מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד מודעות בירושלים

ירושלים

מודעות

- נמצאו 9 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
*הדרך לאור* - כח המילה - אברא כדברא

*הדרך לאור* - כח המילה - אברא כדברא [ירושלים]

הדרך לאור - קורסים לריפוי, מדיטציה, דמיון מודרך במרכז במודיעין/ ראשל"צ אני מעבירה קורסים של ריפוי במעגלי החיים במטרה להגיע לריפוי מכאבים/ וירוסים וכד' הקורס מתמקד בה..
מילות מפתח לפעילות זו:
אל החופש [ירושלים]
מעגלי תמיכה לאנשים בתהליכי שינויי. מעגל מעצים. תומך ומעודד,לאלו שכבר העזו ולמתלבטים. בהנחית מטפלת מוסמכת לנשימה מודעת ומעגלית. מנחת קבוצות בנושא זוגיות ומאמנת אישית..

מודעות מתוך ריקוד חופשי עם מיה יוגל [ירושלים]
שיעורי ריקוד חופשי- הזמנה להכיר את הגוף מנקודת מבט חדשה. השיעורים מתבססים על שיטות מגוונות: מחול מודרני, מחול בוטו, אימפרובזציה, קונטקט ויוגה. נלמד טכניקה אך גם את ה..
'חיפוש אחר המופלא' - הרצאת מבוא לדרך הרביעית [ירושלים]
הדרך הרביעית, אשר הובאה למערב על ידי ג. א. גורדייף, מגדירה את האדם כישות בלתי שלמה. מידי יום מוצא הוא את עצמו מול התמודדויות שונות ומגוונות, ומול לצורך לפתח איכויות..
חיפוש אחר המופלא - הרצאת מבוא לדרך הרביעית [ירושלים]
הרצאה המציגה את הרעיונות המרכזיים עליהם בנויה הדרך הרביעית, המוכרת במערב תודות לג.א. גורדייף. הדרך מציעה מסלול של הכרת האדם את עצמו ואת היקום בו הוא חי ויציאה מהכלא ..
BMC® ויוגה - אנטומייה חווייתית של מערכת הנוזלים [ירושלים]
•שיעור יוגה שיתמקד בהפנמה חווייתית של מערכת הנוזלים, והשפעתם על איכויות התנועה והתרגול. •סקירה של התפקוד, מערכות היחסים וה"תודעה" של הנוזלים השונים: דם, נוזל לימפטי,..
סדנת תטא הילינג יסוד [ירושלים]
סדנת תטא הילינג יסוד עם דאפי - החיים הופכים לקסם והקסם הופך לדרך-חיים! במהלך שלושת ימי הסדנא נלמד להעביר את גלי המוח למצב "תטא", באמצעות תהליך מדיטטיבי מהנה ורב עוצמ..
דרך הלב - יעוץ והדרכה הוליסטים [ירושלים]
ייעוץ והדרכה אישיים בתחומי החיים השונים (בריאות, זוגיות, פרנסה לימודים וכו') באמצעות תקשור ומודעות. את היעוץ ניתן לקבל באמצעות הטלפון ובמידת הרצון והצורך באמצעות פ..
מרחבים - הבית הירושלמי לפסיכודרמה [ירושלים]
פסיכודרמה קבוצתית ואינדבידואלית. הפסיכודרמה הינה שיטת טיפול המשלבת יצירתיות, ספונטניות ופעולה דרמטית. זו שיטה טיפולית חוויתית המאפשרת למשתתף להציג את עולמו הפנימי בט..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*