מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד יוגה בהרצליה

הרצליה

יוגה

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
אישיוגה - יוגה בקצב שלך [הרצליה]
אישיוגה הוא מרכז יוגה השוכן בסביבה כפרית ושקטה בהרצליה. המרכז שם לעצמו למטרה להתייחס לכל תלמיד באופו אישי ולהתאים את השיעור על-פי צרכיו ויכולתו - זאת על פי מסורת ה..
יוגה אשטנגה [הרצליה]
השפעה פיזית: התנוחות ביוגה מגבירות את זרימת הדם לכל האיברים בגוף ומשפיעות על תפקוד כל המערכות הפנימיות וחיזוק המערכת החיסונית.התרגול מחזק את השרירים הגדולים והעמוקים..

יוגה לנשים בהיריון בקבוצות קטנות [הרצליה]
בתוך כל השינויים הגופניים והמנטאליים של תקופת ההריון, תרגול היוגה מאפשר להתבונן ולגלות מחדש... תרגול תנוחות (לחיזוק, להגמשה) ותרגילי נשימה, תוך הרפיה והתבוננות מודעת..
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה [הרצליה]
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה בקבוצות קטנות בסטודיו שקט בגבעת הפרחים בהרצליה הצעירה. החוג מועבר על-ידי מורה מוסמכת.
יוגה תומכת לחיים עם סרטן [הרצליה]
יוגה תומכת לגיוס משאבי הגוף והנפש בתהליך ההבראה. השיעור כולל שיחה, תרגילי נשימה, הרפיות, חשיבה חיובית, דימיון מודרך, אסאנות ומדיטציה.
יוגה אישית עוטפת [הרצליה]
שיעור פרטי המותאם לאופי ולצורך האישי שלך. יש לך קצב חיים משלך. שעות טובות יותר ופחות. שעות נוחות יותר. יש לך צרכים וקשיים משלך: לחץ בעבודה, תקופת שינוי או מעבר, ילד ..
יוגה זורמת [הרצליה]
יוגה זורמת היא יוגה המשלבת את ארבעת סגנונות היוגה הפופולריים (ויני יוגה, אשטנגה ויניאסה, איינגר ושיבננדה). היוגה מתאימה לצעירים ומבוגרים ובסוף האימון שאיפת המתאמן לצ..
סדנת יוגה של הלב [הרצליה]
סדנת יוגה של הלב לאנשים המתמודדים עם מחלות לב,.8 מפגשים בהם לומדים תנוחות יוגה המותאמות לבעיות הבריאות, טכניקות הרפיה והרפיה עמוקה, דמיון מודרך ומדיטציה כתמיכה להחלמ..
שיעורי יוגה פרטיים בהרצליה [הרצליה]
שיעורי יוגה אצלכם בסלון. השיעורים מועברים על ידיי פזית יונתני, מורה מוסמכת וחברה בארגון מורי היוגה. בעלת ניסיון ביוגה שיקומית. תרגול יוגה קבוע מחזק ומפעיל את כלל מ..
מפגשי יוגה, מדיטציה ויוגה צחוק [הרצליה]
מפגשים חווייתיים אישיים/זוגיים של אימון יוגה רכה בשילוב מדיטציה והתבוננות פנימית במטרה להגיע לרגיעה ואושר. ישנה אפשרות להגיע לשיעורי יוגה לחוד, שיעורי מדיטציה לחוד א..
שיעורי אשטנגה ויניאסה בסטודיו Vriksha yoga [הרצליה]
שיעורי אשטנגה ויניאסה יוגה המועברים בקבוצות קטנות ובאוירה אינטימית, עם דגש על יחס אישי לצרכיו האישיים של כל מתרגל. האשטנגה יוגה הנה שיטת תרגול דינאמית, המשלבת תנועה,..
יוגה - יחד עם היוגה [הרצליה]
מסורת היוגה רואה את כל עולמנו כשלם ומואר, תפקידנו למצוא את הדרך להתחבר אל אותה שלמות. תרגול יוגה פשוט ומעמיק, מציאת שקט פנימי, צלילות, שלווה ותחושה של קירבה לחיים...
לאכול את הכול ולרדת בגדול [הרצליה]
מהיום אפשר לאכול הכל – ולרדת בגדול! שיטה חדשה לירידה במשקל – B-Yoga תאפשר לכם להוריד את הקילוגרמים המיותרים, ולשמור על משקל תקין ללא דיאטה ובלי חומרים! נגמרו הימים ה..
יוגה הוליסטית [הרצליה]
בשיעורי היוגה ההוליסטית אני משלב את הדיוק והעבודה הגופנית הנכונה של שיטת איינגר עם הרכות והרוחניות של היוגה הקלאסית באימון של שעה וחצי המשלב: אסאנות - תנוחות יוגה אש..
קונדליני יוגה במועדון קורפוס [הרצליה]
קונדליני יוגה: פיתוח יכולת פיזית, מנטאלית ורוחנית על ידי טכניקות נשימה ייחודיות ורצפי תנועה המיועדים להעלאת רמת האנרגיה בגוף.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*