 
התעמלות בונה עצם
פתח תקוה
סמן מודעה

התעמלות בונה עצם [חולון]

מטרת החוג: עבודה למניעת דלדול העצם, מניעה ועצירה של בריחת סידן ובניית עצם ע"י תרגילים ייחודיים. העלאת צפיפות העצם והקטנת הסיכון לשברים באמצעות תרגילים העוסקים בעומס והתנגדות בשילוב מכשור ואביזרים. העש..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
 
בניית עצם [תל אביב]
התופעה הנקראת בלועזית אוסטאופורוזיס משמעה דלדול העצם, תהליך של איבוד מסת עצם. עקב איבוד זה, הופכות העצמות לשבירות, ומכאן השם אוסטאופורוזיס: אוסטאו = עצם, פורוזיס= שבירות בגופנו שני סוגי עצם: עצם ספו..
טיפוח יציבה [פתח תקוה]
בשיטת "אינטליגנציה תנועתית" לשכלול היציבה ולחיזוק העצם. יציבה טובה תלויה באינטגרציה ובשיתוף הפעולה ההרמוני של כל איברי הגוף השותפים באתגר של תנועה כנגד הגרביטציה. "אינטליגנציה תנועתית" הינה שי..
התעמלות בריאותית [פתח תקוה]
התעמלות בריאותית. שיעורים פרטיים בבית הלקוחה. עבודה על כל מרכיבי הכושר: חיזוק, גמישות, שיווי משקל, קואורדינציה ומהירות תגובה. מתאים גם לנשים עם מוגבלות.
התעמלות בונה עצם [פתח תקוה]
התעמלות בונה עצם - בריאות כושר והנאה התעמלות בריאותית למניעה וטיפול באוסטאופורוזיס. תורמת לחיזוק העצם ולהקטנת הסיכון לשברים. דגש מיוחד על שיווי משקל ויציבה.. שיפור הכושר הגופני - חיזוק וגמישות.

הדפס מודעות מסומנות  |  הוסף מודעות מסומנות לרשימה שלי   | 
שלח לחבר

  שלח לחבר

שלח את ההודעות המסומנות ל-


איך להתחיל?

איך להתחיל ללמוד קרמיקה וקדרותtrue איך להתחיל ללמוד קרמיקה וקדרות
הקדרות, יצירת כלי חרס, עיטורם ושריפתם בתנור, היא מן האומנויו..
 
איך להתחיל ללמוד פסנתר איך להתחיל ללמוד פסנתר
פסנתר הוא כלי נגינה ממשפחת כלי המקלדת שמנעד הצלילים שלו, מלב..
 
עוד מדריכי איך להתחיל