חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד ציור אינטואיטיבי

 איפה אני 

ציור אינטואיטיבי

- נמצאו 33 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
ציור אינטואיטיבי חופשי עם רונית בינדר

ציור אינטואיטיבי חופשי עם רונית בינדר [רעננה]

ציור אינטואיטיבי הוא תהליך של יצירה בלתי מודעת שבאה ממקום פנימי, תחושתי חוויתי. הסדנאות אותן אני מעבירה מונחות על-ידי תחושה שכל אחד מאתנו יכול ויודע לצייר גם אם אנח..
ציור אינטואטיבי למתחילים עם האמנית ענבר רייך

ציור אינטואטיבי למתחילים עם האמנית ענבר רייך [כפר סבא]

מסע אל האומן שבך – למתחילים סדנא עם האמנית ענבר רייך. ציור אינטואיטיבי הנו ציור רגשי שפורץ רק לאחר שחרור והרפיה של השכל המודע. ציור אינטואיטיבי הנו מסע סוחף המגיע..

ציור אינטואיטיבי - גלית טסלר

ציור אינטואיטיבי - גלית טסלר [פרדס חנה כרכור]

הציור אינטואיטיבי הנו דרך משחקית, באמצעותו ניתן לחזור להיות קצת ילדים. לחזור להתלכלך, להשתחרר ולהשתולל עם הצבע ללא שיפוטיות. הסדנה מתחילה בציור חופשי, ואחריו תקבלי..
מפגשים אישיים ללימוד ציור מנדלות בסטודיו הולנדר

מפגשים אישיים ללימוד ציור מנדלות בסטודיו הולנדר [חיפה]

ציור המנדלה נעשה באופן ספונטני, מזכיר לנו חוויות ראשוניות ועוזר לנו להגיע אל המרכז הפנימי שלנו. המעגל מכיל ומחבק ומלמד אותנו שאנו יכולים לגדול ולהתרחב, באופן שלם ולל..
ציור אינטואיטיבי

ציור אינטואיטיבי [רעננה]

בוא להכיר את עצמך דרך הציור האינטואיטיבי. הציור האינטואיטיבי מאפשר לרגש החבוי בתוכך לצאת באמצעות צבע וצורה. ומחבר אותך לילד הפנימי שבתוכך. לא צריך לדעת לצייר, כל אחד..
יפעת אור - פשוט צבע

יפעת אור - פשוט צבע [חדרה]

קוראים לי יפעת אור ואני מורה ומנחה לציור וצבע כבר שנים רבות. אני מאמינה שלכל אחד יכולת וזכות לחיות חיים שמחים יותר. ציור אינטואיטיבי הוא כלי שמביא לביטוי חופשי, יציר..
רונית בינדר- ציור אינטואיטיבי

רונית בינדר- ציור אינטואיטיבי [נתניה]

תמיד רציתם ליצור בחופשיות, ללא הכללים הנוקשים של מסגרות שונות? תמיד חשבתם שכדי לצייר יש צורך בניסיון או ידע מוקדם? רונית בינדר, אמנית ותיקה ומנוסה, מזמינה אתכם להצטר..
זרימת המכחול - ציור אינטואיטיבי סיני - יפני וקליגרפיה סינית

זרימת המכחול - ציור אינטואיטיבי סיני - יפני ו... [תל אביב]

לימודי בית הספר 'זרימת המכחול' מתקיימים בכפר הירוק, הוד השרון, רעננה. הציור והקליגרפיה הסינית יפנית הינם ציור של הרוח. משיכת המכחול מבטאת את נפשו של היוצר - המפיח ח..
ציור אינטואיטיבי בתל אביב - לילה בר עד

ציור אינטואיטיבי בתל אביב - לילה בר עד [תל אביב]

שיעורים פרטיים בציור אינטואיטיבי . ציור אינטואיטיבי מתפתח ללא צורך ברקע של ציור. אין צורך לדעת לצייר. הציור מתפתח מהאינטואיציה בהנחיית המורה. הציור נובע מהתת מודע ומ..
קורס הכרות עם עולם המנדלה בתל אביב בהנחיית אנמרי דיאמנט

קורס הכרות עם עולם המנדלה בתל אביב בהנחיית אנ... [תל אביב]

בעלי נטיה אמנותית? מוצאים עצמכם משרבטים על כל פיסת נייר ומחפשים נתיב חדש לביטוי יצירתיות? הקדישו זמן והנאה לעצמכם! אתם מוזמנים למסע פנימי מרגיע המספק שקט ורוגע, בק..
רנית אלקריף- ציור אינטואיטיבי

רנית אלקריף- ציור אינטואיטיבי [גבעתיים]

יצירתיות היא תכונה שקיימת בכולנו. אולם, לעיתים היצרתיות נחסמת ומוגבלת בשל לחצים חברתיים, לחצי התרבות וכן גם בשל החשש מביקורת. אתם מוזמנים להתנסות בצורת אמנות כיפית, ..
ציור אינטואיטיבי בסטודיו ינשופים בכפר סבא

ציור אינטואיטיבי בסטודיו ינשופים בכפר סבא [כפר סבא]

מהו ציור אינטואיטיבי ? זהו מסלול ציור הנועד להעצמה והתפתחות אישית . בחוג זה ללומד ניתנת האפשרות והחופש להביע את עצמו דרך השימוש בציור ובצבע, רגשות ומחשבות חסומים, כ..
סדנת ציור אינטואיטיבי בהנחיית שירה קדרון

סדנת ציור אינטואיטיבי בהנחיית שירה קדרון [חיפה]

בואו ליהנות מהחופש לבטא את עצמכם, ללא חשש מביקורת או הגבלות, בסדנת ציור אינטאיטיבי קסומה ומרתקת, בת 12 מפגשים, שתוביל אותנו למסע בעקבות עצמנו, התשוקות והאהבות שלנו. ..
ציור אינטואיטיבי במודיעין - רנית אלקריף

ציור אינטואיטיבי במודיעין - רנית אלקריף [מודיעין]

לימודי ציור אינטואיטיבי במודיעין צעד אחר צעד. התנסות בציור אינטואיטיבי, כייפי, חופשי וללא פחד או ביקורתיות. נצייר במגוון טכניקות וחומרים, צבעי מים, פנדה, גירים צבעונ..
ציור אינטואטיבי מדיטטיבי למתחילים עם האמנית ענבר רייך

ציור אינטואטיבי מדיטטיבי למתחילים עם האמנית ענב... [חריש]

מהו ציור אינטואיטיבי טרנספורמטיבי? "ציור אינטואיטיבי טרנספורמטיבי" הוא בעצם ציור תהליכי, ציור שמגיע מבפנים החוצה. זהו כלי עבור מיינדפולנס וגילוי עצמי קל בסביבה בטו..


  שלחו הודעה
ל

*

*