חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פילאטיס בראשון לציון

ראשון לציון

פילאטיס

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
פילאטיס לגברים - BE תנועה

פילאטיס לגברים - BE תנועה [חולון]

פילאטיס מכשירים בחולון קבוצות קטנות של עד 5 אנשים ובתוך הקבוצה עבודה פרטנית עם כל מתעמל בנפרד לפי היכולת של כל מתעמל. בסטודיו קיימים גם הליכונים בכדי שכל מתעמל יכול ..
פילאטיס בראשון לציון- סטודיו "איווט"- פילאטיס מכשירים

פילאטיס בראשון לציון- סטודיו "איווט"- פילאט... [ראשון לציון]

להרגיש אחרת... סטודיו "איווט" - פילאטיס מכשירים בראשון לציון. שיטה זו נועדה להביא לחיזוק הגוף, שיפור היציבה והתפקוד היומיומי, הצרת היקפים ,הקלה של כאבי גב וצוואר,שיק..

פילאטיס בנס ציונה - Ahimsa studio סטודיו שהוא בית

פילאטיס בנס ציונה - Ahimsa studio סטודיו שה... [ראשון לציון]

פילאטיס הינו אימון המסייע לחיזוק הגוף וייצובו. הארכת השרירים תוך דגש על השרירים העמוקים. באימון בסטודיו "אהימסה" נתמקד בנשימות, בדיוק ביצוע התרגיל, בשיפור טווחי התנ..
פילאטיס בראשון לציון - סטודיו יעל ישראל

פילאטיס בראשון לציון - סטודיו יעל ישראל [ראשון לציון]

סטודיו על ישראל הנו סטודיו לקבוצות קטנות, עם יחס אישי לכל מתאמנת. הנך מוזמנת לגלות עולם חדש של אורח חיים בריא, עם אימונים המתאימים במיוחד בשבילך. בואי והצטרפי לקהילה..
פילאטיס מכשירים Topilates - סטודיו עדנה

פילאטיס מכשירים Topilates - סטודיו עדנה [ראשון לציון]

סטודיו Topilates בניהולה של עדנה שמש נמצא במרכז המסחרי ישפרו סנטר בנס ציונה, בסטודיו מתקיימים שיעורי פילאטיס מזרן ומכשירים בקבוצות קטנות ושיעורים פרטיים .
פילאטיס [ראשון לציון]
החוג לפילאטיס בסטודיו דאנס, הינו חוג מקצועי, מורים בוגרי ווינגייט בעליי וותק וניסיון. החוג מועבר באמצעות מכשירים כגון: פיטבול, גליליות, גומיות, משקולות ועוד, הקבוצות..
שיעורים פרטיים בפילאטיס עם מאמנת אישית [בת ים]
זהבה גולדפוט הגיעה לתל אביב ובת ים לפני שנה, לאחר שעשתה 'עליה' מלונדון ודרום אפריקה. זהבה היתה רקדנית ב'רויאל בלט' של לונדון, והקימה סטודיואים לפילאטיס בלוס אנג'לס..
התעמלות פילאטיס - Body Culture [ראשון לציון]
פילאטיס מכשירים, פילאטיס מזרון, פילאטיס עמידה, גליל, כדור, טרמפולינה, גומיות, גלגלים, משקולות. סטודיו גדול, רחב ידיים, מעוצב בטעם רב ומואר, מצוייד במיטב מכשירי הפילא..
פילאטיס לעיצוב הגוף ופילאטיס שיקומי/טיפולי [תל אביב]
להתמסר לגוף, לחוש שיפור ביכולות תנועתיות, להרגיש יציבים יותר, להראות טוב יותר ... אימוני פילאטיס ליחידים ולקבוצות קטנות ואימוני פילאטיס שיקומי לפרטיים לבעלי בעיות מפ..
קורס הכשרת מדריכי פילאטיס [תל אביב]
קורס הכשרת מדריכי פילאטיס מחזור חדש יפתח ויועבר על ידי "שלי בר" בעלת הכשרה המוכרת על ידי אירגון הפילאטיס הבינלאומי ה PMA. הקורס מיועד למתאמנים שמעוניינים להעמיק את ..
פילאטיס ומחול משלבים ידיים [ראשון לציון]
לראשונה בארץ-פילאטיס ומחול משלבים ידיים לנשים ללא גיל שתמיד מרגישות צעירות לא חשוב אם רקדת או לא רקדת בעבר לנו חשוב שאת רוצה לרקוד היום. מתחילים מתרגילי פיל..
דרור רז פילאטיס [תל אביב]
הרשת הגדולה והמקצועית בארץ 6 סניפים: תל אביב-שיכון ל' וסוזן דלל חיפה,רמת השרון,הוד השרון וירושלים הרשם עוד היום לשיעור נסיון חינם באתר שלנו
סטודיו לפילאטיס מכשירים בראשל"צ עם רונה זהר [ראשון לציון]
סטודיו מקצועי המאפשר לימוד והתפתחות אישית וגופנית ברמה הגבוהה ביותר, הסטודיו מאובזר בציוד מקצועי והתלמידים נהנים מהדרכה אישית. השיעורים נערכים במתכונת מצומצמת של ..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*