חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
איך להתחיל לכתוב? איך לארגן את החומר? איך ליצור עלילה מרתקת ואיך להמשיך לכתוב ולכתוב?
הצטרפו למסלול הנחיה אישית מרעיון ליצירה שלמה ולמסלול תמיכה וליווי בתהליכי כתיבה ארוכים ( ספר, מחזה , תסריט ) בהנחיית יוספה אבן-שושן.
מסלול הליווי האישי מיועד לכל מי שרוצה לכתוב ספר, מחזה או תסריט, למי שמרגיש שיש לו רעיון מבריק אך אינו יודע מאיפה להתחיל וכיצד להמשיך, לכל מי שהוא מומחה בתחומו ורוצה להביא את הידע שלו לקהל הרחב ולכל מי שכתב יצירה המונחת מזה זמן במגירה ומחכה לצאת לאור.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
דוא"ל:
תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, העבודה 6
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
כמה זמן?
שעה והנחיה בין מפגשים.
מתי?
בתאום אישי
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
כמחזאית, כותבת עצמאית ומנחת כתיבה המלווה כותבים במשך שנים רבות, אני מכירה היטב את העליות והמורדות המלוות את תהליך הכתיבה של יצירה באורך מלא. בכתיבה יש רגעי אושר וזרימה נפלאים ויש גם רגעים שבהם הכל תקוע ומשתלטת חושה של בדידות.

לשם כך יצרתי עבורך את מסלול ההנחיה האישית. מסלול זה מאפשר לך דעת שעוד מישהו הולך איתך בדרך המסתורית של הכתיבה ויודע שתגיע לסוף הדרך עם יצירה משלך.
התהליך בנוי ממפגשים אישיים שבהם אנו מוצאים את המבנה הנכון ליצירה, בונים דמויות, מפתחים עלילה ומחלקים לפרקים, ומהנחיה צמודה דרך המחשב , אשר במהלכה אני נותנת משובים מפורטים לשכתוב ופיתוח ועורכת את הספר עריכת תוכן ראשונה.

כמו כן, יש אפשרות להעברת כתבי יד לצורך קבלת חוות דעת מקצועית.
מחיר:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
יוספה אבן שושן תל אביב, העבודה 6
דירוג וחוות דעת הגולשים
(7 חוות דעת)
זיווה עודד  |  תל אביב ב-2 לאוקטובר 2012
מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מא..מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מאוד נהנית. היא מוד יצירתית ונותנת מקום לכל אחד להתבטא. היא מאוד מוכשרת בעיניי. יש הרבה מה ללמוד ממנה בתחום של יצירה וכתיבה. היא גם עורכת ספרתית של הספר שבן הזוג שלי הוציא והיא באמת שדה בתחום שלה. אני מאוד ממליצה עליה.
יעל דיימונד  |  כפר סבא ב-2 לאוקטובר 2012
פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיב..פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיבה יוצרת. אנחנו מתרגלים נושאים וסגנונות שונים של כתיבה. אחרי כל סדנא אני ממשיכה את העבודה בבית. יש ליוספה תובנות מצויינות, יכולת הקשבה והיא תמיד יודעת לתת רעיונות שגורמים לנו לצאת מהקופסה. לדעתי היא אשת מקצוע נהדרת וזה עונג גדול ללכת אליה.
אילנה  |  ראשון לציון ב-2 לאוקטובר 2012
בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כ..בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.
ניר  |  מודיעין ב-2 לאוקטובר 2012
אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בה..אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
רינה  |  מעגן מיכאל ב-2 לאוקטובר 2012
יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כא..יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם