מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פלדנקרייז בתל אביב

תל אביב

פלדנקרייז

- נמצאו 17 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
פלדנקרייז עם נעמי אוריאל קלר

פלדנקרייז עם נעמי אוריאל קלר [תל אביב]

שיעורי פלדנקרייז בבית התלמיד (ליחיד או למספר משתתפים). שיעורי התעמלות בשיטת פלדנקרייז בקבוצות קטנות ונעימות! שיטת פלדנקרייז מלמדת ארגון טוב ויעיל יותר בשלד ובשר..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורי פלדנקרייז - סטודיו לפילאטיס ותנועה

שיעורי פלדנקרייז - סטודיו לפילאטיס ותנועה [תל אביב]

שיעורי פלדנקרייז- מודעות דרך תנועה בסטודיו אינטימי ונעים במרכז תל אביב, המועברים על ידי המורים יובל גולדשטיין ומיכל אליס. דרך נהדרת ומומלצת להתחבר לעצמנו וללמוד כיצד..
מילות מפתח לפעילות זו:

שיטת פלדנקרייז בגבעתיים - חופש בתנועה

שיטת פלדנקרייז בגבעתיים - חופש בתנועה [גבעתיים]

בעזרת שיטת פלדנקרייז תוכל/י לנוע בחופשיות רבה יותר, בהרבה פחות כאב, לשפר את התפקוד היומיומי והדימוי העצמי ואף להכניס יכולות חדשות למרחב האפשרויות שלך! שיטת פלדנקריי..
מילות מפתח לפעילות זו:
פלדנקייז עם נעמי אוריאל קלר

פלדנקייז עם נעמי אוריאל קלר [תל אביב]

שיעורי פלדנקרייז בבית התלמיד (ליחיד או מספר משתתפים) שיעורי פלדנקרייז לקבוצות קטנות שיעורי התעמלות בשיטת פלדנקרייז בקבוצות קטנות ונעימות (בצפון ת"א) שיטת פלדנקריי..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורי פלדנקרייז פרטיים עם נעמי אוריאל קלר

שיעורי פלדנקרייז פרטיים עם נעמי אוריאל קלר [תל אביב]

חורף קר או קיץ חם ואין לך חשק לצאת מהבית? לא רוצה להתעמל בקבוצה?...המורה תגיע אליך! שיעור התעמלות בשיטת פלדנקרייז בבית התלמיד (ליחיד או למספר משתתפים)! שיטת פלדנק..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורים קבוצתיים בשיטת פלדנקרייז. [תל אביב]
שיעורי פלדנקרייז בקבוצות קטנות. לימוד הרגלי תנועה חדשים המחזירים את הגוף למצבו התקין.
פלדנקייז בגוף ראשון [תל אביב]
פלדנקייז - בת"א. שיטת פלדנקרייז עובדת על פיתוח המודעות לגוף ושכלול יכולת התנועה שלנו. שיעורי פלדנקרייז משפרים את שיווי המשקל והיציבה, הקואורדינציה, וגמישות עמוד השדר..
לחיות ולהיות - תנועה, בסגנון פלדנקרייז [תל אביב]
רוצים לחיות טוב בתוך הגוף שלכם וגם להנות משיעור דינאמי עם מוסיקה מקסימה באווירה ביתית? נמאס לכם שכואב או לוחץ או תפוס הגוף? רוצים לתת לעצמכם מסג' ולנשום לרווחה? השי..
חוויה לימודית בשיעור פלדנקרייז [תל אביב]
אני מזמינה אותך להתנסות חוויה לימודית תנועתית בקבוצות קטנות באוירה אינטימית ע"י מדריכה מוסמכת בשיטת דר' משה פלדנקרייז שאמר: "להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, את הקשה לקל..
תנועה בשיטת פלדנקרייז [תל אביב]
פלדנקרייז הינה שיטה למודעות דרך הגוף. השיעורים בשיטת פלדנקרייז מסייעים בפיתוח מודעות לאופן בו אנו מניעים את גופנו, מעודדים למידה של תנועה נכונה ומסייעים בשיפור בעיות..
שיעורים אישיים בשיטת פלדנקרייז [תל אביב]
דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז מציעה: אימון אישי אחד על אחד - שיעורים בהם המורה מלמד את המתאמן/ת לפעול באופנים חדשים שיכולים להקל על קשיים ולמנוע כאבים. השיעורים מ..
קבוצת פלדנקרייז - בוקר [תל אביב]
דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז מציעה: – מודעות בתנועה, קבוצות (עד 7) ושיעורים אישיים, מועברים על ידי דורית דינור, 13 שנות ניסיון ומוסמכת הארגון הבינלאומי. למעונייני..
קבוצת פלדנקרייז - ערב [תל אביב]
דורית דינור - סטודיו לפלדנקרייז מציעה: מודעות בתנועה, קבוצות (עד 7) ושיעורים אישיים, מועברים על ידי דורית דינור, 13 שנות ניסיון ומוסמכת הארגון הבינלאומי. למעוניינים ..
גב חופשי - סדנה [תל אביב]
להזכיר לגב שלא יכאב מה עושים כשהגב כואב, מציק, דוקר? אורח חיים בריא כולל בתוכו את השימוש היעיל בגוף ובמיוחד בגב. בואו ללמוד כיצד: להימנע מכאבים לאורך זמן, להפעיל את ..
הכשרת מורות - תרגול שרירי רצפת האגן [תל אביב]
הכשרת מורות לתרגול שרירי רצפת האגן. מיועד למורות לתנועה מתחומים אחרים (פלדנקרייז, פילטיס וכו').


  שלחו הודעה
ל

*

*