מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הפעלות לילדים

 איפה אני 

הפעלות לילדים

- נמצאו 326 תוצאות | עמוד 11 מתוך 22

הקודם הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
חוג בישול [תל אביב]
חוגי בישול לילדים ולמבוגרים. השף אלדו מגיע עם כל מוצריו וכלי הבישול כולל תנור וגז, ועם הילדים או המבוגרים מבשלים ואופים עם מתכונים והסברים.
תיאטרון צ'ולי וטולי-הצגות והפעלות לילדים [תל אביב]
תיאטרון צ'ולי וטולי מופיע זה מספר שנים בפני אלפי ילדים. התיאטרון פועל בגני ילדים, קייטנות, מתנ"סים, מוזיאונים, משכני אמנויות,ספריות וחברות לאורך כל השנה ובמגוון אירו..

הפעלות מעגל מתופפים - תוף הדרך [חיפה]
מעגל המתופפים של דרור בנאי מנוהל ומופעל ע"י דרור בנאי, מורה ונגן ותיק של תופים וכלי הקשה.דרור מלמד תופים ודרבוקות מזה שנים רבות בבתי ספר, קוסרבטוריומים ומתנס"ים. ..
סדנת קולנוע לילדים [רעננה]
1-2-3 אקשן וכולנו שותפים לעשייה ולהנאה מצלמת וידאו נכנסת לסדנא והופכת לידידה שדרכה ניתן לשחק כל מיני משחקים כמו : דג מלוח, מחבואים ואפילו לטוס סביב העולם ולבקר בכמ..
'בקצב התוף' - מעגל מתופפים-הרכב ספרדי [תל אביב]
להקת בקצב התוף מונה כ-15 נגנים מקצועיים המשלבים נגינה על תופים כלהקת מתופפים,כמו כן אנו מופיעים כהרכב ספרדי אינסטרומנטלי מוסיקה המשלבת ספרדית ערבית אנדלוסית מתאים ל..
פינת איפור [חיפה]
הילדים נהנים מאיפורי פנים מהממים, נמרים, חתולים,פיות יפיפיות, דמויות מסרטים מצויירים ועוד.. קעקועים מדליקים בצבע (כמו אמיתיים) ובנצנצים, והכל בחומרים בטוחים ומקצועיי..
כוכבים זה אנחנו-סדנת משחק מול מצלמה לילדים [רעננה]
סדנא בה הילדים משחקים בשיתוף עם המדיה. המצלמה היא חלק מההווי, כולם שותפים לעשייה ולהנאה. בכל מפגש יש לנו תוצר או כמה תוצרים בהם הילדים צופים, נהנים ומתגאים, מקבלי..
בית ספר לרכיבה על סוסים - חוות נטלי [גבעת נילי]
חוגי רכיבה על סוסים בסגנון מערבי ורכיבה טיפולית. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות או בשיעורים פרטיים לפי רצון התלמידים ולפי צרכיהם. מתקיימות גם סדנאות תקשורת ופיתוח מ..
סיגליות-ליווי התפתחותי [ראשון לציון]
השיטה מבוססת על גירוי כל המערכות,שלד, שרירים, מערכת עצבים, על ידי תרגילים המשלבים מגע, תנועה, ראייה ודיבור. מגיל יום ועד הליכה ילדים שהתפתחותם אינה תקינה מפגינים בש..
חברותא מרכז למיומנויות חברתיות בהוד השרון (סמוך לכ... [הוד השרון]
חברותא הוא מרכז טיפולי עם התמחות ממוקדת בשיפור כישורים חברתיים, הוא הוקם בשנת 2006 ע"י שרית דינרי במטרה לתת מענה מקצועי ואיכותי לילדים בגילאי 4-18 עם קשיים חברתיים ..
כדורי פלא - פעילות יצירתית מפתיעה שלא תשכח [זכרון יעקב]
גם יצירה וגם חשיבה, פיתוח מיומנויות ידיים, תהליכי בניה, סבלנות ומוטוריקה עדינה. מאד מגרה ומשאיר טעם של עוד, גם בצבע גם בצורה וגם באפשרויות המגוונות. "חגים סביב שול..
גיל במסע בלתי רגיל- הפעלות קייטנות קיץ [מודיעין]
גיל המתוק הוא ילד פלא שאוהב לעשות חיים שכאלה רק נאמר את מילות הקסמים ועם גיל נבקר בעולמות נפלאים! באמצעות תנועה, ריקודים ואביזרים. מדינות לדוגמא: אפריקה, ארה"ב, מצרי..
יום הולדת בחווה ואדם [מודיעין]
חווה ואדם מציעה אלטרנטיבה לחווית יום ההולדת. יום הולדת בחווה הכולל סיור חוויתי ופעילות המחוברת לאדמה ולרוח החווה
ימיי הולדת ומסיבות [כפר חיים]
אולם גדול ומרווח עם מגוון רחב של ציוד מתאים למסיבות וימיי הולדת לילדים עם הפעלות, פעילות חופשית, שעת סיפור,תאטרון בובות, קוסם, ליצן....
חוג אלקטרוניקה - יחודי בארץ [תל אביב]
באו ללמוד את עקרונות האלקטרוניקה! בעזרת הוראות הרכבה צבעוניות ופשוטות ניתן כעת לבנות פרויקטים מלהיבים כמו רדיו AM, רדיו FM, אזעקה, צלחת מעופפת, גלגל הגרלה, מגלה שק..


  שלחו הודעה
ל

*

*