חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
סדנת קיץ ייחודית בת ארבעה מפגשי עיון וכתיבה בהנחיית אברהם לידר, ( מורה בעל שם בינלאומי לקבלה) ויוספה אבן שושן.
חלום שלא נפתר כמוהו כמכתב שלא נפתח, ובסדנה נעיין בטקסטים העוסקים בחלומות ופשרם מתוך הקבלה והחסידות, ונרכוש בהשראתם כלים לפענוח חלומות אישיים באמצעות הכתיבה.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
דוא"ל:
תוכן:
 
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
העבודה
כמה זמן?
מפגשים בני שעתיים וחצי
מתי?
יום א' 9.7.2017 , יום א' 16.7.2017 , יום א' 23.7.2017, יום א' 30.7.2017
גילאים:
מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
החלום כמוהו ככתב חידה,
חכמי התלמוד כתבו שחלום שלא נפתר דומה למכתב שלא נפתח,
ובעקבות כך פיתחו ספרות ענפה המתייחסת לאורך הדורות לחלומות ולפשרם,
באמצעות סיפורים מן התנ"ך, המדרשים, הקבלה והחסידות.
בסדנה נחקור טקסטים יהודיים העוסקים בחלומות, ונלמד כיצד התייחסו
מורי היהדות לאורך הדורות לחלומות ולפשרם. דרך לימוד טקסטואלי ועבודה
מעשית בכתיבה, נצלול לעולם החלומות והחלימה ונרכוש כלים המסוגלים לעזור
לנו לפענח את עולם הלא מודע האישי והכללי המתקשר איתנו דרך חזיונות הלילה.

על המנחים:
אברהם לידר הוא מורה לקבלה בעל שם בינלאומי למעלה משלושים שנה. תלמידיו הרבים כוללים מרצים, רבנים, מטפלים ומתחילים. הוא ממייסדי "מנין לידר" בירושלים, המנין השיתופי הראשון בארץ, ובימים אלה מקים את "מצרף – בית ספר ללימודי משנתו של רבי אברהם אבולעפיה."

יוספה אבן שושן היא מחזאית פעילה שמחזותיה עלו בארץ ובעולם, מנחה של סדנאות כתיבה ומלווה כותבים כבר עשרים וחמש שנה. ( פרטים נוספים באתר , ובויקיפדיה)
הסדנה מורכבת מארבעה מפגשים בני שעתיים וחצי
יום א' 9.7.2017 1930-2200
יום א' 16.7.2017 1930-2200
יום א' 23.7.2017 1930-2200
יום א' 30.7.2017 1930-2200
מחיר:
850
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
יוספה אבן שושן העבודה
דירוג וחוות דעת הגולשים
(7 חוות דעת)
זיווה עודד  |  תל אביב ב-2 לאוקטובר 2012
מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מא..מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מאוד נהנית. היא מוד יצירתית ונותנת מקום לכל אחד להתבטא. היא מאוד מוכשרת בעיניי. יש הרבה מה ללמוד ממנה בתחום של יצירה וכתיבה. היא גם עורכת ספרתית של הספר שבן הזוג שלי הוציא והיא באמת שדה בתחום שלה. אני מאוד ממליצה עליה.
יעל דיימונד  |  כפר סבא ב-2 לאוקטובר 2012
פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיב..פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיבה יוצרת. אנחנו מתרגלים נושאים וסגנונות שונים של כתיבה. אחרי כל סדנא אני ממשיכה את העבודה בבית. יש ליוספה תובנות מצויינות, יכולת הקשבה והיא תמיד יודעת לתת רעיונות שגורמים לנו לצאת מהקופסה. לדעתי היא אשת מקצוע נהדרת וזה עונג גדול ללכת אליה.
אילנה  |  ראשון לציון ב-2 לאוקטובר 2012
בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כ..בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.
ניר  |  מודיעין ב-2 לאוקטובר 2012
אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בה..אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
רינה  |  מעגן מיכאל ב-2 לאוקטובר 2012
יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כא..יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם