חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסיפס

 איפה אני 

פסיפס

- נמצאו 35 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סדנאות פסיפס בנתניה - דרך הפסיפס

סדנאות פסיפס בנתניה - דרך הפסיפס [נתניה]

מבחר קורסים להכרות עם טכניקות ליצירה בפסיפס : 3 מפגשים המאפשרים הכרות בסיסית עם יצירה בפסיפס. 6 מפגשים מאפשרים התנסות בטכניקה המודרנית והעתיקה יצירה של 3 עבודות. 1..
סדנאות מוזאיקה מחומרים ממוחזרים - אראלה קדם

סדנאות מוזאיקה מחומרים ממוחזרים - אראלה קדם [רחובות]

בסדנת ה"מיחזו-זאיקה" נלמד את אומנות הפסיפס ונדגיש את השימוש בחומרים ממוחזרים. ניצור כלים, תכשיטים, חפצי נוי, רהיטים ומראות מחומרי חיפוי כגון - אבן, זכוכית, אריחים ..

הסטודיו לפסיפס של אהובלה

הסטודיו לפסיפס של אהובלה [תל אביב]

אהובלה ממן מלמדת את אומנות הפסיפס שלוש שעות ממכרות של יצירה בשלל צבעים חומרים וצורות, חלקים שיוצרים שלם אחד, יחיד ומיוחד.....
ROSTONE פסיפס רוסנה גלזר

ROSTONE פסיפס רוסנה גלזר [תל אביב]

בסטודיו שקט ונעים מתקיימות סדנאות ללימוד טכניקות הפסיפס. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש אישי, באוירה ביתית ונעימה. בסדנה נוצרים במלאכת אומנות ומחשבת עבודות מד..
חוג פסיפס מוזאיקה

חוג פסיפס מוזאיקה [ראשון לציון]

איך עושים פסיפס? פסיפס היא מלאכה דייקנית של התאמת צבעים, חיתוך פיסות זכוכית קרמיקה או אבן והנחתן במקומן, כל אלה מזככים ומרגיעים יותר מכל מדיטציה. אמן הפסיפס יכול לבח..
אמנות הפסיפס - סדנאות מוזאיקה

אמנות הפסיפס - סדנאות מוזאיקה [גבעתיים]

אמנות הפסיפס מין קסם שכזה. אבן לאבן, שבר ועוד שבר ופתאום מתגלה תמונה שלמה יש משהו ממכר בקסם הזה. להתמכרות לחוויה פסק זמן מהמירוץ לעצמך בלי מחויבויות אחרות, בלי הסעו..
פסיפס בסטודיו של סמדר

פסיפס בסטודיו של סמדר [פתח תקוה]

במושב רינתייה (ע"י פתח תקווה), באווירה פסטורלית נלמד פסיפס בטכניקות מגוונות ובשילוב דקלים. נכין שולחנות, פסלים (שילוב עם עיסת נייר), כדים ועוד. ניתן לרכוש מבחר של אר..
סדנאות פסיפס בסטודיו ידיים

סדנאות פסיפס בסטודיו ידיים [פתח תקוה]

בסטודיו ידיים שנמצא בפינה שקטה ושלווה בכפר סירקין , (מושב במרכז הארץ ) מתקיימות סדנאות פסיפס ופיסול בעיסת נייר למתחילים ולמתקדמים. הסדנאות מועברות על ידי קארין זינג..
סדנת פסיפס / מוזאיקה בסטודיו הפתוח

סדנת פסיפס / מוזאיקה בסטודיו הפתוח [כפר סבא]

בסטודיו יפה בין כרמים ושדות... בואו ליצור וליהנות. הסטודיו הפתוח - מקום ליצירה חופשית המאפשר להתנסות בחומרים שונים ומגוונים, לגעת בצבע ובמרקמים. אצלנו אפשר ללמוד ולע..
פסיפס זכוכית

פסיפס זכוכית [ראשון לציון]

להעניק עם השראה ומגע כדי להגיע לתרפיה ורגיעה מהיצירה. לפני 20 שנה כשנגעתי לראשונה במכחול וצבע , חששתי. מאז ועד היום העצמתי. היצירה שבי נתנה את ביטויה בעבודה ובמגע ע..
ROSTONE פסיפס עם רוסנה גלזר

ROSTONE פסיפס עם רוסנה גלזר [נס ציונה]

בסטודיו שקט ונעים מתקיימות סדנאות ללימוד טכניקות הפסיפס. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש אישי, באוירה ביתית ונעימה. בסדנה נוצרים במלאכת אומנות ומחשבת עבודות מד..
חוג פסיפס בסטודיו "נופ עיצובים"

חוג פסיפס בסטודיו "נופ עיצובים" [יהוד]

הגעתם למקום הנכון! כל אחד יכול וכל אחת יכולה!. בקורס המוזיאקה (פסיפס) נלמד מגוון טכניקות בתחום הפסיפס הידוע כעיסוק אומנותי רב בשנים. מגוון הטכניקות מאפשר עושר להכרת..
*פסיפס סדנאות וקורסים - סטודיו הצבעים שבלב

*פסיפס סדנאות וקורסים - סטודיו הצבעים שבלב [אשדוד]

סדנה אחת ובה אתם מגלים את כל הסודות! ויוצאים עם תוצר מהמם!!! שהכנתם לגמרי בעצמכם. אם בא לכם לצלול לעשייה כיפית ומרגיעה. ללמוד מיומנות עתיקה שכל מקדש בעולם התהדר בה, ..
פסיפס בשפלה והסביבה

פסיפס בשפלה והסביבה [אביגדור]

הפסיפס הוא מרקם של צורות, צבעים וחומרים. במפגשים נלמד לתכנן, לחתוך ואיך ובאיזה דבקים מדביקים כל חומר. ניצור פסיפס על משטחים ישרים ותלת מימדים, נלמד להכין את הבסיסי..
חוג פסיפס מקצועי וחווייתי כאחד, במתחם האומנות "ווליום"

חוג פסיפס מקצועי וחווייתי כאחד, במתחם האומנות ... [הרצליה]

בתוך מתחם האומנות "ווליום" ניתן להירשם לחוג: פסיפס. עבודה בקבוצות קטנות, באווירה נעימה ותומכת. היצירה בפסיפס מאפשרת לשלב עושר של צבעים, חומרים, מרקמים וסגנונות. אין ..

מה זה פסיפס?

פסיפס בעברית, מוזאיקה בלועזית, מהמילה "מוזה", השראה. חיתוך וסיתות של חתיכות קטנות של חומרים מגוונים כגון אבנים טבעיות, חלוקי נחל או זכוכיות הנקראות סמאלטי, המודבקות ומחוברות יחדיו, תוך דגש על אופן הנחת האבנים ליצירת עבודה אמנותית או דקורטיבית שימושית, קלאסית או מודרנית ומקורית.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*