חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

כל הפעילויות של דליה צמח -סטודיו לעיצוב וחיטוב

פילאטיס בגבעתיים בקבוצות קטנות - בואי לשיעור ניסיון

פילאטיס בגבעתיים בקבוצות קטנות - בואי לשי... [רמת גן]

מאבדת עניין מהר באימונים במכון הכושר? נמס לך מפעילות שגרתית? דליה צמח מזמינה אותך ליהנות משלל תכניות ופעילויות מהנות, מאתגרות ויעילות, בקבוצות קטנות ואיכותיות. בסטוד..
עיצוב הגוף גבעתיים סטודיו דליה צמח

עיצוב הגוף גבעתיים סטודיו דליה צמח [גבעתיים]

שיעורי עיצוב, חיטוב וחיזוק לנשים בשילוב תרגילים מעולם האירובי והפילאטיס, תוך שימוש עם אביזרים נלויים כגון משקולות כדורים גומיות בודי בר ועוד- בסטודיו המוביל דליה צמח..
קיקבוקס גבעתיים סטודיו דליה צמח

קיקבוקס גבעתיים סטודיו דליה צמח [גבעתיים]

חשבתם על פעילות אירובית מהנה? דליה צמח מזמינה אתכם להתמכר לאדרנלין ולהנאה שבשיעורי קיקבוקס- שיעור אירובי המשלב תנועות מעולם הלחימה. מהם יתרונות הקיקבוקס? משפר סבול..
TRX בסטודיו דליה צמח

TRX בסטודיו דליה צמח [גבעתיים]

אם התעניינתם באימוני TRX, בסטודיו של דליה צמח ניתן להתאמן בהנאה גדולה, בקבוצות קטנות ובאימון אישי! Total Body Resistance Exercises, או בקיצור TRX, עבודה על כל שריר..
פילאטיס בגבעתיים בקבוצות קטנות - בואי לשיעור ניסיון

פילאטיס בגבעתיים בקבוצות קטנות - בואי לש... [גבעתיים]

מעוניינת להצטרף לסטודיו פילאטיס מוביל ומתקדם? הסטודיו של דליה צמח הינו סטודיו מוביל בגבעתיים. בסטודיו לוח פעילות גדוש הכולל שיעורי פילטיס , אירובי, עיצוב וחיטוב, ז..
אימון כושר אישי בסטודיו של דליה צמח

אימון כושר אישי בסטודיו של דליה צמח [גבעתיים]

מעוניינת להתחיל באימונים אישיים? לחזור לעצמך אחרי לידה? הרזיה וחיטוב הגוף? אימון אישי עם דליה צמח, מדריכה מוסמכת ובעלת ניסיון וותק רב שנים בהתמחות בנשים. אימון אישי..
זומבה - סטודיו דליה צמח שיעור ניסיון בחינם

זומבה - סטודיו דליה צמח שיעור ניסיון בחי... [גבעתיים]

בשנים האחרונות, הזומבה הוכתרה ע"י מובילי הדעה בענף הפעילות הגופנית, כלא פחות ממהפכה. גם את מוזמנת לקחת חלק ב"מסיבה ספורטיבית" ולהפוך כל אימון גופני לכיף! מה זה זומ..
TRX בסטודיו דליה צמח

TRX בסטודיו דליה צמח [רמת גן]

סטודיו דליה צמח, מהמובילים בישראל, מזמין אתכם לעשות שינוי לטובה ולערוך מהפכה ספורטיבית ומהנה באורח חייכם, עם אימוני TRX מתקדמים וכיפיים בהדרכתה של דליה צמח, בוגרת וו..

  •    
  •    

  שלחו הודעה
ל

*

*