חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פסיפס

 איפה אני 

פסיפס

- נמצאו 36 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
פסיפס ועוד- חוגים למבוגרים נוער וילדים- באווירה שמחה ומפרגנת

פסיפס ועוד- חוגים למבוגרים נוער וילדים- באווירה... [יעד]

"פסיפס ועוד" הינו מקום להתנסות וללמוד את אומנות הפסיפס. הסדנה נמצאת בישוב יעד שבמשגב, במקום נעים ושקט. המפגשים מתבצעים בקבוצות קטנות, באווירה שמחה ומפרגנת. חשוב לי ..
סדנאות פסיפס בנתניה - דרך הפסיפס

סדנאות פסיפס בנתניה - דרך הפסיפס [נתניה]

מבחר קורסים להכרות עם טכניקות ליצירה בפסיפס : 3 מפגשים המאפשרים הכרות בסיסית עם יצירה בפסיפס. 6 מפגשים מאפשרים התנסות בטכניקה המודרנית והעתיקה יצירה של 3 עבודות. 1..

סדנאות מוזאיקה מחומרים ממוחזרים - אראלה קדם

סדנאות מוזאיקה מחומרים ממוחזרים - אראלה קדם [רחובות]

בסדנת ה"מיחזו-זאיקה" נלמד את אומנות הפסיפס ונדגיש את השימוש בחומרים ממוחזרים. ניצור כלים, תכשיטים, חפצי נוי, רהיטים ומראות מחומרי חיפוי כגון - אבן, זכוכית, אריחים ..
פסיפס ופיסול בבטון קל בסטודיו לפסיפס של נירית קרן

פסיפס ופיסול בבטון קל בסטודיו לפסיפס של נירי... [כוכב יאיר]

כל אחד יכול!!! כשאני שואלת תלמידים שלי מה הביא אותם והשאיר אותם בסטודיו, הם אומרים לי שחיפשו מקום המאפשר להם לצמוח, לגדול ולהתפתח. הם אומרים שחיפשו מקום עם השראה,מחז..
הסטודיו לפסיפס של אהובלה

הסטודיו לפסיפס של אהובלה [תל אביב]

אהובלה ממן מלמדת את אומנות הפסיפס שלוש שעות ממכרות של יצירה בשלל צבעים חומרים וצורות, חלקים שיוצרים שלם אחד, יחיד ומיוחד.....
ROSTONE פסיפס רוסנה גלזר

ROSTONE פסיפס רוסנה גלזר [תל אביב]

בסטודיו שקט ונעים מתקיימות סדנאות ללימוד טכניקות הפסיפס. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש אישי, באוירה ביתית ונעימה. בסדנה נוצרים במלאכת אומנות ומחשבת עבודות מד..
חוג פסיפס מוזאיקה

חוג פסיפס מוזאיקה [ראשון לציון]

איך עושים פסיפס? פסיפס היא מלאכה דייקנית של התאמת צבעים, חיתוך פיסות זכוכית קרמיקה או אבן והנחתן במקומן, כל אלה מזככים ומרגיעים יותר מכל מדיטציה. אמן הפסיפס יכול לבח..
פסיפס בסטודיו של סמדר

פסיפס בסטודיו של סמדר [פתח תקוה]

סמדר פלג מזמינה אתכם לחוג יצירתי ומעורר השראה בו תוכלו לבטא את עצמכם באמצעות האמנות. החוג מתקיים במושב רינתייה (ע"י פתח תקווה), באווירה פסטורלית ורגועה, ובמסגרתו נלמ..
סדנת פסיפס / מוזאיקה בסטודיו הפתוח

סדנת פסיפס / מוזאיקה בסטודיו הפתוח [כפר סבא]

בסטודיו יפה בין כרמים ושדות... בואו ליצור וליהנות. הסטודיו הפתוח - מקום ליצירה חופשית המאפשר להתנסות בחומרים שונים ומגוונים, לגעת בצבע ובמרקמים. אצלנו אפשר ללמוד ולע..
פסיפס זכוכית

פסיפס זכוכית [ראשון לציון]

להעניק עם השראה ומגע כדי להגיע לתרפיה ורגיעה מהיצירה. לפני 20 שנה כשנגעתי לראשונה במכחול וצבע , חששתי. מאז ועד היום העצמתי. היצירה שבי נתנה את ביטויה בעבודה ובמגע ע..
ROSTONE פסיפס עם רוסנה גלזר

ROSTONE פסיפס עם רוסנה גלזר [נס ציונה]

בסטודיו שקט ונעים מתקיימות סדנאות ללימוד טכניקות הפסיפס. הלימוד נעשה בקבוצות קטנות תוך מתן דגש אישי, באוירה ביתית ונעימה. בסדנה נוצרים במלאכת אומנות ומחשבת עבודות מד..
חוג פסיפס בסטודיו "נופ עיצובים"

חוג פסיפס בסטודיו "נופ עיצובים" [יהוד]

הגעתם למקום הנכון! כל אחד יכול וכל אחת יכולה!. בקורס המוזיאקה (פסיפס) נלמד מגוון טכניקות בתחום הפסיפס הידוע כעיסוק אומנותי רב בשנים. מגוון הטכניקות מאפשר עושר להכרת..
*פסיפס סדנאות וקורסים - סטודיו הצבעים שבלב

*פסיפס סדנאות וקורסים - סטודיו הצבעים שבלב [אשדוד]

החלה ההרשמה! מהרו לשריין את מקומכם בקורס. אמנות הפסיפס עתיקת יומין ונהוגה הייתה בתרבויות רבות. בימנו, יש התעוררות והתחדשות של אמנות זו. ..
פסיפס בשפלה והסביבה

פסיפס בשפלה והסביבה [אביגדור]

הפסיפס הוא מרקם של צורות, צבעים וחומרים. במפגשים נלמד לתכנן, לחתוך ואיך ובאיזה דבקים מדביקים כל חומר. ניצור פסיפס על משטחים ישרים ותלת מימדים, נלמד להכין את הבסיסי..
חוג פסיפס מקצועי וחווייתי כאחד, במתחם האומנות "ווליום"

חוג פסיפס מקצועי וחווייתי כאחד, במתחם האומנות ... [הרצליה]

בתוך מתחם האומנות "ווליום" ניתן להירשם לחוג: פסיפס. עבודה בקבוצות קטנות, באווירה נעימה ותומכת. היצירה בפסיפס מאפשרת לשלב עושר של צבעים, חומרים, מרקמים וסגנונות. אין ..

מה זה פסיפס?

פסיפס בעברית, מוזאיקה בלועזית, מהמילה "מוזה", השראה. חיתוך וסיתות של חתיכות קטנות של חומרים מגוונים כגון אבנים טבעיות, חלוקי נחל או זכוכיות הנקראות סמאלטי, המודבקות ומחוברות יחדיו, תוך דגש על אופן הנחת האבנים ליצירת עבודה אמנותית או דקורטיבית שימושית, קלאסית או מודרנית ומקורית.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*