אומנות לחימה באשדוד - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

אשדוד

אומנות לחימה

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

MMA BLACK BELT - אשדוד
אשדוד
סמן מודעה

MMA BLACK BELT - אשדוד [אשדוד]

mma black belt - אומנויות לחימה משולבות- קראטה, איגרוף תאילנדי, אגרוף, הגנה עצמית, גו`גיטסו ברזילאי, MMA השיטה המודרנית והאולטמטיבית של אומנויות הלחימה האימונים מתחלקים לקבוצות לילדים מגיל 4 ועד בוגרי..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
קרב מגע אולטימטיבי
אשדוד
סמן מודעה

קרב מגע אולטימטיבי [גדרה]

קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המתבססת על תגובות טבעיות של האדם ולכן קלה מאוד ללמידה, הטכניקות בקרב מגע מבוססות על עקרונות של פר..
מילות מפתח לפעילות זו:
 

ק.מ.י - קרב מגן ישראלי
אשדוד
סמן מודעה

ק.מ.י - קרב מגן ישראלי [כפר ורבורג]

שיטה להגנה עצמית המתאפיינת בפשטותה ולכן: מתאימה לכל רבדי האולוסיה לכל מקום ומצב! שיטה מודרנית המתאימה את שיטות ההגנה בהתאם לאירועים היומיומיים. חינוך למשמעת עצמית וביטחון עצמי לילדים ובוגרים כאחד! ..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
 
אקדמיה לוטה ליברה (MMA) ישראל - קב' הבוגרים [באר שבע]
תוכנית האימון שלנו מותאמת לכל אחד הרוצה לשלב בין הנאה ואומנות לחימה. כבר באימונייך הראשונים תבין את המשמעות והחשיבות של סיפוק עצמי, אשר יתרמו לך בתפקודך היום יומי. ראוי לציין שלוטה ליברה היא אומנות ..
אקדמיה לוטה ליברה (MMA) ישראל - קב' הילדים [באר שבע]
בשלב זה הילד כבר בשל יותר מבחינה פיסית ונפשית ויכולת ההבנה טובה. הילד צבר לא מעט ניסיון מה שיעזור למעבר חלק יותר ומכין לדרך אינטנסיבית, כאשר עדיין הדגש העיקרי הוא, להכין את הילד לאימונים בעתיד הרחוק, ..
אקדמיה לוטה ליברה (MMA) ישראל - קב' הנערים [באר שבע]
קבוצה זו ייחודית במהותה, כיוון שאנו מתמקדים בכל האספקטים הקשורים לאומנות לחימה בשיטת "לוטה ליברה". כאשר החיבור בין פיזיות ומנטאליות יחד נותן שילוב מנצח לנער המתבגר. פיתוח משמעת, אדיבות, שליטה עצמית, א..
אקדמיה לוטה ליברה(MMA) ישראל - קב' ילדים מתחילים [באר שבע]
בגיל הזה יש לילד את ההתלהבות הטבעית להתאמן באומנות לחימה ולהפגין את כישוריו בפני הסובבים אותו. דרך האימון הילד מפתח כבוד עצמי לו הוא זקוק כבר בשלביו הראשונים תוך דגש על אמון ומשמעת הלא מתפשרת בכל שלב ..
קיקבוקס שקים [גן יבנה]
קחו את כל היתרונות שבאימון אומנויות לחימה:המשמעת העצמית, הכבוד לחברים, לסביבה ולעצמך. את השיפור והשימור של הכושר הכללי, הביטחון העצמי. תורידו את אלמנט הסיכון שבפציעה כתוצעה ממגע עם שותף לאימון וקיבלתם..
  •    
  •    

הדפס מודעות מסומנות  |  הוסף מודעות מסומנות לרשימה שלי   | 
שלח לחבר

  שלח לחבר

שלח את ההודעות המסומנות ל-


איך להתחיל?

איך להתחיל ללמוד גרפיקה true איך להתחיל ללמוד גרפיקה
בעולם של היום בו אנו מבלים את מרבית יומנו מול המחשב, כמעט כל..
 
איך להתחיל ללמוד תפירה ורקמה איך להתחיל ללמוד תפירה ורקמה
תפירה: תמיד חלמת לעצב לעצמך את המלתחה? את מרגישה שאת מסוגלת..
 
עוד מדריכי איך להתחיל