חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול

 איפה אני 

פיסול

- נמצאו 167 תוצאות | עמוד 1 מתוך 12       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סטודיו לפיסול קרמי – צופיה לוית חן

סטודיו לפיסול קרמי – צופיה לוית חן [כפר סבא]

בסטודיו פרטי, באווירה אינטימית חמה ויצירתית, מתקיימים שיעורים בפיסול קרמי.בקבוצות קטנות בהדרכה אישית ומקצועית. במפגשים ניתנת הדרכה לפיסול פיגורטיבי ואבסטרקטי בחומ..
הסדנה של אתי - פיסול קרמיקה

הסדנה של אתי - פיסול קרמיקה [כפר ברוך]

סדנאות חמר רב פעמיות וחד פעמיות חוויה בלתי נשכחת ,אין צורך בידע מוקדם. בסדנה ניתן ללמוד אובניים פיסול וקרמיקה. חוגי ערב ובוקר למבוגרים וילדים.

חוג /סדנא ושיעורי יצירה בעיסת נייר בסטודיו של שרון קרמר

חוג /סדנא ושיעורי יצירה בעיסת נייר בסטודיו של ... [שפיים]

בשיעורים תהנו מיצירה בעיסת נייר תלמדו לעבוד עם חומר מופלא שאפשר לעשות ממנו כמעט הכל, רק דרוש דימיון וחיבור עם חומר ועבודה עם הידיים - יצירה מהנה של עבודות מעיסת נייר..
סטודיו לפיסול פיגורטיבי בחימר- רוזי קרייטי

סטודיו לפיסול פיגורטיבי בחימר- רוזי קרייטי [בית ינאי]

בסטודיו נעים ושקט בבית ינאי אני מעבירה חוגי פיסול פיגורטיבי בחיימר אחת לשבוע, 3 שעות כל שיעור. השיעורים כוללים שריפה בתנור וכמובן החיימר עצמו. בשיעורים נלמד לעבוד ב..
פיסול קלאסי בחימר - finkart תבניות ויציקות

פיסול קלאסי בחימר - finkart תבניות ויציקות [רעננה]

תכנית הלימודים ב- finkArt בנויה על הגישה הקלאסית / אקדמית. שיטת הלימוד מותאמת אישית לכל תלמיד, ומשולבת בניסיון הוראה אקדמי ואישי רב. הפיסול אפשרי לא רק לברוכי כישרו..
פיסול בנייר ועיסת נייר עם רוני רות פלמר

פיסול בנייר ועיסת נייר עם רוני רות פלמר [חיפה]

פיסול בנייר ופיסול בעיסת נייר - חווייה ירוקה מהנה ומפתיעה. מגוון אין סופי של יצירתיות ניתן להפיק מניירות מכל סוג. ניתן לפסל על פי דימיון או תמונות בכל גודל, פיסול ב..
לימודי פיסול בחומר הקרמי - נעמי שוסברגר

לימודי פיסול בחומר הקרמי - נעמי שוסברגר [תל אביב]

בסטודיו נעים מקצועי ומרכזי, נלמד ונתנסה ביסודות הפיסול. נתנסה פיסול פיגורטיבי ומופשט תוך לימוד מקיף של הטכניקות השונות בעבודה בחומר: עבודה מגוש, בחוליות, במשטחים. פי..
נילי גורן קדרות ופיסול

נילי גורן קדרות ופיסול [חיפה]

חוגי קדרות ופיסול בחימר למבוגרים בהדרכת נילי גורן בסטודיו שבביתה בנווה שאנן, חיפה, מקיימת נילי גורן מפגשים שבועיים של חוג קרמיקה למבוגרים סדנאות ומפגשים לקבוצות ..
הסטודיו של רחלי - חוגי קרמיקה ופיסול למבוגרים

הסטודיו של רחלי - חוגי קרמיקה ופיסול למבוגרים [ראש העין]

הסטודיו של רחלי בראש העין חוגי קרמיקה ופיסול למבוגרים בקבוצות, בוקר וערב, שלוש שעות. הסטודיו מרווח ומואר ומציע מגוון סוגי חימר, מבחר גדול של גלזורות ואנגובים של הובי..
סטודיו MIRA - יוצרים בחומר קרמי - מירה פוביצר

סטודיו MIRA - יוצרים בחומר קרמי - מירה פוביצר [זכרון יעקב]

פיסול וקדרות (מבוגרים) אתם בוחרים לפתוח, או לסגור את היום עם שלוש שעות של עשייה, יצירה וניקוי ראש! הסטודיו הוא מרחב של עשייה בחומר קרמי, על גלגל הקדרים או בפיסול חופ..
פיסול בחימר - סטודיו חומר וצבע

פיסול בחימר - סטודיו חומר וצבע [תל אביב]

עוסקת בפיסול וקרמיקאית 15 שנים. למדתי אמנות, פסיכולוגיה ועיצוב פנים. הדגש במהלך כל השנים היה על עבודה בחימר על כל גווניה. כגון: יצירה של אריחי קרמיקה ליצירת פסיפס או..
פיסול ועיצוב קרמי – סטודיו הצבעים שבלב

פיסול ועיצוב קרמי – סטודיו הצבעים שבלב [אשדוד]

החוג נפתח ב-13/9!!! בואי ליצור, לחוש, להירגע, להיפגש בואי להינות :) בואי לשעתיים שבועיות שהן רק שלך. בואי ללמוד פיסול ועיצוב קרמי בסטודיו מאובזר, חדיש והכי חשוב, חמי..
בנדטה פדונה-סטודיו פיסול וקדרות

בנדטה פדונה-סטודיו פיסול וקדרות [רעננה]

סטודיו מרווח ויפה ממוקם ברעננה. אמנית בוגרת אוניברסיטה לאומנות במילנו איטליה, מעבירה קורסים בקרמיקה ופיסול בקבוצות קטנות עם ליווי אישי. לבנדטה ניסיון רב בהוראה, פעי..
חוג פיסול ופיסול קרמי בסטודיו ינשופים כפר סבא

חוג פיסול ופיסול קרמי בסטודיו ינשופים כפר סבא [כפר סבא]

פיסול פיגורטיבי ,התעמקות בפיתוח איכות יצירה. תפיסת צורה באמצעות משטחים,הפשטה גיאומטרית,מה זה תלת מיימד? פיסול בחומרים: "קרמיקל",פלסטלינה, חימר פולימרי,עיסת נייר ועו..
חוג פיסול במתחם האומנויות "ווליום" הכי שווה בעיר !

חוג פיסול במתחם האומנויות "ווליום" הכי שווה בע... [הרצליה]

חוג פיסול לילדים חווייתי ומקצועי כאחד . בהדרכת נגר ופסל אומן בטכניקות בנייה ופיסול שונות ובצבעים תוך שיפור המוטוריקה העדינה, קואורדינציה ,ידע ודמיון. כל זה נערך במ..

מה זה פיסול?

פיסול הינו יצירה תלת מימדית לקחת גוש חומר ולהחליט למה ייהפך. בתהליך של מחשבה והקשבה לדמיון לראות לנגד העיניים את האובייקט, ולהתחיל לעבד,להוסיף, לגרוע, לרוקן ולבנות את הפיגורה. הפסל יכול להיות ראליסטי או דמיוני, בגדלים שונים ומחומרים מגוונים, או מהשילוב בינהם. תוך כדי היצירה נוצרת כמיה, הרמוניה ואהבה בין הפסל למפסל.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*