חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עשה זאת בעצמך

 איפה אני 

עשה זאת בעצמך

- נמצאו 62 תוצאות | עמוד 1 מתוך 5       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
סטודיו לאומנות - שוש פרידמן - אבניים וכדרות

סטודיו לאומנות - שוש פרידמן - אבניים וכדרות [ראשון לציון]

החוגים בסטודיו: פיסול בקרמיקה, כדרות (אבניים), פיסול בעיסת נייר, ציור אקרילי, שמן, פורצלן, חידוש רהיטים, ציור על עץ ועוד. שילוב אמנויות לילדים, חוגי נוער, מבוגרים.
ציור על עץ - קורס לציור וצריבה אומנותית על עץ  פירוגרפיה

ציור על עץ - קורס לציור וצריבה אומנותית על עץ ... [נופית]

סטודיו גלריה וסדנאות לימודיות קורסים לציור וצריבה על עץ, ציור על עץ, קורסים לחרטות עץ אומנותית בסטודיו גלריה שלנו אנו מלמדים יוצרים מציגים ומוכרים כלי עץ מע..

הסטודיו לעץ - סדנאות נגרות חווייתית

הסטודיו לעץ - סדנאות נגרות חווייתית [חדיד]

הסטודיו לעבודות עץ הוא סטודיו ביתי וחמים המציע סדנאות נגרות ויצירה חווייתית חומר הממכר ביותר בעולם. אנו מציעים מגוון קורסים וסדנאות ייחודיות לפרטים, זוגות, קבוצות ו..
בונים ומנגנים-סדנאות וערכות לבנית כלי נגינה עם ילדים [צפון]

בונים ומנגנים-סדנאות וערכות לבנית כלי נגינה ... [עין המפרץ]

סדנאות בונים ומנגנים - בניית כלי נגינה עם ילדים. סדנאות כלי הקשה ודרבוקות, סדנת קסילופון - למידה בניה ונגינה, בניית חליל פאן, בנית כלי נגינה מהעולם והפקת צלילים וקצ..
חווית יצירה בקרטון [מעלות תרשיחא]
בסטודיו שלי ניתן ליצור בקרטון. אני יוצרת רהיטים מקרטון אבל ניתן ליצור גם דברים אחרים בליווי אישי שלי (שעונים, קופסאות, תפאורות וכו')
סדנת נגרות בסיסית בקלי קלות [רשפון]
במסגרת הסדנא נלמד לבחור את הבורג הנכון והמסמר המתאים. נבחן מתי צריך להשתמש בדיבל. איך משתמשים במקדחה ובמברגה. נבחן סוגים שונים של קירות, בקירות גבס יש להשתמש בדיבל מ..
סדנה לבניית תופים אינדיאנים - מרכז טנקה [תל אביב]
סדנה לבניית תוף אינדיאני מחומריים טבעיים התיפוף מאד חוויתי. התוף האינדיאני הוא כלי לריפוי ולאיזון (כמו בישיבת צוות רק במקום ב"לדבר" זה ב"לתופף"). התוף מסמל את הלב, ..
מרתון לבניית רהיטים מקרטון [תל אביב]
מרתון סופשבוע בו כל משתתף יעצב, יתכנן ויבנה רהיט שימושי יפה ואיכותי לטעמו. מתחילים ביום חמישי אחר הצהרים, ממשיכים כל היום ביום שישי ובשבת אחר הצהרים הרהיט מוכן לצביע..
סדנת חשמל בקלי קלות [רשפון]
מטרת הסדנה לתת ידע במושגי החשמל להכיר את כל סוגי הנורות, המספקים והכבלים. ביצוע עבודות חשמל בבית חייב להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך. כל טיפול לא אחראי בחשמל עלול להסתי..
סדנת צבע בקלי קלות [רשפון]
צביעת הבית היא משימה פשוטה יחסית כשמצב הקירות תקין ולא נדרשים תיקונים רבים מידי ולכן רבים מעדיפים לנסות ולצבוע את הבית בכוחות עצמם. יש לזכור שצביעת הבית כרוכה בעבודת..
מרתון לבניית רהיטים מקרטון בגליל המערבי [מעלות תרשיחא]
סופשבוע ו.................... רהיט במהלך הסדנא נלמד את כל השלבים לבניית רהיט ברמה בסיסית – החל מעיצוב ותכנון דרך בנייה וכלה בגימור. הסדנא כוללת את כל החומרים (פרט ל..
סדנאות לתחזוקת הבית [רשפון]
סוף סוף תוכל לטפל ברוב התקלות בבית בעצמך! סדנא לתחזוקה יום יומית, שתתן לך ארגז כלים לפתרון בעיות בתחזוקת הבית. הסדנאות מיועדות לחסרי ניסיון ורקע. בסדנאות תלמד לאתר..
צורפות - שיעורים פרטיים [תל אביב]
לימוד צורפות ועיצוב תכשיטים - שיעורים פרטיים ויחס אישי. לימוד טכניקות קלאסיות ומודרניות כגון: ניסור, פיצור, הלחמה, שיבוץ. הכרת המתכות השונות והכלים. השיעורים מועברים..
סדנאת הורים - ילדים לבניית רהיטים מקרטון [מעלות תרשיחא]
קחו לכם אחר צהריים אחד בשבוע והפכו אותו לזמן מיוחד לכם ולילדכם בסדנא נבנה הדום (כסא) / שולחן קטן / מדף לפי בחירתכם. נתכנן, נבנה ונצבע לנו רהיט שימושי, מקורי בתהליך פ..
סדנת אינסטלציה בקלי קלות [רשפון]
בסדנה נלמד באופן מוחשי איך בנויה מערכת האינסטלציה וממה היא מורכבת. החל משעון המים הדירתי וכלה בברז. נלמד לזהות נזילות. נלמד את כל הדרכים לפתיחת סתימות בכיור ובביוב. ..


  שלחו הודעה
ל

*

*