מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פלדנקרייז בתל אביב

תל אביב

פלדנקרייז

- נמצאו 18 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
פלדנקרייז עם נעמי אוריאל קלר

פלדנקרייז עם נעמי אוריאל קלר [תל אביב]

שיעורי פלדנקרייז בבית התלמיד (ליחיד או למספר משתתפים). שיעורי התעמלות בשיטת פלדנקרייז בקבוצות קטנות ונעימות! שיטת פלדנקרייז מלמדת ארגון טוב ויעיל יותר בשלד ובשר..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיטת פלדנקרייז - חופש בתנועה

שיטת פלדנקרייז - חופש בתנועה [גבעתיים]

בעזרת שיטת פלדנקרייז תוכל/י לנוע בחופשיות רבה יותר, בהרבה פחות כאב, לשפר את התפקוד היומיומי והדימוי העצמי ואף להכניס יכולות חדשות למרחב האפשרויות שלך! שיטת פלדנקר..
מילות מפתח לפעילות זו:

שיעורי פלדנקרייז - סטודיו לפילאטיס ותנועה

שיעורי פלדנקרייז - סטודיו לפילאטיס ותנועה [תל אביב]

שיעורי פלדנקרייז- מודעות דרך תנועה בסטודיו אינטימי ונעים במרכז תל אביב, המועברים על ידי המורים יובל גולדשטיין ומיכל אליס. דרך נהדרת ומומלצת להתחבר לעצמנו וללמוד כיצד..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורי פלדנקרייז בעין של פיזיותרפיסטית

שיעורי פלדנקרייז בעין של פיזיותרפיסטית [תל אביב]

אורנה פיזנטי, פיזיותרפיסטית ומורה לפלדנקרייז, הפסיקה לטפל בלקוחותיה ומתוך תחושת שליחות ואמונה בדרך התחילה ללמד אותם את סודות המקצוע... כדי שיוכלו לטפל בעצמם. "כי אנ..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורי פלדנקרייז פרטיים עם נעמי אוריאל קלר

שיעורי פלדנקרייז פרטיים עם נעמי אוריאל קלר [תל אביב]

חורף קר או קיץ חם ואין לך חשק לצאת מהבית? לא רוצה להתעמל בקבוצה?...המורה תגיע אליך! שיעור התעמלות בשיטת פלדנקרייז בבית התלמיד (ליחיד או למספר משתתפים)! שיטת פלדנק..
מילות מפתח לפעילות זו:
פלדנקייז עם נעמי אוריאל קלר

פלדנקייז עם נעמי אוריאל קלר [תל אביב]

שיעורי פלדנקרייז בבית התלמיד (ליחיד או מספר משתתפים) שיעורי פלדנקרייז לקבוצות קטנות שיעורי התעמלות בשיטת פלדנקרייז בקבוצות קטנות ונעימות (בצפון ת"א) שיטת פלדנקריי..
מילות מפתח לפעילות זו:
שכלול בתנועה - סדנת פלדנקרייז לצוות/ קבוצה [תל אביב]
שכלול יכולת דרך מודעות בתנועה: לאיזו מטרה? ללמוד כיצד לשכלל את הגוף ללא מאמצים מיותרים וללא כאב ע"י הגברת המודעות העצמית ופעילות תקינה של שרירי השלד. תרגול נעים ..
סדנאות לחיזוק שרירי רצפת האגן [תל אביב]
סדנה לחיזוק שרירי רצפת האגן: * היכרות עם שרירי רצפת האגן והשליטה בסוגרים * זיהוי ואבחון ליקויים בתפקוד רצפת האגן והסוגרים * תרגול שרירי רצפת האגן ושרירי הבטן, בתיאום..
הכשרת מורות - תרגול שרירי רצפת האגן [תל אביב]
הכשרת מורות לתרגול שרירי רצפת האגן. מיועד למורות לתנועה מתחומים אחרים (פלדנקרייז, פילטיס וכו').
גב חופשי - סדנה [תל אביב]
להזכיר לגב שלא יכאב מה עושים כשהגב כואב, מציק, דוקר? אורח חיים בריא כולל בתוכו את השימוש היעיל בגוף ובמיוחד בגב. בואו ללמוד כיצד: להימנע מכאבים לאורך זמן, להפעיל את ..
קבוצת פלדנקרייז - בוקר [תל אביב]
דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז מציעה: – מודעות בתנועה, קבוצות (עד 7) ושיעורים אישיים, מועברים על ידי דורית דינור, 13 שנות ניסיון ומוסמכת הארגון הבינלאומי. למעונייני..
קבוצת פלדנקרייז - ערב [תל אביב]
דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז מציעה: מודעות בתנועה, קבוצות (עד 7) ושיעורים אישיים, מועברים על ידי דורית דינור, 13 שנות ניסיון ומוסמכת הארגון הבינלאומי. למעוניינים ..
שיעורים אישיים בשיטת פלדנקרייז [תל אביב]
דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז מציעה: אימון אישי אחד על אחד - שיעורים בהם המורה מלמד את המתאמן/ת לפעול באופנים חדשים שיכולים להקל על קשיים ולמנוע כאבים. השיעורים מ..
שיעורים קבוצתיים בשיטת פלדנקרייז. [תל אביב]
שיעורי פלדנקרייז בקבוצות קטנות. לימוד הרגלי תנועה חדשים המחזירים את הגוף למצבו התקין.
פלדנקייז בגוף ראשון [תל אביב]
פלדנקייז - בת"א. שיטת פלדנקרייז עובדת על פיתוח המודעות לגוף ושכלול יכולת התנועה שלנו. שיעורי פלדנקרייז משפרים את שיווי המשקל והיציבה, הקואורדינציה, וגמישות עמוד השדר..


  שלחו הודעה
ל

*

*