חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע

 איפה אני 

קרב מגע

- נמצאו 85 תוצאות | עמוד 1 מתוך 6       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנאות קרב מגע לנשים - בחסות האיגוד הבינלאומי לקרב מגע

סדנאות קרב מגע לנשים - בחסות האיגוד הבינלאומי ל... [שורש]

בימים טרופים אלו, בהם המפגש עם אנשים אלימים שכיח ונפוץ יותר במקומות רבים בארץ ובכל מקום בעולם, חשוב מאוד ללמוד ולהשיג יכולת בהגנה עצמית. בבי"ס ''דורון'' מתגבשת במקום..
מאור לוי - קרב מגע והגנה עצמית - אצטדיון טדי בירושלים

מאור לוי - קרב מגע והגנה עצמית - אצטדיון טדי ... [ירושלים]

שיטת קרב מגע והגנה עצמית יעילה ופשוטה! בואו ללמוד בדרך הקצרה והיעילה להגן על עצמכם מכלל המצבים הקיימים במציאות המודרנית. אל תהיו הקורבן הבא! כולם יכולים וצריכים ללמ..

קרב מגע תל-אביב - BKM

קרב מגע תל-אביב - BKM [תל אביב]

כאן תלמדו איך להגן על עצמכם, תחזקו את הכושר הגופני שלכם וביטחונכם העצמי. שיטת הלימוד היא הדרגתית (רמת הקושי והמורכבות עולות בהדרגה) והאימונים נעשים בסביבה בטוחה. קרב..
יוסי בכר- התגוננות רחוב MMA

יוסי בכר- התגוננות רחוב MMA [מבשרת ציון]

התגוננות רחוב הינה שיטה המשלבת את כל תחומי האומנויות לחימה: ג'יוגיטסו, קרב מגע, טאקוואנדו, גו'דו וכו'
חוגי קרב מגע והגנה עצמית לילדות נערות ונשים- לילך שיף

חוגי קרב מגע והגנה עצמית לילדות נערות ונשים- ל... [רבדים]

אם את מעוניינת לחזק את בטחונך האישי, להרגיש בטוחה יותר וללמוד להגן על עצמך. את יותר ממוזמנת להצטרף לחוג קרב מגע והגנה עצמית להעצמה נשית, שבמסגרתו נלמד להגן על עצמנו..
קרב מגע והגנה עצמית- לילך שיף

קרב מגע והגנה עצמית- לילך שיף [כפר הרי''ף]

בואי ללמוד להגן על עצמך. אני מזמינה אתכן לחוג קרב מגע והגנה עצמית להעצמה נשית בו נלמד להגן על עצמנו, נעלה את הביטחון העצמי והאישי, ונדע לקרוא נכון את הסביבה שלנו. נ..
אומנויות לחימה בחולון - התנועה הספונטנית

אומנויות לחימה בחולון - התנועה הספונטנית [חולון]

קבוצות חדשות נפתחות כולל קבוצת ילדים! התנועה הספונטנית" (Wu Wei Gung Fu) אינה חוג קונג פו רגיל, אלא בי"ס לאומנות לחימה אמיתית. אם אתם מחפשים ללמוד הגנה עצמית, כושר ..
חוג קרב - מגע והגנה עצמית

חוג קרב - מגע והגנה עצמית [ירושלים]

בימים של איודאות בטחונית, כשסכנות שונות נמצאות בסביבתינו, מוטב להיות מוכנים. קרב מגע הינה אמנות- לחימה ישראלית שפותחה ע"י אימי ליכטנפלד ונוצרה מתוך אידאולוגיה לפיה ..
מאור - שעורים פרטיים בקרב מגע והגנה עצמית בירושלים

מאור - שעורים פרטיים בקרב מגע והגנה עצמית ביר... [ירושלים]

שיעורים פרטיים ואימונים אישיים נועדו ע"מ להגיע לתוצאות טובות בפחות זמן, תוך התאמה אישית לצורכי המתאמן. אנו שמים דגש על ביטחון עצמי וטכניקות של שחרורים מאחיזות שונות,..
לחימה משולבת MMA וג'יו ג'יטסו ברזילאי (BJJ) - איתי ליבוביץ

לחימה משולבת MMA וג'יו ג'יטסו ברזילאי (BJJ) - ... [נתניה]

MMA הוא ספורט זירה למבוגרים בלבד. משלב אלמנטים מכל שיטות הלחימה. מתאים גם לשואפים להיכנס למסלול תחרותי וגם לאלו שרוצים להתאמן לשם הספורט. האימון מבוסס ג'יו ג'יטסו ב..
הגנה עצמית לנשים - חיים טריווקס

הגנה עצמית לנשים - חיים טריווקס [ראשון לציון]

שיטה להגנה עצמית המתאפיינת בפשטותה ולכן: מתאימה לכל רבדי האולוסיה לכל מקום ומצב! שיטה מודרנית המתאימה את שיטות ההגנה בהתאם לאירועים היומיומיים. חינוך למשמעת עצמית וב..
ג'יו ג'יטסו ברזילאי (BJJ) - איתי ליבוביץ

ג'יו ג'יטסו ברזילאי (BJJ) - איתי ליבוביץ [תל אביב]

השיטה שעשתה מהפכה ושינתה ללא היכר את עולם אומנויות הלחימה הגיעה לצפון ת"א! השיטה שמה דגש על הטכניקה על פני כוח ויכולת פיזיות ונותנת כלים גם לקטן לנצח את הגדול. צ..
חוג קרב מגע לילדים נוער ומבוגרים - חיים בריא

חוג קרב מגע לילדים נוער ומבוגרים - חיים בריא [הוד השרון]

חוג קרב מגע לילדים נוער ומבוגרים מלמד אותנו כיצד להגן על עצמינו! ולצאת בבטחה מכל מצב אפשרי. תוך כדי השיעורים אנו נכנסים לכושר! נחזק את השרירים, נשפר את הגמישות והביט..
חוג הגנה עצמית בראש העין - אלי לבשטיין

חוג הגנה עצמית בראש העין - אלי לבשטיין [ראש העין]

ללמוד הגנה עצמית לצד פיתוח שליטה עצמית ויכולת התמודדות -חוג הגנה עצמית בשיטת ק.מ.י. - קרב מגן ישראלי. מהי ק.מ.י? השיטה פותחה ב1989 ע"י אלי אביקזר ומבוססת על תנועותי..
ק.מ.י - קרב מגן ישראלי

ק.מ.י - קרב מגן ישראלי [יבנה]

שיטה להגנה עצמית המתאפיינת בפשטותה ולכן: מתאימה לכל רבדי האולוסיה לכל מקום ומצב! שיטה מודרנית המתאימה את שיטות ההגנה בהתאם לאירועים היומיומיים. חינוך למשמעת עצמית וב..

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*