חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עבודה בזכוכית

 איפה אני 

עבודה בזכוכית

- נמצאו 50 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
ניפוח ופיסול בזכוכית חמה עם יעל וולך Glass blowing workshops

ניפוח ופיסול בזכוכית חמה עם יעל וולך Glass bl... [ירושלים]

אם חשבתם על תחביב אמנותי וייחודי, לרכוש מיומנות יוצאת דופן וליהנות מכלים ויצירות מרהיבות מעשי ידיכם, הצטרפו אלינו לשיעורי ניפוח זכוכית במבער, העבודה בחומר מרתק וקסום..
עבודות זכוכית - מכללת ורצברגר

עבודות זכוכית - מכללת ורצברגר [תל אביב]

אוהבים את תחום הזכוכית? נשמע לכם מסקרן אבל אתם לא יודעים מה מתאים לכם או מאיפה מתחילים? בשביל זה אנחנו כאן! במכללת ורצברגר תוכלו למצוא את כל מגוון תחומי הזכוכית ל..

פיסול בזכוכית בסטודיו אביב

פיסול בזכוכית בסטודיו אביב [ירושלים]

בין אם התעניינתם בפעילות יצירתית מרגיעה עבור הנפש ובין אם אתם בעלי נטייה לאמנות שפיסול בזכוכית מסקרן אותם, אתם מוזמנים להצטרף לחוג מרתק ומלא עניין בו נלמד כיצד לפסל ..
GSTUDIO פיסול בזכוכית, ניפוח ויציקות

GSTUDIO פיסול בזכוכית, ניפוח ויציקות [גבעתיים]

מרכז לזכוכית חמה: מציע קורסים לפיסול בזכוכית חמה, ניפוח זכוכית, יציקות פיסוליות ועוד נלמדים ב-G STUDIO קורס הניפוח (Glass Blowing) כולל לימוד טכניקות מסורתיות (Veni..
סטודיו לויטראז' - פנינה כהנא

סטודיו לויטראז' - פנינה כהנא [ראשון לציון]

קורס ויטראז למתחילים ומנוי חודשי למתקדמים בשתי הטכניקות הקיימות, חרוזי זכוכית מורנו עבודת מבער, פסיפס זכוכית. קורס עד 4 משתתפים בהדרכה אישית. באוירה ביתית על ידי מדר..
ציור על זכוכית עם אליסיה

ציור על זכוכית עם אליסיה [ראשון לציון]

לפני 20 שנה כשנגעתי לראשונה במכחול וצבע , חששתי. מאז ועד היום העצמתי. היצירה שבי נתנה את ביטויה בעבודה ובמגע עם קומפוזציה וצבע- בעץ או בבד, להפיח חיים ברהיט ישן, עיצ..
קורס עיצובים בזכוכית בסטודיו "נופ עיצובים"

קורס עיצובים בזכוכית בסטודיו "נופ עיצובים" [יהוד]

אוהבים לעסוק בזכוכית? יצירת עבודות זכוכית בטכניקת העיצוב החופשי ללא ידע בחיתוך זכוכית. יצירת אהילים מופשטים, הכנת קופסאות, חנוכיות, צלחות,' שעונים, קמעות מזל ועיטו..
יצירה בזכוכיות - ויטראז'

יצירה בזכוכיות - ויטראז' [ירושלים]

מה לומדים בקורס ויטראז? בקורס ויטראז בסטודיו תלמדו את שיטת העופרת ואת שיטת הטיפאני. ההבדל בין שתי הטכניקות - מהותי. בשיטת העופרת מכינים כל דבר בו נשתמש בצורה אנכית ו..
GSTUDIO עבודה עם זכוכית חמה ניפוח ויציקות

GSTUDIO עבודה עם זכוכית חמה ניפוח ויציקות [תל אביב]

מרכז לזכוכית חמה: (לא עבודת מבער!) ניפוח זכוכית, יציקות זכוכית ופיסול בזכוכית חמה. קורס הניפוח (Glass Blowing) כולל לימוד טכניקות מסורתיות (Venitian Style) של ניפוח..
סטודיו לויאטרז' - פנינה כהנא

סטודיו לויאטרז' - פנינה כהנא [יבנה]

קורס ויטראז למתחילים ומנוי חודשי למתקדמים בשתי הטכניקות הקיימות, חרוזי זכוכית מורנו עבודת מבער, פסיפס זכוכית. קורס עד 4 משתתפים בהדרכה אישית. באוירה ביתית על ידי מדר..
סדנאות וחוגים ללימוד אומנות הויטראז'-נעמי הרשקוביץ

סדנאות וחוגים ללימוד אומנות הויטראז'-נעמי הרשקו... [חיפה]

רוצים ליצור בהנאה דברים מיוחדים לעיצוב הבית? חלונות, מראות, מנורות? ע"י חיבור של זכוכיות צבעוניות בטכניקות של ויטראז' נוכל לתת דרור לדמיון ולהפוך זאת ליצירה מוחשית ש..
קורסי יצירה בזכוכית - פיוזינג ופסיפס

קורסי יצירה בזכוכית - פיוזינג ופסיפס [ירושלים]

הקורס מקיף את הרקע העיוני ליצירה בזכוכית עם דגש על התנסות מעשית של עיצוב בשיטת הפיוזינג. תהליך הפיוזינג הינו שילוב ומיזוג בין זכוכיות תוך התכתן ליצירת חפצי אמנות, נו..
הסטודיו של פאני מולד לזכוכית אמנותית

הסטודיו של פאני מולד לזכוכית אמנותית [כפר סבא]

בואו ליהנות בחוגים, בקורסים ובסדנאות החד-פעמיות באמנות הזכוכית. פאני מולד, אמנית בזכוכית מותכת (fusing), פותחת את הסטודיו שלה לשיעורי זכוכית אמנותית. היצירה בסטודיו ..
סדנאות זכוכית חמה   Artesana glass

סדנאות זכוכית חמה Artesana glass [מודיעין]

סדנת זכוכית חמה מזמינה אתכם לשעה של כיף ויצירה, יצירת כלים מזכוכית, סדנה חווייתית וייחודית, מתאימה לכל מי שרוצה להכיר אמנות אחרת. אצלי לא רק יוצרים אלא גם נהנים מהתה..
עיצוב וצביעת כלי זכוכית "לפנק את הצד היצרתי שבך" [גוש עציון]
בטכניקות מגוונות וייחודיות, לומדים איך לעצב ולהפוך כלי זכוכית פשוטה לאומנות אישית ומרשימה. מפגש/ים של כיף ויצירתיות עם גישה מקצועית והדרכה מכוונת. כל החומרים כלולי..


  שלחו הודעה
ל

*

*