חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ריקודי בטן

 איפה אני 

ריקודי בטן

- נמצאו 116 תוצאות | עמוד 1 מתוך 8       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
ריקודי בטן למתקדמות ומורות ברמת אביב

ריקודי בטן למתקדמות ומורות ברמת אביב [תל אביב]

נפתחה לה בשמחה קבוצת לימוד ריקודי בטן המיועדת למתקדמות ולמורות. כולכן מוזמנות לחוות איתי את השמחה, הריגוש, החיוך והתחושה הנפלאה שהריקוד המדהים הזה יוצר. מפגשים ..
חוג ריקודי בטן (טרייבל פיוז'ן) למתחילות-נירוונה טרייבל

חוג ריקודי בטן (טרייבל פיוז'ן) למתחילות-ניר... [ראשון לציון]

מחפשת ריקוד שונה, ייחודי, יצרי מיוחד וסוחף? מקום להביע בו את עצמך? הגעת למקום הנכון! חוג טרייבל פיוז'ן למתחילות. הריקוד מבוסס על ריקוד בטן הנלמד מהבסיס. אין צורך בני..

בית ספר לריקודי בטן-טל בר

בית ספר לריקודי בטן-טל בר [כפר סבא]

הסטודיו מתמחה בריקודי בטן בשיטה בריאותית לנשים, נערות, ילדות ופנסיונריות. קבוצות קטנות, יחס אישי ומקצועי, אווירה נעימה וביתית. רמות הלימוד: מתחילות, בינוניות, מתקדמו..
מחול לטיני אוריינטלי לנשים- Belly Samba Fusion

מחול לטיני אוריינטלי לנשים- Belly Samba Fusion [רמת השרון]

נפתח קורס מתחילות! ברמת השרון/ הרצליה/ כפר סבא סטודיו יפייפה ומרווח עם שפע של חנייה חינם. יערה ברוש, יוצרת ומפתחת ה- Belly Samba Fusion, מזמינה אתכן לסגנון מחול חד..
☆ סטודיו סהרה ☆ טרייבל פיוז׳ן ביפו - סהרה  פיקסי

☆ סטודיו סהרה ☆ טרייבל פיוז׳ן ביפו - סהרה פי... [תל אביב]

טרייבל פיוז'ן עם סהרה פיקסי - בסיס הריקוד הוא יוגה וריקודי בטן המשלב ידי פלמנקו, משחק צועני, שבירות ברייקדאנס, אלמנטים הודיים, השפעות מן המחול הפרסי ועוד... אתן מוזמ..
מחול מהבטן עם הדס איתן

מחול מהבטן עם הדס איתן [רעננה]

אם חיפשת לחקור את גופך לעומק ויש לך רצון עז לרקוד באמת מהבטן, אשמח לפגוש אותך באחד מהשיעורים שאני מעבירה: קבוצות לימוד קטנות ואיכותיות -כל שיעור נמשך שעה וחצי, וכולל..
חוג ריקודי בטן בהרצליה עם הדר יהלום

חוג ריקודי בטן בהרצליה עם הדר יהלום [הרצליה]

חדש..... חוג לריקודי בטן בהרצליה הצטרפי לשיעור מחול שנותן לך הרגשה טובה, בטחון עצמי, יציבה ותנועה חופשית. הכירי את גופך ויכולותיו עם נשמה חופשית והרבה כיף באווירה ח..
ריקודי בטן למתחילות ברמת השרון

ריקודי בטן למתחילות ברמת השרון [רמת השרון]

נפתחה לה בשמחה קבוצת לימוד ריקודי בטן המיועדת לאלו שמעולם לא רקדו או למדו בעבר - קבוצת מתחילות! הקבוצה אינטימית ומאפשרת לכל אחת לקבל יחס אישי ולהתקדם בקצב שלה. מפ..
חוג ריקוד בטן מודרני - בית ספר לריקוד נירוונה טרייבל!

חוג ריקוד בטן מודרני - בית ספר לריקוד נירוו... [ראשון לציון]

מחפשת ריקוד שונה, ייחודי, יצרי מיוחד וסוחף? מקום להביע בו את עצמך? הגעת למקום הנכון! חוג טרייבל פיוז'ן למתחילות. הריקוד מבוסס על ריקוד בטן הנלמד מהבסיס. אין צורך בני..
ריקוד בטן מודרני למתחילות! - נירוונה טרייבל

ריקוד בטן מודרני למתחילות! - נירוונה טרייבל [ראשון לציון]

מחפשת ריקוד שונה, ייחודי, יצרי מיוחד וסוחף? מקום להביע בו את עצמך? הגעת למקום הנכון! חוג טרייבל פיוז'ן למתחילות. הריקוד מבוסס על ריקוד בטן הנלמד מהבסיס. אין צורך בני..
לרקוד את החיים - מחול אתני לנשים

לרקוד את החיים - מחול אתני לנשים [הרצליה]

אם את אוהבות לרקוד, מרגישה את הלב והנשמה כששומעת מוזיקה ולא מעיזה לקום, רוצה ללמוד לנוע בחופשיות ובביטחון עם גופך. רוצה להניע את האנרגיה בגוף ובנשמה . להב..
"רוקדות מהבטן" ביהס לריקודי בטן ותנועה.

"רוקדות מהבטן" ביהס לריקודי בטן ותנועה. [פתח תקוה]

ריקודי בטן ילדות - ונערות לילדות החל מגיל גן + א עד גיל 17 הקניית צעדים במחול המזרחי שמה דגש על גילוי וטיפוח כישרונותיהן של הילדות,וחיזוק ביטחונן העצמי יציבה נכונה ..
ריקודי בטן מקצועיים באזור השרון

ריקודי בטן מקצועיים באזור השרון [כפר מונש]

נפתחות להן בשמחה שתי קבוצות לימוד ריקודי בטן המיועדות לממשיכות, למתקדמות ולמורות. כולכן מוזמנות לחוות איתי את השמחה, הריגוש, החיוך והתחושה הנפלאה שהריקוד המדהים הזה ..
Belly Samba Fusion- ריקודי בטן וסמבה ברזילאית

Belly Samba Fusion- ריקודי בטן וסמבה ברזילאית [רמת השרון]

קורסים חדשים נפתחים לנשים: לימוד ריקודי בטן למתחילות, לימוד ריקודי בטן לממשיכות ואנסמבל הופעות מקצועי. סטודיו יפיפה ומרווח עם שפע של חנייה חינם. שיעורים פרטיים בלימו..
"לרקוד את החיים" מחול אתני לנשים

"לרקוד את החיים" מחול אתני לנשים [רמת גן]

אם את רוצה להכניס תנועה לחייך, להרגיש את הגוף שלך מגיב אליך ומודה לך ! אם את רוצה לשמוח, להנות כאלו אין מחר, לתת לגוף שלך להביע את מה שהוא רוצה להביע.... אם את ר..

מה זה ריקודי בטן?

מחול עתיק רב שנים באמצעות הצוענים הנוודים וחצה יבשות וארצות: שאב איתו אלמנטים רבים ומגוונים מהעולם כולו. בעבר הקדום שימש לטקסי פריון ולידה, עבר מאם לבת: ריקודי שנועד לנשים עבור נשים ורק בשלב מאורח יותר הוסט לשימוש לשעשוע לגברים.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*