חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עבודה בזכוכית

 איפה אני 

עבודה בזכוכית

- נמצאו 48 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
GSTUDIO עבודה עם זכוכית חמה ניפוח ויציקות

GSTUDIO עבודה עם זכוכית חמה ניפוח ויציקות [תל אביב]

מרכז לזכוכית חמה: (לא עבודת מבער!) ניפוח זכוכית, יציקות זכוכית ופיסול בזכוכית חמה. קורס הניפוח (Glass Blowing) כולל לימוד טכניקות מסורתיות (Venitian Style) של ניפוח..
סדנא לניפוח ופיסול בזכוכית חמה

סדנא לניפוח ופיסול בזכוכית חמה [ירושלים]

שיעורי ניפוח זכוכית במבער, העבודה בחומר מרתק וקסום- הזכוכית, מגרה את הדימיון ולימוד הטכניקה מהבסיס צעד אחר צעד עד לכדי שליטה מאפשר ליצור בצורה מקצועית ככול העולה על ..

קורס ויטראז' - גל נקש יהושוע

קורס ויטראז' - גל נקש יהושוע [באר שבע]

לימוד אמנות הויטראז'. הקורס הוא בקבוצות של עד 3 אנשים. יחס אישי עם הדרכה צמודה. כל הציוד והחומרים יינתנו בקורס. אין צורך בידע מוקדם. הקורס מתבצע באווירה ביתית ובקבו..
סטודיו לויאטרז' - פנינה כהנא

סטודיו לויאטרז' - פנינה כהנא [יבנה]

קורס ויטראז למתחילים ומנוי חודשי למתקדמים בשתי הטכניקות הקיימות, חרוזי זכוכית מורנו עבודת מבער, פסיפס זכוכית. קורס עד 4 משתתפים בהדרכה אישית. באוירה ביתית על ידי מדר..
סדנאות וחוגים ללימוד אומנות הויטראז'-נעמי הרשקוביץ

סדנאות וחוגים ללימוד אומנות הויטראז'-נעמי הרשקו... [חיפה]

רוצים ליצור בהנאה דברים מיוחדים לעיצוב הבית? חלונות, מראות, מנורות? ע"י חיבור של זכוכיות צבעוניות בטכניקות של ויטראז' נוכל לתת דרור לדמיון ולהפוך זאת ליצירה מוחשית ש..
קורסי יצירה בזכוכית - פיוזינג ופסיפס

קורסי יצירה בזכוכית - פיוזינג ופסיפס [ירושלים]

הקורס מקיף את הרקע העיוני ליצירה בזכוכית עם דגש על התנסות מעשית של עיצוב בשיטת הפיוזינג. תהליך הפיוזינג הינו שילוב ומיזוג בין זכוכיות תוך התכתן ליצירת חפצי אמנות, נו..
הסטודיו של פאני מולד לזכוכית אמנותית

הסטודיו של פאני מולד לזכוכית אמנותית [כפר סבא]

בואו ליהנות בחוגים, בקורסים ובסדנאות החד-פעמיות באמנות הזכוכית. פאני מולד, אמנית בזכוכית מותכת (fusing), פותחת את הסטודיו שלה לשיעורי זכוכית אמנותית. היצירה בסטודיו ..
פיסול בזכוכית בסטודיו אביב

פיסול בזכוכית בסטודיו אביב [ירושלים]

לימודי פיסול בזכוכית בעבודת מבער עם אביב מלקולם, בוגרת זכוכית ועיצוב קרמי בבצלאל. בסטודי ניתן ללמוד פיסול במבער, חרוזים, טכניקות ליצירת תכשיטים ומשקולות נייר. עבוד..
GSTUDIO פיסול בזכוכית, ניפוח ויציקות

GSTUDIO פיסול בזכוכית, ניפוח ויציקות [גבעתיים]

מרכז לזכוכית חמה: מציע קורסים לפיסול בזכוכית חמה, ניפוח זכוכית, יציקות פיסוליות ועוד נלמדים ב-G STUDIO קורס הניפוח (Glass Blowing) כולל לימוד טכניקות מסורתיות (Veni..
סדנה ללימוד אמנות הזכוכית

סדנה ללימוד אמנות הזכוכית [באר שבע]

הקורס יתקיים בקבוצה של עד שלושה אנשים על מנת להבטיח יחס אישי, שעות וימים גמישים, אין הפסד כלל. אין צורך בידע מוקדם, כל החומרים לעבודה ינתנו במקום, וכל העבודות שתיצר..
סטודיו לויטראז' - פנינה כהנא

סטודיו לויטראז' - פנינה כהנא [ראשון לציון]

קורס ויטראז למתחילים ומנוי חודשי למתקדמים בשתי הטכניקות הקיימות, חרוזי זכוכית מורנו עבודת מבער, פסיפס זכוכית. קורס עד 4 משתתפים בהדרכה אישית. באוירה ביתית על ידי מדר..
ציור על זכוכית עם אליסיה

ציור על זכוכית עם אליסיה [ראשון לציון]

לפני 20 שנה כשנגעתי לראשונה במכחול וצבע , חששתי. מאז ועד היום העצמתי. היצירה שבי נתנה את ביטויה בעבודה ובמגע עם קומפוזציה וצבע- בעץ או בבד, להפיח חיים ברהיט ישן, עיצ..
קורס עיצובים בזכוכית בסטודיו "נופ עיצובים"

קורס עיצובים בזכוכית בסטודיו "נופ עיצובים" [יהוד]

אוהבים לעסוק בזכוכית? יצירת עבודות זכוכית בטכניקת העיצוב החופשי ללא ידע בחיתוך זכוכית. יצירת אהילים מופשטים, הכנת קופסאות, חנוכיות, צלחות,' שעונים, קמעות מזל ועיטו..
יצירה בזכוכיות - ויטראז'

יצירה בזכוכיות - ויטראז' [ירושלים]

מה לומדים בקורס ויטראז? בקורס ויטראז בסטודיו תלמדו את שיטת העופרת ואת שיטת הטיפאני. ההבדל בין שתי הטכניקות - מהותי. בשיטת העופרת מכינים כל דבר בו נשתמש בצורה אנכית ו..
עיצוב וצביעת כלי זכוכית "לפנק את הצד היצרתי שבך" [גוש עציון]
בטכניקות מגוונות וייחודיות, לומדים איך לעצב ולהפוך כלי זכוכית פשוטה לאומנות אישית ומרשימה. מפגש/ים של כיף ויצירתיות עם גישה מקצועית והדרכה מכוונת. כל החומרים כלולי..


  שלחו הודעה
ל

*

*