חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הפעלות לילדים

 איפה אני 

הפעלות לילדים

- נמצאו 321 תוצאות | עמוד 11 מתוך 22       

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
בואו לאייר את הספר הראשון שלכם! [תל אביב]
פעילות מיוחדת לימי הולדת עם המאיירת נטע אור. חוויה מקסימה ומלאת יצירתיות לילדים, מתנה מושלמת לכל מי שחוגג יום הולדת עם חברים! נטע תספר לילדים על עולם האיור והספרים ..
מסיבומבה [תל אביב]
מסיבומבה של מסיבה לבחירה: אינדיאני, אגדות, בראץ, יצירה, דיסקו, דרגון וכל חלום שילדכם יחלום.

קומיקס באפעל-חוג קומיקס לילדים-שיעור ניסיון חינם [רמת גן]
ב"קומיקס באפעל" מלמדים איך ומה זה קומיקס, תוך יצירות מדליקות של פרוייקטים. כל מפגש יארך שעתיים אקדמיות. הקורס שם דגש על חיזוק הביטחון של הילד, פיתוח היצירתיות שלו וה..
פעילות יום הולדת יצירתית בנושא איור! [תל אביב]
פעילות חוויתית של איור וסיפור לילדים, עם המאיירת נטע אור. אנחנו קוראים יחד ספרי ילדים וכל ילד מאייר בהשראתם ספר משלו. הכנת הספר היא חוויה מקסימה בפני עצמה ומאפשרת לי..
סיפור פעיל [תל אביב]
מגוון סיפורים קסומים מעולם הילדים במפגשים חוויתיים ואטרקטיביים, המלווים בתלבושות ססגוניות, מוזיקה תנועה ודימיון! שעת סיפור פעילה! * בסיום הפעילות ניתן לשלב יצי..
סדנת ימי הולדת לילדים [תל אביב]
סדנת בישול לימי הולדת לילדים בבית, בחצר ובתי ספר לבישול כל משתתף מקבל כובע, סינר, ותפריט. נחתוך, נבשל, נאפה, נקשט ובסוף נאכל ארוחה. סדנאות לימי הולדת סושי, איטלקיות ..
עיסת נייר - הפעלה לילדים [שדה ורבורג]
בדרך חווייתית ושונה הילד לומד להשתמש בדמיונו ולהפוך חומרים מסביבתו לאביזרים חדשים, צבעוניים ובעלי ערך תוך עבודה עם עיסת נייר. התוצאות מדהימות והסיפוק אדיר!
חי-גן הצגות [תל אביב]
מגוון הצגות המותאמות לגילאי הילדים, חגי ישראל ועונות השנה, ניתן להתאים לכל ארוע. ההצגות מועברות ע"י שחקנים, בצורה חוויתית, מהנה וייחודית לנו. נעשה שימוש בעזרים רבים ..
גיל במסע בלתי רגיל- הפעלות קייטנות קיץ [מודיעין]
גיל המתוק הוא ילד פלא שאוהב לעשות חיים שכאלה רק נאמר את מילות הקסמים ועם גיל נבקר בעולמות נפלאים! באמצעות תנועה, ריקודים ואביזרים. מדינות לדוגמא: אפריקה, ארה"ב, מצרי..
מבוכים ודרקונים - הפעלת חוגים [תל אביב]
מי יהיה הגיבור האמיץ שיהרוג את הדרקון? מי יזכה בליבה של הנסיכה היפה ובאוצרותיו של אביה המלך? למי תהיה התהילה והכבוד? מבוכים ודרקונים הוא משחק תפקידים שמרתק מליוני אנ..
סדנאות בישול סושי לילדים [תל אביב]
סדנאות בישול סושי לילדים היא חויה מיוחדת ומקורית בא כול ילד מכין את הסושי האוהב עליו בטעם, בצורה,ובעיצוב השפים מגלים את סודות הסושי כול ילד מקבל סינר,כובע, וחוברת מ..
סדנת יצירה חינוכית בדלעות נוי - חיות קיר [תל אביב]
סדנת יצירה חינוכית מיוחדת במינה מבית סטודיו 'דלארט' - יצירת חיות הניתנות לתלייה על הקיר בחדר: צפרדעים, פילים, חתולים ועוד ועוד! הסדנה מיועדת לילדים מכיתה ד' ומעלה..
יום הולדת כוחות הצדק- ילד פלא [תל אביב]
גו'קר הרשע את כדור הארץ לחלקים חצה. ליגת כוחות הצדק (סופרמן, באטמן ואשת חייל) נקראים לעזור ועל כדור הארץ לשמור.
צמות מהאגדות ועוד לארועים ימי הולדת ומסיבות [תל אביב]
"צמות מאגדות" fairytales- שזירת פרחים, נוצות, עורות, חרוזים, אבני-חן, צדפים בשיער ועוד...כיף וקסום בכל אירוע לשמחה שלא תישכח!. אטרקציה ייחודית, אמנותית ומהנה, מתאימה..
סביבה למסיבה הפעלת קיץ 2009 [תל אביב]
אלדר המסודר רוצה לערוך מסיבה לסביבה ולטבע הירוק חנן המבולגן מנסה לחבל ואת המסיבה לבטל! הילדים נקראים לאלדר לעזור ועל כדור הארץ לשמור! הפעלה בסיפור ובתנועה שבסיומה ה..


  שלחו הודעה
ל

*

*