חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד פילאטיס בחיפה

חיפה

פילאטיס

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
לאה פילאטיס - פילאטיס בחיפה

לאה פילאטיס - פילאטיס בחיפה [חיפה]

הסטודיו לפילאטיס של לאה הכהן הינו סטודיו ייחודי הממוקם על הכרמל על ציר שד' הנשיא, הסטודיו מרווח ומשופץ ברמה גבוהה ביותר, יעודי ומצויד בכל הציוד המקצועי הנדרש לאימון..
מילות מפתח לפעילות זו:
פילאטיס בקריה - התעמלות מכשירים

פילאטיס בקריה - התעמלות מכשירים [קריית ביאליק]

פילאטיס זוהי שיטה המסייעת להשיג איזון גופני ומנטלי וזאת על ידי סדרות של תרגילים על מכשירים ייחודים, מאפשרת למתאמנים לפתח מודעות גופנית גבוהה, להשתקם מפציעות ואף למנ..
מילות מפתח לפעילות זו:

שירלי'S סטודיו לפילאטיס מכשירים-שיקום הגוף

שירלי'S סטודיו לפילאטיס מכשירים-שיקום הגוף [חיפה]

דרך שיטת פילאטיס, ציוד מהחברה הקנדית המובילה בענף: "Stott Pilates", הידע המקצועי והניסיון הרב, משקמת את מצבם של הסובלים מבלט או פריצות דיסק, שחיקת סחוס, פציעות ספורט..
מילות מפתח לפעילות זו:
שירלי'S  סטודיו אינטימי לפילאטיס מכשירים

שירלי'S סטודיו אינטימי לפילאטיס מכשירים [חיפה]

שירלי'S סטודיו לפילאטיס מכשירים- סטודיו אינטימי, בלב שכונת כרמליה בחיפה הסטודיו מציע שני מסלולים עיקריים: 1) תחזוקת הגוף 2) שיקום דרך פילאטיס תחזוקת הגוף- חיזו..
מילות מפתח לפעילות זו:
פילאטיס - נטלי בסקין

פילאטיס - נטלי בסקין [חיפה]

פילאטיס - גוף יפה ויציבה נכונה - תוצאות מהירות מאד! שיעורי פילאטיס משלבים חיזוק שרירים, טיפול ושיקום, שמירה על היציבות, ומניעת בעיות גב ונזקים עתידיים.
מילות מפתח לפעילות זו:
בית ספר לבלט קלאסי "אורנת" חיפה.

בית ספר לבלט קלאסי "אורנת" חיפה. [חיפה]

בלט קלאסי בכל הרמות לכל הגילאים, הכנה לבלט לילדי הגן, כיתות למתחילים מתקדמים ומקצועיים, ילדים נוער תלמידי תיכון חיילים סטודנטים נשים וגברים. הבלט הקלאסי מהווה בסיס ל..
מילות מפתח לפעילות זו:
אורלי שחר - מדריכת פילאטיס [חיפה]
פילאטיס הינה שיטת אימון המשלבת שליטה גופנית ומנטלית. מגוון עצום של תרגילים מאפשר להתאים לכל אחת ואחד את תוכנית העבודה המתאימה. התרגול זורם, מאתגר ומהנה, כמו כן אימון..
פילאטיס בחיפה [חיפה]
pure pilates - הינו סטודיו בוטיק לפילאטיס מכשירים בחיפה, עם הציוד הכי חדש בתחום הפילאטיס. הסטודיו מנוהל על ידי אושרית נקב מורה מוסמכת בוגרת ה physical mind institut..
אימון פילאטיס פרטי [חיפה]
pure pilates - הינו סטודיו בוטיק לפילאטיס מכשירים בחיפה, עם הציוד הכי חדש בתחום הפילאטיס. הסטודיו מנוהל על ידי אושרית נקב מורה מוסמכת בוגרת ה physical mind institut..
פילאטיס עם חיוך [חיפה]
אני מדריכת פילאטיס מנוסה ובעלת תואר ראשון לפסיכולוגיה. מניסיוני ולימודיי, כל פעילות גופנית שאנחנו עושים לא מתחילה ובטח לא מסתיימת בגוף שלכם בלבד. אנחנו מתחילים להתאמ..
פילאטיס וג'ירוקינסיס [חיפה]
שיעורים קבוצתיים- Gyrokinesis ג'ירו בלטינית זה מעגל,השיטה שהחלה כ"יוגה לרקדנים" מבוססת על תנועות מעגליות והפעלת שרירים ומפרקים רבים בו זמנית. במהלך השיעור הגוף נמצא..
דרור רז פילאטיס - חיפה [חיפה]
פילאטיס הינה שיטת אימון ותנועה המתאימה לכל גיל וכושר גופני. בתמצית השיטה שקום גופני מפציעות אולם גם אימון גופני בריא הפועל תחת בקרה של מדריך בקבוצה קטנה בת 6 משתתפי..
פילאטיס ילדים - רשת דרור רז חיפה [חיפה]
ברשת "דרור רז- המרכז הישראלי לפילאטיס" נפתחו קבוצות לימוד לשיעורי פילאטיס לילדים. אנו מתייחסים לילד בגובה העיניים, תוך שימוש בשפה הברורה לו ושימוש בדימויים ובדימיון...
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*