יוגה בהרצליה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים ללימוד יוגה


סדנאות יוגה

- נמצאו 46 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4

הבא

שיעורי אשטנגה ויניאסה בסטודיו Vriksha yoga
הרצליה
סמן מודעה

שיעורי אשטנגה ויניאסה בסטודיו Vriksha yog... [הרצליה]

שיעורי אשטנגה ויניאסה יוגה המועברים בקבוצות קטנות ובאוירה אינטימית, עם דגש על יחס אישי לצרכיו האישיים של כל מתרגל. האשטנגה יוגה הנה שיטת תרגול דינאמית, המשלבת תנועה, נשימה ומדיטציה. התרגול מפתח כוח, ג..
מילות מפתח לפעילות זו:
 

תוצאות חיפוש נוספות בסביבת הרצליה

יוגה מאלה וויניאסה בשדה ורבורג -  "סטודיו 59"
רעננה
סמן מודעה

יוגה מאלה וויניאסה בשדה ורבורג - "סטודיו ... [רעננה]

סטודיו 59 בשדה ורבורג , סטודיו לתנועה ועיצוב הגוף , שיעורי יוגה מאלה וויניאסה , ויוגה נשית . הסטודיו ממוקם בתוך חוות סוסים באווירה כפרית עם הרבה חיות מסביב , במושב שדה ורבורג בשרון . הסטודיו בשונה ממ..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
 

ויג'נאנה יוגה עם חמוטל ברמן
צור יגאל
סמן מודעה

ויג'נאנה יוגה עם חמוטל ברמן [צור יגאל]

שיעורי ויג'נאנה יוגה בסטודיו קטן ונעים בקיבוץ אייל, קרוב לצור יגאל, כוכב יאיר וצור יצחק. מתאים לכל אחד בכל רמה. שעורים בקבוצות, בזוגות או פרטיים.
מילות מפתח לפעילות זו:
 
תנועה ויוגה לאמהות עם תינוקות בהוד השרון
הוד השרון
סמן מודעה

תנועה ויוגה לאמהות עם תינוקות בהוד השר... [הוד השרון]

סדנת תנועה ויוגה לאמהות עם התינוקות. עם התינוקות נלמד משחקי תנועה ותקשורת עם התינוק, תרגילי יוגה בתנועה לאם ולתינוק, חיזוק רצפת האגן, איסוף שרירי הבטן התחתונה. באמצעות היוגה והתנועה נבנה ונח..
מילות מפתח לפעילות זו:
 
הנחה לגולשי חוגל
יוגה לנשים בהיריון בקבוצות קטנות [הרצליה]
בתוך כל השינויים הגופניים והמנטאליים של תקופת ההריון, תרגול היוגה מאפשר להתבונן ולגלות מחדש... תרגול תנוחות (לחיזוק, להגמשה) ותרגילי נשימה, תוך הרפיה והתבוננות מודעת, מסייע בתקופת ההריון וכן בהכנה פיז..
יוגה [הרצליה]
שיעור יוגה באווירה אינטימית. שיעורי היוגה בשיטת ויניאסה יוגה תוך תרגול אסנות, פרניימה, ומדיטציה. שיעור היוגה מתאימים לכולם! התרגול הינו דינמי ונעים תוך דגש על הנשימה. כל אדם מבצע לפי יכולותו. אני בונ..
סדנת יוגה של הלב [הרצליה]
סדנת יוגה של הלב לאנשים המתמודדים עם מחלות לב,.8 מפגשים בהם לומדים תנוחות יוגה המותאמות לבעיות הבריאות, טכניקות הרפיה והרפיה עמוקה, דמיון מודרך ומדיטציה כתמיכה להחלמה וריפוי, ותרגילי נשימה. התרגול כול..
יוגה אשטנגה [הרצליה]
השפעה פיזית: התנוחות ביוגה מגבירות את זרימת הדם לכל האיברים בגוף ומשפיעות על תפקוד כל המערכות הפנימיות וחיזוק המערכת החיסונית.התרגול מחזק את השרירים הגדולים והעמוקים ביותר בגוף, מעניק כוח ויציבות טובה..
יוגה תומכת לחיים עם סרטן [הרצליה]
יוגה תומכת לגיוס משאבי הגוף והנפש בתהליך ההבראה. השיעור כולל שיחה, תרגילי נשימה, הרפיות, חשיבה חיובית, דימיון מודרך, אסאנות ומדיטציה.
יוגה אישית עוטפת [הרצליה]
שיעור פרטי המותאם לאופי ולצורך האישי שלך. יש לך קצב חיים משלך. שעות טובות יותר ופחות. שעות נוחות יותר. יש לך צרכים וקשיים משלך: לחץ בעבודה, תקופת שינוי או מעבר, ילד חדש הצטרף, אלרגי/ת לאביב, סובל/ת מה..
מפגשי יוגה, מדיטציה ויוגה צחוק [הרצליה]
מפגשים חווייתיים אישיים/זוגיים של אימון יוגה רכה בשילוב מדיטציה והתבוננות פנימית במטרה להגיע לרגיעה ואושר. ישנה אפשרות להגיע לשיעורי יוגה לחוד, שיעורי מדיטציה לחוד או לשיעורים משולבים גם עם יוגה צחוק.
יוגה זורמת [הרצליה]
יוגה זורמת היא יוגה המשלבת את ארבעת סגנונות היוגה הפופולריים (ויני יוגה, אשטנגה ויניאסה, איינגר ושיבננדה). היוגה מתאימה לצעירים ומבוגרים ובסוף האימון שאיפת המתאמן לצאת מאוזן מבחינה גופנית ונפשית.
לאכול את הכול ולרדת בגדול [הרצליה]
מהיום אפשר לאכול הכל – ולרדת בגדול! שיטה חדשה לירידה במשקל – B-Yoga תאפשר לכם להוריד את הקילוגרמים המיותרים, ולשמור על משקל תקין ללא דיאטה ובלי חומרים! נגמרו הימים הקשים! ירידה במשקל בטוחה, הרזיה שמחט..
קונדליני יוגה במועדון קורפוס [הרצליה]
קונדליני יוגה: פיתוח יכולת פיזית, מנטאלית ורוחנית על ידי טכניקות נשימה ייחודיות ורצפי תנועה המיועדים להעלאת רמת האנרגיה בגוף.
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה [הרצליה]
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה בקבוצות קטנות בסטודיו שקט בגבעת הפרחים בהרצליה הצעירה. החוג מועבר על-ידי מורה מוסמכת.

הדפס מודעות מסומנות  |  הוסף מודעות מסומנות לרשימה שלי   | 
שלח לחבר

  שלח לחבר

שלח את ההודעות המסומנות ל-


איך להתחיל?

איך להתחיל ללמוד יוגה איך להתחיל ללמוד יוגה
יוֹגָה הינה מסורת עתיקה שמקורה בהודו. משמעות המילה יוגה היא ..
 
איך להתחיל שגרת טיפוח טבעית ובריאה יותר איך להתחיל שגרת טיפוח טבעית ובריאה יותר
במסגרת הטרנד הכולל של חזרה אל הטבע, אל חיים בריאים יותר, ני..
 
עוד מדריכי איך להתחיל