חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד עבודה בזכוכית

 איפה אני 

עבודה בזכוכית

- נמצאו 49 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
קורסי יצירה בזכוכית - פיוזינג ופסיפס

קורסי יצירה בזכוכית - פיוזינג ופסיפס [ירושלים]

הקורס מקיף את הרקע העיוני ליצירה בזכוכית עם דגש על התנסות מעשית של עיצוב בשיטת הפיוזינג. תהליך הפיוזינג הינו שילוב ומיזוג בין זכוכיות תוך התכתן ליצירת חפצי אמנות, נו..
ציור על זכוכית עם אליסיה

ציור על זכוכית עם אליסיה [ראשון לציון]

לפני 20 שנה כשנגעתי לראשונה במכחול וצבע , חששתי. מאז ועד היום העצמתי. היצירה שבי נתנה את ביטויה בעבודה ובמגע עם קומפוזציה וצבע- בעץ או בבד, להפיח חיים ברהיט ישן, עיצ..

סדנא לניפוח ופיסול בזכוכית חמה עם יעל ולוך

סדנא לניפוח ופיסול בזכוכית חמה עם יעל ולוך [ירושלים]

אם חשבתם על תחביב אמנותי וייחודי, לרכוש מיומנות יוצאת דופן וליהנות מכלים ויצירות מרהיבות מעשי ידיכם, הצטרפו אלינו לשיעורי ניפוח זכוכית במבער, העבודה בחומר מרתק וקסום..
סדנאות וחוגים ללימוד אומנות הויטראז'-נעמי הרשקוביץ

סדנאות וחוגים ללימוד אומנות הויטראז'-נעמי הרשקו... [חיפה]

רוצים ליצור בהנאה דברים מיוחדים לעיצוב הבית? חלונות, מראות, מנורות? ע"י חיבור של זכוכיות צבעוניות בטכניקות של ויטראז' נוכל לתת דרור לדמיון ולהפוך זאת ליצירה מוחשית ש..
הסטודיו של פאני מולד לזכוכית אמנותית

הסטודיו של פאני מולד לזכוכית אמנותית [כפר סבא]

בואו ליהנות בחוגים, בקורסים ובסדנאות החד-פעמיות באמנות הזכוכית. פאני מולד, אמנית בזכוכית מותכת (fusing), פותחת את הסטודיו שלה לשיעורי זכוכית אמנותית. היצירה בסטודיו ..
יצירה בזכוכיות - ויטראז'

יצירה בזכוכיות - ויטראז' [ירושלים]

מה לומדים בקורס ויטראז? בקורס ויטראז בסטודיו תלמדו את שיטת העופרת ואת שיטת הטיפאני. ההבדל בין שתי הטכניקות - מהותי. בשיטת העופרת מכינים כל דבר בו נשתמש בצורה אנכית ו..
פיסול בזכוכית בסטודיו אביב

פיסול בזכוכית בסטודיו אביב [ירושלים]

לימודי פיסול בזכוכית בעבודת מבער עם אביב מלקולם, בוגרת זכוכית ועיצוב קרמי בבצלאל. בסטודי ניתן ללמוד פיסול במבער, חרוזים, טכניקות ליצירת תכשיטים ומשקולות נייר. עבוד..
סטודיו לויאטרז' - פנינה כהנא

סטודיו לויאטרז' - פנינה כהנא [יבנה]

קורס ויטראז למתחילים ומנוי חודשי למתקדמים בשתי הטכניקות הקיימות, חרוזי זכוכית מורנו עבודת מבער, פסיפס זכוכית. קורס עד 4 משתתפים בהדרכה אישית. באוירה ביתית על ידי מדר..
סטודיו לויטראז' - פנינה כהנא

סטודיו לויטראז' - פנינה כהנא [ראשון לציון]

קורס ויטראז למתחילים ומנוי חודשי למתקדמים בשתי הטכניקות הקיימות, חרוזי זכוכית מורנו עבודת מבער, פסיפס זכוכית. קורס עד 4 משתתפים בהדרכה אישית. באוירה ביתית על ידי מדר..
סדנה ללימוד אמנות הזכוכית

סדנה ללימוד אמנות הזכוכית [באר שבע]

בואו להתנסות בצורת אמנות ייחודית ומרתקת- ויטראז'. הקורס יתקיים בקבוצה של עד שלושה אנשים על מנת להבטיח יחס אישי. אין צורך בידע מוקדם, כל החומרים לעבודה ינתנו במקום וכ..
GSTUDIO עבודה עם זכוכית חמה ניפוח ויציקות

GSTUDIO עבודה עם זכוכית חמה ניפוח ויציקות [תל אביב]

מרכז לזכוכית חמה: (לא עבודת מבער!) ניפוח זכוכית, יציקות זכוכית ופיסול בזכוכית חמה. קורס הניפוח (Glass Blowing) כולל לימוד טכניקות מסורתיות (Venitian Style) של ניפוח..
GSTUDIO פיסול בזכוכית, ניפוח ויציקות

GSTUDIO פיסול בזכוכית, ניפוח ויציקות [גבעתיים]

מרכז לזכוכית חמה: מציע קורסים לפיסול בזכוכית חמה, ניפוח זכוכית, יציקות פיסוליות ועוד נלמדים ב-G STUDIO קורס הניפוח (Glass Blowing) כולל לימוד טכניקות מסורתיות (Veni..
קורס ויטראז' - גל נקש יהושוע

קורס ויטראז' - גל נקש יהושוע [באר שבע]

הצטרפו אליי ללימוד אמנות הויטראז'. הקורס הוא בקבוצות של עד 3 אנשים, מה שמאפשר יחס אישי עם הדרכה צמודה. כל הציוד והחומרים הדרושים יינתנו בקורס. הקורס מתבצע באווירה בי..
קורס עיצובים בזכוכית בסטודיו "נופ עיצובים"

קורס עיצובים בזכוכית בסטודיו "נופ עיצובים" [יהוד]

אוהבים לעסוק בזכוכית? יצירת עבודות זכוכית בטכניקת העיצוב החופשי ללא ידע בחיתוך זכוכית. יצירת אהילים מופשטים, הכנת קופסאות, חנוכיות, צלחות,' שעונים, קמעות מזל ועיטו..
סדנאות זכוכית חמה   Artesana glass

סדנאות זכוכית חמה Artesana glass [מודיעין]

סדנת זכוכית חמה מזמינה אתכם לשעה של כיף ויצירה, יצירת כלים מזכוכית, סדנה חווייתית וייחודית, מתאימה לכל מי שרוצה להכיר אמנות אחרת. אצלי לא רק יוצרים אלא גם נהנים מהתה..


  שלחו הודעה
ל

*

*