חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
בהרשמה מראש. הקורס מועבר בביה"ס ספירלת הזהב. הקורס מועבר ע"י ספטיניה סולר- מאסטר מורה. הקורס הוא בן 10 שיעורים, משך כל מפגש הוא כ- 3 שעות.
בסיום הקורס אתם מקבלים תעודה בינלאומית בעברית ובאנגלית המעידה על השתתפותכם בקורס
לבוגרי הקורס ניתן להמשיך בסדנאות הבאות: רייקי 3, קרונה 1, קרונה 2, סייקם ומאסטר מורה בכל השלבים
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
דוא"ל:
תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:
גולשים שצפו בדף זה חיפשו גם:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, סנפיר 2
כמה זמן?
3.5
מתי?
יום חמישי
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
ביה"ס ספירלת הזהב הינו הראשון והיחידי בישראל ובעולם בידע המקורי של הקיום והיקום.
מעל 20 שנות ותק ומוניטין בינלאומי, אנשים וילדים מגילאים שונים מישראל וממדינות רבות ברחבי העולם מקבלים סיוע ומידע מעשי והדרכה אישית במסירות, בסבלנות ולפי הקצב האישי של כל אחד במגוון נושאים

הקורסים מועברים באופן פרטני/קבוצה, עברית/ אנגלית בהרשמה ובתיאום מראש. השיעורים ניתנים פעם בשבוע, פעם בשבועיים או פעם בחודש

תחילה אציין שהרייקי אינה שיטה יפנית ולא מגיעה מהמזרח. אלו הם תדרים אנרגטיים מעודנים יותר ומכוונות לריפוי ולאיזון עצמי ואת האחרים שמביעים את רשותם לכך.
הרייקי מאזנת את המרכזים והשדות האנרגטיים של האדם בכל הרמות: הפיסית, הרגשית, המנטלית, הרוחנית וכמו-כן להעלאת המודעות העצמית וההתפתחות הרוחנית. ולנו רוצים להגיע למצב של הרמוניה, כבוד-הדדי ושיתוף פעולה בינינו לבין האחרים כגון: בני-זוג, עמיתים לעבודה, ילדים, שכנים וכדומה, אך עלינו להבין שאנו לא צריכים לשנות דבר מלבד את עצמנו.
הרייקי עוזרת לכם להבין שאתם אחראים על חייכם ומה שקורה לכם. לכן, עליכם להתייחס ברצינות למידע הנלמד בסדנא וליישמו בכל רגע ורגע בחייכם. הרייקי מעלה על פני השטח חסימות, פחדים, אמונות מגבילות, דרכי חשיבה והתנהגויות המונעים מכם להתקדם בחייכם בכל התחומים העיקריים: בריאות, שפע, מערכות-יחסים והערכה-עצמית.
מחיר:
3000
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
ספירלת הזהב תל אביב, סנפיר 2

שתפו את המודעה עם החברים שלכם