חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
 • מפגשי כתיבה יוצרת בנושאים משתנים בהנחיית בהנחיית המחזאית יוספה אבן-שושן. פעם בשבועיים אנו נפגשים למפגש כתיבה יוצרת שבו אנו מתנסים באופן מעשי בכתיבה. והפעם בנושא: מחלה, חלימה, החלמה- כתיבת סיפורים בהשראת חלומות

 • האם החלומות משקפים את פגעי המציאות או מציעים דרכים לפתרונן? מדוע נגזרות המילים מלחמה, חלימה משורש 'חלם'
  וכיצד יוצרים בעזרתן סיפור שבו חלום מרפא מציאות.
  במפגש הכתיבה הקרוב, נתנסה בכלים שונים ליצירת מבנים עלילתיים שונים בהשראת חלום, ואתם מוזמנים.
  שלחו לי הודעה
  * שם:
  * טלפון:
  דוא"ל:
  תוכן:
   
  מפה
  לחצו להגדלה
  מפעיל זה מופיע גם ב:

  חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

  הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

  מידע נוסף

  נתונים כלליים
  איפה?
  תל אביב, העבודה 6
  כמה זמן?
  3 שעות
  מתי?
  ימי ו' 09:30 - 12:30
  גילאים:
  מבוגרים
  מגיע עד הבית?
  לא
  מידע נוסף:
  מפגשי הכתיבה הם מפגשים דו שבועיים שאני עורכת בביתי.
  המפגשים מאפשרים הזדמנות לחוות את שיטת העבודה שאני מציעה ולהתנסות באופן מעשי בכתיבה, בכל פעם מזווית אחרת בנושא אחר. המפגש בן 3 שעות ומחולק לשלושה חלקים:

 • תרגול כתיבה מתוך התבוננות והקשבה ויצירת רגע מלא בכתיבה.

 • תרגול מעשי בהיבט מסוים של כתיבה ( מבנה עלילה, אפיון דמויות , מעבר זמנים בסיפור, עבודה עם דימויים וכו' )

 • המשתתפים כותבים, מקריאים את מה שכתבו ומקבלים משוב ממני ומהנוכחים.
 • מחיר:
  150
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  יוספה אבן שושן תל אביב, העבודה 6
  דירוג וחוות דעת הגולשים
  (7 חוות דעת)
  זיווה עודד  |  תל אביב ב-2 לאוקטובר 2012
  מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מא..מדי פעם אני עושה אצל יוספה סדנת כתיבה ואני מאוד נהנית. היא מוד יצירתית ונותנת מקום לכל אחד להתבטא. היא מאוד מוכשרת בעיניי. יש הרבה מה ללמוד ממנה בתחום של יצירה וכתיבה. היא גם עורכת ספרתית של הספר שבן הזוג שלי הוציא והיא באמת שדה בתחום שלה. אני מאוד ממליצה עליה.
  יעל דיימונד  |  כפר סבא ב-2 לאוקטובר 2012
  פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיב..פעם בשבועיים אני משתתפת אצל יוספה בסדנא לכתיבה יוצרת. אנחנו מתרגלים נושאים וסגנונות שונים של כתיבה. אחרי כל סדנא אני ממשיכה את העבודה בבית. יש ליוספה תובנות מצויינות, יכולת הקשבה והיא תמיד יודעת לתת רעיונות שגורמים לנו לצאת מהקופסה. לדעתי היא אשת מקצוע נהדרת וזה עונג גדול ללכת אליה.
  אילנה  |  ראשון לציון ב-2 לאוקטובר 2012
  בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כ..בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.
  ניר  |  מודיעין ב-2 לאוקטובר 2012
  אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בה..אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
  רינה  |  מעגן מיכאל ב-2 לאוקטובר 2012
  יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כא..יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם