חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מוסיקה לגיל הרך

 איפה אני 

מוסיקה לגיל הרך

- נמצאו 56 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
מוזיקה ושילוב אמנויות

מוזיקה ושילוב אמנויות [הרצליה]

מוזיקה ושילוב אמנויות הוא חוג חד שבועי לקבוצות קטנות של ילדים. בשיעורים הילדים נחשפים לסיפורים שונים דרך תיאטרון, נגינה בכלי הקשה מכל העולם ואמנות פלסטית. זוהי תכנית..
חוגי מוסיקה לגיל הרך ׳בבית של צביה׳

חוגי מוסיקה לגיל הרך ׳בבית של צביה׳ [מבשרת ציון]

חוגי מוסיקה לגיל הרך בבית ש ל צביה שלושה חוגים שונים לשלוש קבוצות גיל: •. קבוצת גיל 2 - 3 - משחקים בצלילים שירי משחק ומשחקי מוסיקה. • • מוסיקה מספרת. ..

חוג מוסיקה לגיל הרך עם קטי

חוג מוסיקה לגיל הרך עם קטי [תל אביב]

הצטרפו אלינו אל מסע קסום ומרתק לעולם המוזיקה: חוג מוסיקה לילדים בשילוב אמנויות "מסע אל ארץ הצלילים " מיועד מגיל 3.5 - 7 החוג מתבצע באופן חוויתי כולל הפעלתם של הילד..
מרכז המוסיקה כץ- מוסיקה לגיל הרך

מרכז המוסיקה כץ- מוסיקה לגיל הרך [גן יבנה]

מרכז המוסיקה כץ מזמין אתכם ליטול חלק בפעילות מגוונת, מעשירה ומהנה ולסייע לילדים לפתח יכולות מוסיקליות וכישורים אמנותיים. המרכז מציע לימוד מוסיקה, ריתמיקה וקצב לילדי..
חוגי מוסיקה לגיל הרך בהרמוניה - בית הספר למוזיקה

חוגי מוסיקה לגיל הרך בהרמוניה - בית הספר למ... [ראשון לציון]

מוצרט ניגן כבר בגיל 3 שנים, מה אתכם? לא התחלתם עדיין שיעורי מוסיקה??? מוסיקה תורמת רבות להתפתחות תקינה של הילד ומחקרים מדעיים רבים הוכיחו את זה. דרך מוסיקה אפשר ל..
ימי הולדת מוסיקליים במרכז המוסיקה מוסיקטי

ימי הולדת מוסיקליים במרכז המוסיקה מוסיקטי [הרצליה]

ימי הולדת מוסיקליים !!!!לגילאי 4-7 העניקו לילד לחוות חוויה מיוחדת! במרכז מוסיקטי אנו חוגגים ימי הולדת מוסיקליים ומעמידים לרשותכם אפשרות לבחור בנושאים שונים. -יום הול..
YAMAHA בית ספר למוסיקה- שיטת  Junior Music Cours

YAMAHA בית ספר למוסיקה- שיטת Junior Music Co... [תל אביב]

גולת הכותרת של שיטת ימאהה - קורס jmc- junior music course לימוד מוסיקה לגיל הרך בשיטה מהנה, המתאימה לכל ילד ובתוכנית הבנויה במיוחד כדי להפוך את הילדים ליוצרים בעתיד...
מסע אל ארץ הצלילים - חברת מוסיקטי

מסע אל ארץ הצלילים - חברת מוסיקטי [גבעתיים]

אתם מוזמנים לקחת חלק במפגשים מוסיקליים חווייתיים במגוון נושאים: עמים, סיפורים מוסיקליים, נגינה על גרוטאות ועוד. המפגשים מהווים חווייה יוצאת דופן וכוללת הפעלות מגוונ..
שרה שריאר - שיעורי אורגנית וקלידים לגיל הרך

שרה שריאר - שיעורי אורגנית וקלידים לגיל הרך [כפר סבא]

מורה בעלת ניסיון של 40 שנה בתחום המוזיקה , מלמדת אורגנית, קלידים, אקורדיון וחלילית גם בביתי וגם בבית התלמיד. התאמה אישית לכל תלמיד ולכל רמה , בעלת ידע נרחב שאותו אשמ..
YAMAHA בית ספר למוסיקה - מוסיקה בתנועה

YAMAHA בית ספר למוסיקה - מוסיקה בתנועה [פתח תקוה]

פעילות מובנית בהשתתפות הורים ופעוטות יחדיו‚ חווית מוסיקה עם המון שירים, ריקודים וכיף גדול – תוך שימת דגש על פיתוח המוטוריקה הגסה והעדינה על ידי שימוש באביזרים רבים ב..
YAMAHA בית ספר למוסיקה - מוסיקה לגיל הרך - שיטת JMC

YAMAHA בית ספר למוסיקה - מוסיקה לגיל הרך - שי... [באר שבע]

גולת הכותרת של שיטת ימאהה - מסלול לימודי מהנה לגילאי 4-6: קורס למוסיקאים צעירים JUNIOR MUSIC השיעור מתקיים בליווי אחד ההורים. כניסה חוויתית לעולם המוסיקה, רכישת מיו..
מרינה מורה לפסנתר ואורגן באופן יחידני וקבוצות.

מרינה מורה לפסנתר ואורגן באופן יחידני וקבוצות. [גבעתיים]

מורה לפסנתר, בוגרת האקדמיה למוסיקה בתל אביב עם 25 שנות ניסיון. מעבירה שיעורי פסנתר (לכל הגילאים) עם הרבה רגישות, סבלנות, אהבה ורואה בכל תלמיד אתגר בפני עצמו. עם אפשר..
מעגל משפחתי - מוסיקה לטף [הוד השרון]
תוכנית מוסיקלית הכוללת פיתוח השמיעה המוסיקלית והיכולת הקולית ככלי ביטוי‚ תוך התנסות בנגינה‚ תנועה‚ סיפור ומשחק. בהדרכת מיכל (מיקי) חפר‚ M.A בחינוך מוסיקלי‚ דוקטורנט..
רוק סיטי לימודי מוסיקה- חוג לקטנטנים [חיפה]
חוג טרום-כלי עבור קטנטנים החל מגיל 3 הוא חוג חוויתי המנגיש את עולם המוסיקה לילדים בחוויה מהנה ביחד עם ההורים. החוג מתקיים בחדר מוסיקה עם כלי נגינה אמיתיים ועוסק בנוש..
שעורי פסנתר ומוסיקה במשחק ובכיף לצעירים (5-8) [ירושלים]
מי היה מוצארט ולמה היתה לו פיאה על הראש? מה זה טרומבון ומהם כלי הקשה? מה הקשר בין לחלק עוגה לחלוקה מוסיקלית לתיבות? ומהי הרמוניה? ואולי נחליט גם ללכת יחד לקונצרט... ..


  שלחו הודעה
ל

*

*