חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
חוגים לבנים ובנות מגן חובה ומעלה.
מובטח לימוד מדורג של אומנות לחימה, לקראת החגורה השחורה.
תוך כדי למידה, התלמידים רוכשים ידע, בטחון עצמי ומיומנות טובה בהתגוננות מפני נשק חם, סכין, גרזן, מקל/ות, תוקף אחד או יותר.

 • לרציניים המתמידים - קורס עוזרי מדריכים וקורס מדריכים מהטובים בארץ.
 • שלחו לי הודעה
  * שם:
  * טלפון:
  דוא"ל:
  תוכן:
   
  מפה
  לחצו להגדלה

  חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

  הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

  מידע נוסף

  נתונים כלליים
  איפה?
  גדליה
  כמה זמן?
  שעה וחצי
  גילאים:
  ילדים נוער מבוגרים
  מגיע עד הבית?
  לא
  מידע נוסף:
  בי"ס "דורון" הוקם בשנת 1989, וב- 23 שנות קיומו חינך ולימד המוני תלמידים, שחלקם המשיכו והתקדמו להדרכת חוגי ילדים בארץ, הדרכת והקניית השיטה בצבא וממשיכים להתאמן עד היום.


  בי"ס דורון פועל בחסות האיגוד הבינלאומי לקרב מגע בישראל.
  בסיום כל שנת לימודים מתקיימות בחינות לדרגות ובסיומן מתקיימים טקסי חלוקת תעודות וסמלים לחניכים .
  מחיר:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  דורון בית ספר לקרב מגע והגנה עצמית גדליה
  דירוג וחוות דעת הגולשים
  (8 חוות דעת)
  כרמית  |  טל השחר ב-2 לאוקטובר 2012
  החוג של יוסי מפתח גם כושר גופני, גם בטחון עצמ..החוג של יוסי מפתח גם כושר גופני, גם בטחון עצמי וגם יכולת הגנה. הבן שלי בן 15 ומתאמן כבר 8 שנים. בזכות יוסי אני רואה איך הבן שלי מפתח יכולת התמדה ונחישות ומתחזק מבחינה פיזית ומנטלית. הבן שלי מאוד נהנה מהאימונים ומתחושת ההתקדמות. היום הוא יודע להתמודד עם מצבים שונים בבטחון גדול.
  שרון  |  טל שחר ב-2 לאוקטובר 2012
  יש לי שני ילדים. ילדה בת 10 שמתאמנת אצל יוסי ..יש לי שני ילדים. ילדה בת 10 שמתאמנת אצל יוסי 3 שנים וילד בן 13 שמתאמן 4 שנים. החוג מבחינתי זה ברמת מדריך לחיים האמיתיים. יוסי מעביר להם את החוג בצורה מקצועית והילדים מאוד מעריכים אותו. הילדים היו בחוגים אחרים בעבר ואין מה להשוות. החוג נותן להם המון בטחון עצמי. במיוחד לבת שלי. היא אפילו העבירה שיעור של קרב מגע בכיתה של והבנים ממש העריצו אותה. יוסי מלמד אותו למשמעת, אופי וערכים, לא לאלימות וכן להגנה. באמת לא פגשתי אף פעם מישהו כמוהו. לא יכולתי לקבל מדריך יותר טוב לילדים שלי.
  רינה חצרוני  |  כפר הריף ב-2 לאוקטובר 2012
  יש לי תאומים בני 15 שמתאמנים אצל יוסי מכיתה ד..יש לי תאומים בני 15 שמתאמנים אצל יוסי מכיתה ד'. החוג עצמו, התחום, מאוד חשוב בעיניי ולכן שלחתנו לשם את הילדים. זה תורם לבטחון העצמי שלהם, מפתח משמעת עצמית. יוסי מאוד מקפיד על משמעת ואפילו להורים הוא לא נותן להיות נוכחים בשיעורים כדי שהילדים ירגישו חופשיים. הילדים שלי הם ילדים ספורטיביים שהיו בהמון חוגים בעבר וליוסי הם חוזרים שנה אחרי שנה. התחושה הטובה שניתנת להם בשיעורים מושכת אותם לשם כל פעם מחדש. אם יוצא להם לפעמים להפסיד שיעור הם מאוד לא מרוצים. אני ממליצה בחום לכל ילד ולכל הורה.
  יעל קרן  |  ירושלים ב-2 לאוקטובר 2012
  הכרתי את יוסי לפני 15 שנים. פגשתי עוד מאמנים ..הכרתי את יוסי לפני 15 שנים. פגשתי עוד מאמנים בדרך אבל תמיד בסופו של דבר חזרתי ליוסי. הוא מאמן מדהים אבל קודם כל הוא בן אדם. יש בו משהו שלא ראיתי אצל מאמנים אחרים. המקצועיות שלו, הטכניקה, הצורה בה הוא מעביר את הדברים, הכל ברמה מאוד גבוהה. גם כשאני חולה אני מגיעה לשיעורים בשביל לא לפספס ואפילו רק לשבת בצד. מכל המאמנים בתחום יש לו הכי הרבה בנות והוא באמת יודע למצוא את הגישה לכל אחת ואחד. אנשים מכבדים ומעריכים אותו מקצועית, לא מתוך פחד.
  נטע טל  |  אורות ב-2 לאוקטובר 2012
  יש לי ילדה בת 13 שמתאמנת אצל יוסי 7 שנים וילד..יש לי ילדה בת 13 שמתאמנת אצל יוסי 7 שנים וילד בן 9 שמתאמן אצלו 5 שנים. הוא בן אדם מאוד חם ומקצועי. יש לו תקשורת מצויינת עם ילדים. זה מאוד תורם לילדים, משפר להם את הבטחון העצמי, קואורדינציה, יכולת מחשבה ומשמעת. כל שנה זה לגמרי ברור מאליו שהם ממשיכים ללכת לחוג של יוסי. אני ממליצה עליו באהבה ענקית.

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם