חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד שזירת פרחים

 איפה אני 

שזירת פרחים

- נמצאו 16 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנאות סידורי פרחים, בלונים וממתקים בסטודיו של גלינה גרמן

סדנאות סידורי פרחים, בלונים וממתקים בסטודיו... [ראשון לציון]

חוג מיוחד ביופיוה נוגע בכל החושים עם קבוצות לילדים ובוגרים! מזמן את כבר לא קונה זר מוכן אלה רק פרחים לחבר בבית? כול אירוע שאת מגיע אליו את קודם כול מריחה את הפרחים?..
שזירת פרחים במתחם האומנות "ווליום" בהרצליה!

שזירת פרחים במתחם האומנות "ווליום" בהרצליה! [הרצליה]

קורס בסיסי לעיצוב ושזירת פרחים, הכרת חוקים וטכניקות עבודה עם מגוון רחב של סוגי פרחים שונים הקורס מקנה ידע בסיסי לשזירת פרחים ועיצוב לאירועים שונים ולבית. הקורס כולל ..

השוזרת- סדנאות מיוחדות לשזירת פרחים

השוזרת- סדנאות מיוחדות לשזירת פרחים [תל אביב]

נעים להכיר.. טל מולה, שוזרת ומעצבת אירועים בעלת ניסיון רב של כ 15 שנים. בשנים האחרונות עיקר המיקוד שלי הוא בהדרכת סדנאות שזירה. הסדנאות מותאמות לכל הגילאים מגיל 5 וע..
שזירת פרחים עם עדי

שזירת פרחים עם עדי [נתניה]

שמי עדי ואני קשורה לפרחים עוד מילדותי התחברתי לקסמם וליופיים ותמיד הם חלק מחיי בכל צורה. הקסם שבפרח הינו דבר מופלא מעולם הטבע, יוצר תקשורת וחיבור רגשי בין אנשים ורוב..
קורס שזירת פרחים

קורס שזירת פרחים [באר שבע]

קורס שזירת פרחים מקצועי מהבסיס ועוד... בקורס ילמדו טכניקות שונות וחדישות בעולם הפרחים והשזירה, החל מעיצוב פרחים לאווירה, עיצוב פרחם לאירוע, עיצב לחג וקישוט הבית וסב..
חוגים וקורסים לשזירת פרחים עם רונן פורת

חוגים וקורסים לשזירת פרחים עם רונן פורת [בת חפר]

קורס בסיסי לעיצוב ושזירת פרחים, הכרת חוקים וטכניקות עבודה עם פרחים ואלמנטים שונים. הקורס מקנה ידע בסיסי לשזירת פרחים ועיצוב לארועים שונים ולבית הקורס כולל את כל הצי..
קורס שזירת פרחים - מרכז אופרים פרדס חנה כרכור

קורס שזירת פרחים - מרכז אופרים פרדס חנה כר... [פרדס חנה כרכור]

שזירת פרחים - קורס שהוא עולם ומלואו. קורס מקצועי הפותח לנו דלת לעולם הפרחים. בקורס נלמד שזירה מקצועית, סידורי פרחים, זרי כלה, עיצובי שולחן, חופות, נכיר ספקים ונלמד ל..
קורס באמנות הבונסאי [תל יצחק]
קורס מתחילים באמנות הבונסאי מתאים לכל אחד ואחת, אין צורך בידע מוקדם. בקורס נלמד את כל יסודות האמנות ונתנסה בעבודת עיצוב מעשית של עצי בונסאי. קורס כולל חמישה מפגשים..
איקבנה- עיצוב פרחים על פי ההוויה היפנית [תל אביב]
אומנות עיצוב פרחים עפ"י כללי המסורת היפנית. משלבת אסתטיקה בסמליות הרמונית עם הטבע. אחת מפעילויות ה"זן" השמה דגש על מצבי התודעה. העיצובים מוצגים במינימליזם, פשטות ואי..
סדנא חד יומית לעיצוב פרחים - איקבנה [תל אביב]
איקבנה - "החייאת הפרח החי" עיצוב פרחים על פי ההוויה היפנית. במינימליזם, אסתטיקה, פשטות ואיפוק. הרמוניה עם הטבע. הסדנא תכלול: הרצאת מבוא ושיקופיות, מוסיקה, אוירה יפני..
הרצאות ומפגשים חד פעמיים [ראשון לציון]
מפגשי נשים בנושא: עיצוב שולחנות ותרבות אירוח אצלי או אצלכם מפגש חד פעמי של חוויה אסתטית הכולל: הדגמות, דינמיקה קבוצתית, טיפים והפתעות. מתאים ליום האם, יום האישה הב..
סדהת שזירת פרחים חד פעמית [ירושלים]
"בשמחות" - בי"ס לעיצוב אירועים ופרחים מציג: ** תנו לאהוביכם מתנה מיוחדת ** סדנה חוויתית חד פעמית בשזירת פרחים.
קורס מזורז - עיצוב האירוע הביתי [ירושלים]
"בשמחות" - בי"ס לעיצוב אירועים ופרחים מציג: קורס מזורז לעיצוב האירוע הביתי. התקשרו לקבלת פרטים.
קורס עיצוב אירועים ופרחים [ירושלים]
"בשמחות" - בי"ס לעיצוב אירועים ופרחים מציג: קורס מקצועי וחוויתי המעניק כלים להכרת שפת העיצוב, עיצוב פרחים, שזירת פרחים, התנסויות בעיצוב חלל, שולחן ותאורה, בדים וחומ..
קורס מקצועי לשזירת זרי ממתקים [הרצליה]
קורס מקצועי לשזירת זרי ממתקים שבמהלכו ייחשפו ויתנסו המשתתפים בהכרת חומרי הגלם, שיטות השזירה השונות, אריזת מוצרים, הכרת נותני השירותים בתחום ועוד.


  שלחו הודעה
ל

*

*