חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פיסול

 איפה אני 

פיסול

- נמצאו 171 תוצאות | עמוד 1 מתוך 12       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סטודיו לפיסול קרמי – צופיה לוית חן

סטודיו לפיסול קרמי – צופיה לוית חן [כפר סבא]

בסטודיו פרטי, באווירה אינטימית חמה ויצירתית, מתקיימים שיעורים בפיסול קרמי.בקבוצות קטנות בהדרכה אישית ומקצועית. במפגשים ניתנת הדרכה לפיסול פיגורטיבי ואבסטרקטי בחומ..
סטודיו לפיסול פיגורטיבי בחימר- רוזי קרייטי

סטודיו לפיסול פיגורטיבי בחימר- רוזי קרייטי [בית ינאי]

בסטודיו נעים ושקט בבית ינאי אני מעבירה חוגי פיסול פיגורטיבי בחיימר אחת לשבוע, 3 שעות כל שיעור. השיעורים כוללים שריפה בתנור וכמובן החיימר עצמו. בשיעורים נלמד לעבוד ב..

סטודיו Be-Ya -סדנה לפיסול בנייר

סטודיו Be-Ya -סדנה לפיסול בנייר [תל אביב]

הצטרפו אליי לחוג יצירתי ומעניין של פיסול בנייר, בסטודיו מאובזר ונעים בתל אביב. במסגרת החוג נעסוק בפיסול עם דגש על חקר אמנותי, עיצוב ואמנות פונקציונלית. החוג מתאים למ..
פיסול קלאסי בחימר - finkart תבניות ויציקות

פיסול קלאסי בחימר - finkart תבניות ויציקות [חרוצים]

תכנית הלימודים ב- finkArt בנויה על הגישה הקלאסית / אקדמית. שיטת הלימוד מותאמת אישית לכל תלמיד, ומשולבת בניסיון הוראה אקדמי ואישי רב. הפיסול אפשרי לא רק לברוכי כישרו..
פיסול ועיצוב בעיסת נייר למבוגרים- הסטודיו של נעמה

פיסול ועיצוב בעיסת נייר למבוגרים- הסטודיו של ... [גבעתיים]

ברוכים הבאים לסטודיו של נעמה! הסטודיו הוקם בשנת 2006, על ידי נעמה שיש ומאז אירח תלמידים ויצירות רבים מספור. אתם מוזמנים לקחת חלק בסדנאות פיסול ועיצוב בנייר (על תוצ..
חוגי ציור ופיסול בסטודיו של אילנה כהן

חוגי ציור ופיסול בסטודיו של אילנה כהן [הוד השרון]

אני מזמינה אותך ללמוד ציור, רישום ופיסול בחומר בשיטה מיוחדת. מתאים למתחילים ללא רקע קודם ולמתקדמים השואפים להתחדש ולהתפתח. במהלך הקורס ירכשו טכניקות וכלים מגוונים בצ..
פיסול בנייר ועיסת נייר עם רוני רות פלמר

פיסול בנייר ועיסת נייר עם רוני רות פלמר [חיפה]

פיסול בנייר ופיסול בעיסת נייר - חווייה ירוקה מהנה ומפתיעה. מגוון אין סופי של יצירתיות ניתן להפיק מניירות מכל סוג. ניתן לפסל על פי דימיון או תמונות בכל גודל, פיסול ב..
נילי גורן קדרות ופיסול

נילי גורן קדרות ופיסול [חיפה]

חוגי קדרות ופיסול בחימר למבוגרים בהדרכת נילי גורן בסטודיו שבביתה בנווה שאנן, חיפה, מקיימת נילי גורן מפגשים שבועיים של חוג קרמיקה למבוגרים סדנאות ומפגשים לקבוצות ..
הסטודיו של רחלי - חוגי קרמיקה ופיסול למבוגרים

הסטודיו של רחלי - חוגי קרמיקה ופיסול למבוגרים [ראש העין]

הסטודיו של רחלי בראש העין חוגי קרמיקה ופיסול למבוגרים בקבוצות, בוקר וערב, שלוש שעות. הסטודיו מרווח ומואר ומציע מגוון סוגי חימר, מבחר גדול של גלזורות ואנגובים של הובי..
סטודיו ביה Be-Ya -סדנת פיסול בנייר

סטודיו ביה Be-Ya -סדנת פיסול בנייר [רמת השרון]

בחוג יצירתי ומרתק הנערך בסטודיו מאובזר וידידותי, נעסוק בפיסול ועיצוב בנייר, פיסול עם דגש על חקר אמנותי, עיצוב אמנות פונקציונלית ועוד. נלמד ונתרגל שלל טכניקות, נהנה מ..
לגעת בחומר - סדנאות פיסול קרמי

לגעת בחומר - סדנאות פיסול קרמי [הרצליה]

בואו ללמוד כיצד להשתמש בחימר ככלי לביטוי יצירתי ואישי מהלב. לימוד היסודות בפסול ובקדרות אבניים תוך התמקדות והתעמקות בשלבי היצירה השונים שבסופם נגיע לתוצאות מרשימות ..
פיסול בחימר - סטודיו חומר וצבע

פיסול בחימר - סטודיו חומר וצבע [תל אביב]

עוסקת בפיסול וקרמיקאית 15 שנים. למדתי אמנות, פסיכולוגיה ועיצוב פנים. הדגש במהלך כל השנים היה על עבודה בחימר על כל גווניה. כגון: יצירה של אריחי קרמיקה ליצירת פסיפס או..
פיסול ועיצוב קרמי – סטודיו הצבעים שבלב

פיסול ועיצוב קרמי – סטודיו הצבעים שבלב [אשדוד]

החוג נפתח ב-13/9!!! בואי ליצור, לחוש, להירגע, להיפגש בואי להינות :) בואי לשעתיים שבועיות שהן רק שלך. בואי ללמוד פיסול ועיצוב קרמי בסטודיו מאובזר, חדיש והכי חשוב, חמי..
חוג פיסול ופיסול קרמי בסטודיו ינשופים כפר סבא

חוג פיסול ופיסול קרמי בסטודיו ינשופים כפר סבא [כפר סבא]

פיסול פיגורטיבי ,התעמקות בפיתוח איכות יצירה. תפיסת צורה באמצעות משטחים,הפשטה גיאומטרית,מה זה תלת מיימד? פיסול בחומרים: "קרמיקל",פלסטלינה, חימר פולימרי,עיסת נייר ועו..
חוג פיסול במתחם האומנויות "ווליום" הכי שווה בעיר !

חוג פיסול במתחם האומנויות "ווליום" הכי שווה בע... [הרצליה]

חוג פיסול לילדים חווייתי ומקצועי כאחד . בהדרכת נגר ופסל אומן בטכניקות בנייה ופיסול שונות ובצבעים תוך שיפור המוטוריקה העדינה, קואורדינציה ,ידע ודמיון. כל זה נערך במ..

מה זה פיסול?

פיסול הינו יצירה תלת מימדית לקחת גוש חומר ולהחליט למה ייהפך. בתהליך של מחשבה והקשבה לדמיון לראות לנגד העיניים את האובייקט, ולהתחיל לעבד,להוסיף, לגרוע, לרוקן ולבנות את הפיגורה. הפסל יכול להיות ראליסטי או דמיוני, בגדלים שונים ומחומרים מגוונים, או מהשילוב בינהם. תוך כדי היצירה נוצרת כמיה, הרמוניה ואהבה בין הפסל למפסל.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*