חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שחמט

 איפה אני 

שחמט

- נמצאו 10 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
שיעורי שח-מט עם אורי ששון

שיעורי שח-מט עם אורי ששון [תל אביב]

שיעורי שח-מט, אימון פרטי עם מדריך מוסמך ממכון וינגייט, מלמד שח-מט מהיסוד עד לרמה תחרותית, יש אפשרות על פי בחירת התלמיד לעשות גם הדרכה עם דרגת אומן בתיאום מראש עם המו..
חוג שחמט לילדים - ׳בבית של צביה׳

חוג שחמט לילדים - ׳בבית של צביה׳ [מבשרת ציון]

חוג שחמט לילדים ונוער - למתחילים ולמתקדמים ׳בבית של צביה׳. לימוד והנחייה על ידי שחקן שחמט מקצועי ומיומן עם גישה נהדרת לילדים. מפתח את החשיבה, יכולת התכנון, הגיון ו..

שחמט לילדים - מכבי חיפה

שחמט לילדים - מכבי חיפה [חיפה]

מכבי חיפה - שחמט בהנהלת יעקב ברנע. בהדרכת המאמן רב אמן אביגדור ביחובסקי, בעל קריירת אימון של 40 שנים בברית המועצות ובארץ. נסיון רב עם ילדים, נוער ונבחרות ארציות. ..
משחקי חשיבה ושחמט - רשת קהילה ופנאי חולון

משחקי חשיבה ושחמט - רשת קהילה ופנאי חולון [חולון]

לילדים: חוג משחקי חשיבה ושחמט שמטרתו: פיתוח ושיפור מיומנויות החשיבה, הריכוז, הסבלנות, ההגיון, יכולת האלתור והיצירתיות. מה בחוג: שחמט, אבלון, מלך הביצה, אסטרטגו, אוקט..
שיעורים פרטיים בשחמט עם יובל אליבא

שיעורים פרטיים בשחמט עם יובל אליבא [נתניה]

חוגים פרטים עד בית הלקוח אפשרות לקבוצות מחיפה ועד קרית מלאכי. ברשותי לוח שחמט ענק מה שמאפשר חלוקה לקבוצות לעידוד של דמוקרטיה.
מוח רגש [רמת השרון]
"מוח רגש" הוא שם של תוכנית ייחודית אשר מלמדת פיתוח חשיבתי באמצעות שחמט ומשחקי חשיבה נבחרים וגם מלמדת ניהול רגשות כהשלמה הכרחית לפיתוח החשיבתי. תוכנית "מוח רגש" מתאימ..
שחמט ומשחקי חשיבה [רמת השרון]
בעזרת שחמט ומשחקי חשיבה נלמד שיטות חשיבה, טקטיות ואסטרטגיות הרלוונטים לחיים. כאשר אנחנו מדברים על חשיבה אנחנו מדברים לא רק על יכולות החשיבה שכולם מכירים, אלא גם על ה..
המרכז למתמטיקה לילדים - סי.אם.סי [ירושלים]
בואו למרכז למתמטיקה לילדים! במקום מגוון רב של משחקי חשיבה ואסטרטגיה ומשחקים מתמטיים מהארץ ומחו"ל. בעזרת משחקים אלה נחשפים הילדים לעולם המתמטיקה הרחב, מתיידדים עם מוש..
שעורי שחמט פרטיים בערד ! [ערד]
שעורים פרטיים בשחמט ממורה בעל נסיון רב! מתאים לכולם מגיל 5 עד 80+
משחקי חשיבה לגיל הרך -מרכז טיף טף לגיל הרך [רמת גן]
ההתפתחות השכלית של ילדנו בגלאי 4-6 משולה לספוג. זה השלב בו ילדנו מצטייד ב"ארגז הכלים" לעתידו היכולת שלנו להעשיר את חשיבתו האסטרטגית, הניתוח הלוגי ולהגדיל את טווח הרי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*