חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד קרב מגע

 איפה אני 

קרב מגע

- נמצאו 86 תוצאות | עמוד 1 מתוך 6       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
קרב מגן ישראלי-הגנה עצמית: רחובות - מזכרת בתיה - קריית עקרון

קרב מגן ישראלי-הגנה עצמית: רחובות - מזכרת בת... [קבוצת שילר]

קרב מגן ישראלי - ק.מ.י. שיטת לחימה ישראלית, הנועדה לשם הגנה עצמית ברחוב והתמודדות בקרב פנים אל פנים. השיטה מבוססת על התנועות הטבעיות של גוף האדם ומצטיינת בפשטות, מהי..
קרב מגע אולטימטיבי - ראשל"צ, נס ציונה, רחובות, יבנה והסביבה

קרב מגע אולטימטיבי - ראשל"צ, נס ציונה, רחובות... [נס ציונה]

קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המתבססת על תגובות טבעיות של האדם ולכן קלה מאוד ללמידה, הטכניקו..

קרב מגע - לחימה מבוססת מציאות

קרב מגע - לחימה מבוססת מציאות [תל אביב]

למ"מ - לחימה מבוססת מציאות. סדרות מתודיות של אימונים בנושאי קרב מגע וקפא"פ (קרב פנים אל פנים). חומרים הלקוחים ממגוון אמניות, גישות ושיטות של קרב ולחימה. מי את/ה? ..
קרב מגע הגנה עצמית למבוגרים ונוער - קמ"י - סלבה חזנוביץ

קרב מגע הגנה עצמית למבוגרים ונוער - קמ"י - סלב... [כרמיאל]

קרב מגע והגנה העצמית בשיטת ק.מ.י - קרב‭ ‬מגן‭ ‬ישראלי. שיטת לחימה ישראלית אשר מקנה למתאמנים כלים מעשיים של הגנה עצמית ליציאה באופן בטוח יותר ממצבי אלימות הגוברת וקרב..
קרב מגע  לילדים, מבוגרים ונוער - שלומי מויאל ראשון לציון

קרב מגע לילדים, מבוגרים ונוער - שלומי מויא... [ראשון לציון]

"כושר, כוח, התמדה ומשמעת. אלו הכלים לנצח בחיים" שלומי מויאל, דן 3 מאמן ומכשיר מאמני קרב מגע ברחבי העולם, מאמנם של אלופי הארץ, כ 20 שנה בעבודה מבוגרים ילדים ונוער ור..
חוגי קרב מגע והגנה עצמית לילדות נערות ונשים- לילך שיף

חוגי קרב מגע והגנה עצמית לילדות נערות ונשים- ל... [רבדים]

אם את מעוניינת לחזק את בטחונך האישי, להרגיש בטוחה יותר וללמוד להגן על עצמך. את יותר ממוזמנת להצטרף לחוג קרב מגע והגנה עצמית להעצמה נשית, שבמסגרתו נלמד להגן על עצמנו..
קרב מגן ישראלי - הגנה עצמית: רחובות - נס ציונה - קבוצת שילר

קרב מגן ישראלי - הגנה עצמית: רחובות - נס צי... [קריית עקרון]

כדי לדעת להתגונן בסיטואציות קשות אין צורך להיות הכי גדול או הכי חזק. גברים ונשים כאחד יכולים להפוך את סביבתם הקרובה לבטוחה יותר ולשפר את ביטחונם העצמי והאישי. איך? ..
קרב מגע אולטימטיבי - ראשון לציון

קרב מגע אולטימטיבי - ראשון לציון [ראשון לציון]

ללמוד גנה עצמית, שליטה ומשמעת. קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המבוססת על תגובות טבעיות של גוף..
קרב מגע והגנה עצמית- לילך שיף

קרב מגע והגנה עצמית- לילך שיף [כפר הרי''ף]

בואי ללמוד להגן על עצמך. אני מזמינה אתכן לחוג קרב מגע והגנה עצמית להעצמה נשית בו נלמד להגן על עצמנו, נעלה את הביטחון העצמי והאישי, ונדע לקרוא נכון את הסביבה שלנו. נ..
קרב מגע אולטימטיבי - אייל קנובלוביץ

קרב מגע אולטימטיבי - אייל קנובלוביץ [גדרה]

מעוניינים לשפר את ביטחונכם העצמי? להתחזק ולהתפתח בפן הפיזי והמנטלי? אתם מוזמנים להצטרף אלינו לשיעורי קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מ..
הגנה עצמית וכושר- ליאור נעים

הגנה עצמית וכושר- ליאור נעים [קריית מוצקין]

קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית, שמטרתה הגנה עצמית והתמודדות בקרב פנים אל פנים שיטת הקרב מגע היינה קרב חופשי והחלה להתבסס על טכניקות מקוריות שהתפתחו מתוך צורך לתת ..
קרב מגע בבת ים - X arts FIGHT CLUB

קרב מגע בבת ים - X arts FIGHT CLUB [בת ים]

שיטת הקרב מגע הנלמד במועדוני הX arts היא השלב הבא בשיטות לחימה המבוססות על מציאות ולחימה מול לוחם מיומן ומול אדם לא מיומן, מועדונינו ממוקמים בבת ים, גבעתיים, מודיעין..
הגנה עצמית לנשים - חיים טריווקס

הגנה עצמית לנשים - חיים טריווקס [ראשון לציון]

שיטה להגנה עצמית המתאפיינת בפשטותה ולכן: מתאימה לכל רבדי האולוסיה לכל מקום ומצב! שיטה מודרנית המתאימה את שיטות ההגנה בהתאם לאירועים היומיומיים. חינוך למשמעת עצמית וב..
חוג קרב מגע לילדים נוער ומבוגרים - חיים בריא

חוג קרב מגע לילדים נוער ומבוגרים - חיים בריא [הוד השרון]

חוג קרב מגע לילדים נוער ומבוגרים מלמד אותנו כיצד להגן על עצמינו! ולצאת בבטחה מכל מצב אפשרי. תוך כדי השיעורים אנו נכנסים לכושר! נחזק את השרירים, נשפר את הגמישות והביט..
ק.מ.י - קרב מגן ישראלי - חיים טריווקס

ק.מ.י - קרב מגן ישראלי - חיים טריווקס [יבנה]

שיטה להגנה עצמית המתאפיינת בפשטותה ולכן: מתאימה לכל רבדי האולוסיה לכל מקום ומצב! שיטה מודרנית המתאימה את שיטות ההגנה בהתאם לאירועים היומיומיים. חינוך למשמעת עצמית וב..

מה זה קרב מגע?

כל מצב של לחימה בין שני בני אדם או יותר ללא כלי נשק או באמצעיי לחימה קרים בלבד (כגון אבנים, סכינים, מקלות וכו'..) ברוב שיטות הלחימה המצויות כגון איגרוף וקראטה, מעדנים את הלוחמה על ידיי הכנסת סייגים וחוקים לצורך הגנה על המתחרים, אך נלמדות גם שיטות אשר שמות דגש על הישרדות בתנאי שטח ואשר שם אין סייגים כלל. שיטות אלו עונות בעיקר על צורכי צבא ואנשים המחפשים להעלות את ביטחונם האישי.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*