מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול

 איפה אני 

פיסול

- נמצאו 174 תוצאות | עמוד 1 מתוך 12

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סטודיו לפיסול קרמי – צופיה לוית חן

סטודיו לפיסול קרמי – צופיה לוית חן [כפר סבא]

בסטודיו פרטי, באווירה אינטימית חמה ויצירתית, מתקיימים שיעורים בפיסול קרמי.בקבוצות קטנות בהדרכה אישית ומקצועית. במפגשים ניתנת הדרכה לפיסול פיגורטיבי ואבסטרקטי בחומ..
מילות מפתח לפעילות זו:
סטודיו לפיסול פיגורטיבי בחימר- רוזי קרייטי

סטודיו לפיסול פיגורטיבי בחימר- רוזי קרייטי [בית ינאי]

בסטודיו נעים ושקט בבית ינאי אני מעבירה חוגי פיסול פיגורטיבי בחיימר אחת לשבוע, 3 שעות כל שיעור. השיעורים כוללים שריפה בתנור וכמובן החיימר עצמו. בשיעורים נלמד לעבוד ב..
מילות מפתח לפעילות זו:

פיסול בקרמיקה - ענת שחר

פיסול בקרמיקה - ענת שחר [תל אביב]

פיסול בקרמיקה שעורי פיסול בחומר בבניית יד בטכניקות שונות, למתחילים ולמתקדמים. פיסול פיגורטיבי ומופשט עם התיחסות אישית והקשבה למאויים ולנטיות של כל תלמיד. עבודה במגו..
מילות מפתח לפעילות זו:
חוויה בחומר - סטודיו לקרמיקה קדרות ופיסול ברמת הכובש

חוויה בחומר - סטודיו לקרמיקה קדרות ופיסול בר... [רמת הכובש]

חוויה בחומר - סטודיו לקרמיקה, קדרות ופיסול פיגורטיבי דגש על החוויה וההתנסות בשלבי העבודה השונים, נתנסה במגוון טכניקות לעיטור וצביעה וכן טכניקות רבות לעיצוב וגימור הי..
מילות מפתח לפעילות זו:
פיסול בחומרים שונים בשיטת יוטי שמאי

פיסול בחומרים שונים בשיטת יוטי שמאי [חופית]

חוג מיוחד המונחה על ידי יוטי שמאי . בחוג זה מצליח כל אחד להגיע ליעד, בעקבות הנחייה אישית וקשובה של יוטי.מטרת החוג לאפשר ביטוי אישי בפיסול בחומרים שונים.(עץ, מתכת, עי..
מילות מפתח לפעילות זו:
לימודי פיסול בחומר הקרמי - נעמי שוסברגר

לימודי פיסול בחומר הקרמי - נעמי שוסברגר [תל אביב]

בסטודיו נעים מקצועי ומרכזי, נלמד ונתנסה ביסודות הפיסול. נתנסה פיסול פיגורטיבי ומופשט תוך לימוד מקיף של הטכניקות השונות בעבודה בחומר: עבודה מגוש, בחוליות, במשטחים. פי..
מילות מפתח לפעילות זו:
פיסול קלאסי בחימר - finkart תבניות ויציקות

פיסול קלאסי בחימר - finkart תבניות ויציקות [רעננה]

תכנית הלימודים ב- finkArt בנויה על הגישה הקלאסית / אקדמית. שיטת הלימוד מותאמת אישית לכל תלמיד, ומשולבת בניסיון הוראה אקדמי ואישי רב. הפיסול אפשרי לא רק לברוכי כישרו..
מילות מפתח לפעילות זו:
סדנאות עיצוב ופיסול בעיסת נייר - רויטל חכים-סטריכמן

סדנאות עיצוב ופיסול בעיסת נייר - רויטל חכים-ס... [תל אביב]

לגעת בחומר, לפתוח את הראש, לשמח את הלב....* עיסת נייר הוא חומר פשוט ועם זאת מפתיע ומרגש באפשרויות הטמונות בו... סדנאות עיסת הנייר שלי באות להעביר את השמחה וההתרגשות..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורי פיסול וקדרות

שיעורי פיסול וקדרות [נתניה]

בקצה ביתי בתוך גינה קסומה נמצא הסטודיו שלי. אני גליה בוגרת בית ספר לאומנות, בעלת נסיון וותק מוכח מלמדת פיסול בחימר בטכניקה ייחודית. הסטודיו שלי, מהגדולים והמרווחים ב..
מילות מפתח לפעילות זו:
קרמיקה וקדרות

קרמיקה וקדרות [גבעת ברנר]

סטודיו לקרמיקה "פטיט א פטיט" בניהולה ובהדרכתה של אינגריד דובר, בוגרת בצלאל - מחלקת עיצוב קרמי ובעלת רקע רחב של לימודי אומנות בצרפת. הסטודיו גדול, מרווח ומצויד בכל..
מילות מפתח לפעילות זו:
חימר ורוח - בית מלאכה בחימר (נהריה)

חימר ורוח - בית מלאכה בחימר (נהריה) [נהריה]

סטודיו לפיסול וקרמיקה למתחילים ומתקדמים בניהולה והדרכתה של חגית בר און, החוגים לכל גיל, בקבוצות קטנות, באווירה נעימה ורגועה, יחס אישי וחם . נלמד להכין כלים שימושיים ..
מילות מפתח לפעילות זו:
חוגי פיסול לנוער ומבוגרים בסטודיו המקום

חוגי פיסול לנוער ומבוגרים בסטודיו המקום [הוד השרון]

~~~ חוגי פיסול מקצועיים ואיכותיים בסטודיו המקום ~~~ אתם מוזמנים לשיעור ניסיון בחוגי הפיסול שלנו, לילדים, לנוער ולמבוגרים. לדעת איך זה נוצר, איך יוצרים עם החומר את הפ..
מילות מפתח לפעילות זו:
סטודיו המרתף של בז - מרחב ליצירה

סטודיו המרתף של בז - מרחב ליצירה [רמת גן]

המרתף של בז - סטודיו מרווח במקום מרכזי אך מנותק מהחוץ ומכניס אותך בקלות לעולם של יצירה. אצל בז עובדים בציור ורישום, לומדים לשלוט בעיפרון, במכחול, בגרפיט או בפחם וגיר..
מילות מפתח לפעילות זו:
פיסול וקרמיקה למבוגרים ונוער - סטודיו דלית

פיסול וקרמיקה למבוגרים ונוער - סטודיו דלית [תל אביב]

סטודיו דלית מאפשר מסע מרתק לעולמות החומר והצבע ולכל מה שביניהם. דלית מתמחה בטכניקות לשילוב חומרים נוספים כמו עץ, מתכת, זכוכית ובדים לתוך היצירה בחימר, ובטכניקות ייחו..
מילות מפתח לפעילות זו:
חוג פיסול במתחם האומנויות "ווליום" הכי שווה בעיר !

חוג פיסול במתחם האומנויות "ווליום" הכי שווה בע... [הרצליה]

חוג פיסול לילדים חווייתי ומקצועי כאחד . בהדרכת נגר ופסל אומן בטכניקות בנייה ופיסול שונות ובצבעים תוך שיפור המוטוריקה העדינה, קואורדינציה ,ידע ודמיון. כל זה נערך במ..
מילות מפתח לפעילות זו:

מה זה פיסול?

פיסול הינו יצירה תלת מימדית לקחת גוש חומר ולהחליט למה ייהפך. בתהליך של מחשבה והקשבה לדמיון לראות לנגד העיניים את האובייקט, ולהתחיל לעבד,להוסיף, לגרוע, לרוקן ולבנות את הפיגורה. הפסל יכול להיות ראליסטי או דמיוני, בגדלים שונים ומחומרים מגוונים, או מהשילוב בינהם. תוך כדי היצירה נוצרת כמיה, הרמוניה ואהבה בין הפסל למפסל.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*