חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
מפגש עם עצמנו במקום אחר וזמן אחר יכול לשנות את המציאות שלנו בהווה. לפעמים אנו סוחבים איתנו מגלגול קודם, דפוסי בעיות חוזרים ונשנים, תקיעות בלתי מוסברת בתחום מסוים, ולעתים גם כאבים כרוניים, או פחדים שונים ומשונים. השאריות של הגלגול הקודם שוכנות בתת מודע שלנו ומפגש עם מי שהיינו פעם יכול לשחרר אותנו לדרך חדשה. אני מזמינה אתכם ל"שחזור גלגול" - מסע בטוח ומרתק של נשמתכם, למקום שהיתה בו מזמן. המפגש שלכם עם עצמכם בזמן אחר ומקום אחר, מאפשר לכם לחזור לכאן נקיים ומוכנים לפריצת דרך משמעותית בחיים האלה.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
דוא"ל:
תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, העבודה 6
כמה זמן?
מפגש של שעתיים וחצי.
מתי?
בתאום אישי
גילאים:
מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
ב- 20 השנים האחרונות עוסקת יוספה בהוראת כתיבה יוצרת וכתיבה דרמטית ובליווי של כותבים בתהליכי כתיבה ארוכים, ובליווי אישי של תהליכי העצמה בכתיבה בשיטה יחודית שפיתחה ויצרה בהשראת הקבלה של "ספר יצירה" , ובשחזור גלגולים.
מחיר:
בתאום אישי
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
יוספה אבן שושן תל אביב, העבודה 6
דירוג וחוות דעת הגולשים
(7 חוות דעת)
זיווה עודד  |  תל אביב ב-2 לאוקטובר 2012
מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מא..מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מאוד נהנית. היא מוד יצירתית ונותנת מקום לכל אחד להתבטא. היא מאוד מוכשרת בעיניי. יש הרבה מה ללמוד ממנה בתחום של יצירה וכתיבה. היא גם עורכת ספרתית של הספר שבן הזוג שלי הוציא והיא באמת שדה בתחום שלה. אני מאוד ממליצה עליה.
יעל דיימונד  |  כפר סבא ב-2 לאוקטובר 2012
פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיב..פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיבה יוצרת. אנחנו מתרגלים נושאים וסגנונות שונים של כתיבה. אחרי כל סדנא אני ממשיכה את העבודה בבית. יש ליוספה תובנות מצויינות, יכולת הקשבה והיא תמיד יודעת לתת רעיונות שגורמים לנו לצאת מהקופסה. לדעתי היא אשת מקצוע נהדרת וזה עונג גדול ללכת אליה.
אילנה  |  ראשון לציון ב-2 לאוקטובר 2012
בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כ..בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.
ניר  |  מודיעין ב-2 לאוקטובר 2012
אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בה..אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
רינה  |  מעגן מיכאל ב-2 לאוקטובר 2012
יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כא..יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם