חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
פילאטיס היא שיטת אימון גופני שתפקידה עיצוב, חיטוב, חיזוק הגוף והשרירים וכן היא משפרת את היציבה ואת תפקוד הגוף.
פילאטיס שמה דגש על נשימה נכונה ושליטה של המוח בכל שריר בגוף. התמקדות במרכז הגוף, בשרירי הבטן, שרירי הליבה ושרירי רצפת האגן לחיזוק הגוף.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
דוא"ל:
תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
פתח תקוה, כץ מיכל לייב 35
כמה זמן?
45 ד'
מתי?
ימים א'-ו' לפי מערכת השיעורים
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
כן
מידע נוסף:
אימון פילאטיס לנשים בליידיס סטודיו פתח תקוה בהדרכת מדריכות לפילאטיס מקצועיות בעלות וותק בהדרכת נשים, ביחס אישי ובהתאמה אישית לכל מנויה.

אימון פילאטיס הינו אימון אינטנסיבי מצד אחד ורגוע מצד שני, אשר מטרתו להביא לחיזוק שרירי ליבת הגוף (Core muscles), להארכת שרירים, להקניית גמישות גבוהה של עמוד השדרה והגפיים ומודעות גבוהה לנשימה נכונה ולשיפור הקואורדינציה.

עיקר העבודה בפילאטיס הינה מציאת האיזון בין שרירי הגוף השונים. גוף מאוזן הינו תנאי חשוב מאוד למציאת איזון בחיים ומכאן יישום של חיים מלאים ומאושרים. פילאטיס מאפשר להכיר את הגוף בצורה יותר עמוקה, איכותית ואינטימית. תרגילי השיטה מעודדים עבודה ממוקדת ואיכותית המפעילים את שרירי הגוף העמוקים והחשובים ושרירי קרקעית האגן.

מטרות אימון הפילאטיס:
שיפור היציבה.
בניית דפוסי תנועה טבעיים ובריאים.
חיזוק שרירי ליבת הגוף.
הארכה והקניית גמישות גבוהה לעמוד השדרה ולגפיים.
מודעות גבוהה לנשימה נכונה.
שיפור הקואורדינאציה.

שיטת הפילאטיס הפכה עם השנים לפופולארית מאוד בקרב הקהל בעולם ובישראל בפרט. הסיבות להצלחת הפילאטיס הן:
מפחית כאבי גב: פועל יוצא של חיזוק שרירי ליבת הגוף, לימוד עבודה נכונה והפעלת הגוף בכל מישורי התנועה- כלומר שימון המפרקים השונים.
התאמה לרמות שונות: המגוון הרב של התרגילים והתאמתם על ידי מדריך מקצועי צמוד ליכולת של כל אדם מאפשרת עבודה ברמות מורכבות שונות, לכן ניתן להתאמן בשיטת הפילאטיס בכל רמה של כושר גופני החל מספורטאים מקצועיים ועד לאוכלוסיות הנדרשות לחזרה לכושר אחרי תקופה ארוכה שבה לא ביצעו פעילות גופנית.
מניעת פציעות: הדגש בשיטת הפילאטיס הוא מודעות למתרחש בגוף בכל רגע נתון. השיטה מתאימה את עצמה לרמת המתאמן וכל אחד פועל במסגרתה לפי יכולתו האישית. התרגילים מתבצעים פעמים אחדות כך שניתן להרגיש ולדעת מה עושה הגוף בכל רגע. ג'וזף פילאטיס לדוגמא, טען כי שיטות מערביות לאימון גופני מחזקות את הגוף ללא שליטה בתוצאה הרצויה, וכך שרירים חזקים מתחזקים יותר ושרירים חלשים יותר נחלשים יותר כפועל יוצא של חוסר תשומת לב והזנחה.
עבודה מאוזנת: אימון הפילאטיס שומר על איזון בין חיזוק השרירים להגמשתם. דבר המאפשר לגוף להיות חזק ויציב מבלי לאבד את יכולת התנועה שלו. עבודה מאוזנת באה לידי ביטוי בבחירת תרגילים במישורי תנועה שונים כלומר חיזוק שרירים אנטגוניסטים.
עיצוב: כתוצאה מהעבודה המאוזנת אנו מקבלים שרירים חזקים וארוכים. הגוף לא מתנפח אלה מתארך ומרבית המתאמנים מדווחים על ירידה ניכרת בהיקפים וכן על הקטנה של מידות הבגדים.
שיקום מחלות ופציעות: שיטת הפילאטיס מתמודדת בהצלחה מרובה עם בעיות של יציבה (כאבי גב תחתון מתח בכתפיים וכד') פציעות מסוגים שונים ואף מחלות. מכיוון שמרבית האימון נעשה בשכיבה ללא עומס על כל חלקי הגוף אפשר להתמקד בקבוצות שרירים נפרדות וניתן לסייע בשיקום פציעות מסוגים שונים. עובדה זו גם מאפשרת לאנשים עם מוגבלויות שונות ואף נכויות ברמות שונות לעבוד על האזורים הפעילים של הגוף שלהם ולנסות לעורר אזורים חלשים.
נשים במהלך היריון ואחרי הלידה: אימון הפילאטיס יעיל לטיפול בסימנים פיזיים האופייניים לתקופת ההריון- כאבי גב תחתון, יציבה לא נכונה, כאבי ברכיים ורגליים, מועקה, כאבי כתפיים ובעיות כגון, בריחת שתן וצניחת איברים. אימון הפילאטיס מחזק את השרירים הפנימיים ואת חגורת הכתפיים והצוואר ומאפשר מתיחה ושחרור של האזורים המתוחים. לכן יכול הפילאטיס לשמש כלי יעיל ביותר להפחתת אי נוחות במהלך ההריון ואחריו.
נשימה: שיטת הפילאטיס שמה דגש על ליווי התנועה בנשימות עמוקות תוך שמירה על קצב וזרימה כך שבסוף השיעור למרות העבודה האינטנסיבית על הגוף חשים המתאמנים שלווה, רוגע וגלים של אנרגיות חיוביות המאפשרים להם להשתחרר מהעומס והמתחים שתובע מכל אחד מאיתנו אורך החיים המערבי המודרני.
מחיר:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
ליידיס סטודיו פתח תקוה, כץ מיכל לייב 35

שתפו את המודעה עם החברים שלכם