חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרמיקה וקדרות בנתניה

נתניה

קרמיקה וקדרות

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
חוג קרמיקה לילדים עם רשל כהן

חוג קרמיקה לילדים עם רשל כהן [נתניה]

חוג קרמיקה לילדים בגילאים 8 עד 16. פעם בשבוע ימי ראשון ורביעי לבחירתכם בשעות 17:00 בערב עד 18:30. זמן השיעור הוא כשעה וחצי, שמונה ילדים מקסימום בכל קבוצה על מנת להענ..
סטודיו טלים- פיסול קדרות עבודת יד חוגים לילדים

סטודיו טלים- פיסול קדרות עבודת יד חוגים לילדים [נתניה]

סטודיו טלים לקרמיקה ממוקם בנווה איתמר,נתניה. בחצר פסטורלית תחת עצי פקאן גדולים ובריכת דגים. טלי וטל הברמן מלמדים קרמיקה לילדים באובניים פיסול ועבודת יד. המפגש עם ה..

סדנאות ציור על קרמיקה וכלי פורצלן בסטודיו של אירית שקד

סדנאות ציור על קרמיקה וכלי פורצלן בסטודיו של א... [אביחיל]

מבחר סדנאות, קורסים, ימי כיף וימי הולדת בציור על קרמיקה ופורצלן. באו להכין שלט לבית, כלים מעוטרים, אריחים מצוירים, תמונות קיר ועוד. אין צורך בידע מוקדם בציור, שיטות ..
חוגי קרמיקה - גילה מילר

חוגי קרמיקה - גילה מילר [צורן]

יצירה בחמר (קרמיקה), בסדנה מרווחת וכיפית. בסדנה נלמדות טכניקות מגוונות לעבודה ידנית בחמר, ליצירת עבודות אומנות, עיצוב וכלים שימושיים. אין צורך בניסיון קודם- כל אחד י..
סטודיו לקרמיקה - עם ענת עמרם

סטודיו לקרמיקה - עם ענת עמרם [כפר יונה]

בסטודיו לקרמיקה מתקיימות פעילויות מגוונות באווירה ביתית ובקבוצות קטנות. בסטודיו חוגים, סדנאות, קייטנת קיץ, פעילויות לאירועים, לכל קבוצות הגיל. כל העבודה היא סביב החי..
הסטודיו של לילי-חוג קרמיקה [נתניה]
;סטודיו לעיצוב קרמי וזכוכית -בניית כלים בעבודת יד,אובייקטים ופיסול. השיעורים נערכים בקבוצות קטנות 4-6 לא יותר.הערכות זו מאפשרת לי לתת יחס צמוד ואישי לכל תלמיד ותלמי..
סטודיו לציור דקורטיבי על עץ ופורצלן ענת נסטל [קדימה-צורן]
סטודיו לציור דקורטיבי על עץ ופורצלן בניהולה של ענת נסטל,אמנית רב תחומית עם ניסיון של שנים וידע נרחב בתחום העיצוב והציור הדקורטיבי.
הסטודיו לפיסול קרמי וכלים שימושיים [נתניה]
;סטודיו לעיצוב קרמי וזכוכית -בניית כלים בעבודת יד,אובייקטים ופיסול. השיעורים נערכים בקבוצות קטנות 4-6 לא יותר.הערכות זו מאפשרת לי לתת יחס צמוד ואישי לכל תלמיד ותלמיד..
קרמיקה ,פיסול קרמי, וקדרות [חופית]
בחוג זה יוכלו המשתתפים ללמוד ליצור כלים שימושיים על אובניים. לפסל בחומר ולקדר. החוג מיועד לכל מי שרוצה להתנסות , לעבור תהליכי יצירה מענינים ולהצליח להגיע לתוצר קרמי ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*