מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד יוגה

 איפה אני 

יוגה

- נמצאו 451 תוצאות | עמוד 1 מתוך 31

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
ויג'נאנה יוגה עם חמוטל ברמן

ויג'נאנה יוגה עם חמוטל ברמן [צור יגאל]

שיעורי ויג'נאנה יוגה בסטודיו קטן ונעים בקיבוץ אייל, קרוב לצור יגאל, כוכב יאיר וצור יצחק. מתאים לכל אחד בכל רמה. שעורים בקבוצות, בזוגות או פרטיים.
מילות מפתח לפעילות זו:
קארין דורגה גבאי - יוגה ברחובות והסביבה

קארין דורגה גבאי - יוגה ברחובות והסביבה [רחובות]

שיעורי יוגה אינטגרטיבית, המשלבת שיטות תרגול שונות, דינאמיות וזורמות. ושיעורי יוגה נשית (בניית עצם, חיזוק רצפת אגן), יוגה לנשים בהריון והכנה ללידה בשיטת התחנות. בקבו..
מילות מפתח לפעילות זו:

שיעורי יוגה פרטיים ובקבוצות קטנות בכפר גנים

שיעורי יוגה פרטיים ובקבוצות קטנות בכפר גנים [פתח תקוה]

שיעורי יוגה פרטיים אחד-על-אחד בזמנים גמישים. כמו כן, שיעורי יוגה בקבוצות קטנות עם יחס אישי לכל תלמיד וקבוצות יוגה לנשים בהריון. מיועד לכל קבוצות הגילאים. ויני יוגה ש..
מרכז "קארמה"- שעורי אשטנגה יוגה

מרכז "קארמה"- שעורי אשטנגה יוגה [ראשון לציון]

מרכז "קארמה" מאופיין ביחס מקצועי ואישי. אימוני היוגה מיועדים לכולם- מאומנים או חסרי נסיון כאחד. דרך תרגול היוגה ניתן להפחית את רמת ה"סטרס" ולשפר יכולות גופניות ובכ..
מילות מפתח לפעילות זו:
שחר בראון יוגה קלאסית

שחר בראון יוגה קלאסית [עמק יזרעאל]

בשיעור נלמד הרפייה נכונה, נשימה נכונה, תרגול נכון של תנוחות היוגה, מאמץ נכון וריכוז נכון. תרגול נכון של האסאנות - תנוחות היוגה, נעשה על-ידי ויסות בין מאמץ להרפייה ו..
מילות מפתח לפעילות זו:
YOGAS - הבית של יוגה בנתניה

YOGAS - הבית של יוגה בנתניה [נתניה]

YOGAS - הבית של יוגה בנתניה, רמת-פולג בסטודיו שלנו פועל צוות נהדר של מורי יוגה. אצלנו תמצאו שיעורי האתה יוגה, ויניסה, יוגה באוויר( בערסלים מיוחדים) , יוגה לילדים ועו..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיעורי יוגה ואקרו יוגה בקבוצות קטנות - אסף בלזמוביץ

שיעורי יוגה ואקרו יוגה בקבוצות קטנות - אסף בל... [גבעתיים]

שיעורי יוגה דינאמיים ומאתגרים לכל הרמות. השיעורים בקבוצות קטנות כך שכל מתרגל מקבל המון יחס ותשמות לב. הדיוק בתנוחות ובריאותם של המתרגלים חשובים לי מאוד.
מילות מפתח לפעילות זו:
יוגה בראשון לציון - סטודיו יעל ישראל

יוגה בראשון לציון - סטודיו יעל ישראל [ראשון לציון]

בסטודיו יעל ישראל שיעורי היוגה מתקיימים בקבוצות קטנות, ומועברים ע"י צוות מדריכות מקצועי וותיק בתחום. השיעורים מותאמים לכל הרמות, וכן לנשים בהריון.
מילות מפתח לפעילות זו:
סטודיו דידי סדנאות יוגה

סטודיו דידי סדנאות יוגה [חיפה]

אייקידו לילדים בהדרכת מאמן מוסמך מבית הספר לאיקידו צפון דימיטרי רוזנבנד החוגים: בימי חמישי משעה 16:00-17:00 לגילאים 5-6 בימי ראשון וחמישי 18:00-19:00, 17:00-18:00 לג..
יוגה באבן יהודה - נגה לב אפשטיין יוגנגה יוגה

יוגה באבן יהודה - נגה לב אפשטיין יוגנגה יוגה [אבן יהודה]

יוגה באבן יהודה - באזור נעים ושקט באבן יהודה, תוכלו להשתתף בשעורי יוגה חווייתיים ומעצימים, הניתנים על ידי נוגה, מורה בכירה ליוגה. במסגרת השיעורים תיהנו מתרגול מובנה..
מילות מפתח לפעילות זו:
בשביל היוגה - בייבי יוגה - קריות

בשביל היוגה - בייבי יוגה - קריות [קריית חיים]

חוויה נפלאה לך ולתינוקך! באמצעות חוש המגע, הקול והראיה, נלמד לפתח במקום שאין בו עדיין מילים, את התקשורת עם תינוקינו. בייבי יוגה היא דרך ניפלאה להענקת חום ואהבה לתינ..
יוגה לכל אדם בסטודיו של מיכאל סלע

יוגה לכל אדם בסטודיו של מיכאל סלע [קיסריה]

תרגול יוגה בדגש על חיזוק השלד, הגמשת השרירים והשקטת התודעה. בואו לעבוד עם מורה מנוסה בטכניקה ייחודית המשלבת תרגול מרפא לגוף, הנאה לנפש וטיפוח שמחת חיים. מתאים לכל אד..
מילות מפתח לפעילות זו:
יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה -שחר בראון

יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה -שחר בראון [נשר]

ההריון הוא זמן מצוין לפתח מודעות לגופך, לחזק אותו לקראת הלידה, להפנים נשימה נכונה ומתאימה לתקופה זו וללמד את גופך הרפיה להרגעת מתח מעצמך ומהעובר. השיעור כולל תנוחות..
מילות מפתח לפעילות זו:
יוגה בסטודיו "רותם ספורט"

יוגה בסטודיו "רותם ספורט" [צורן]

יוגה במשך היום שלנו אנו מגבילים את גופינו לכמות מועטה של תנועות. לאורך השנים הגוף מתקבע לתנועות ספורות ומזניח את שאר האזורים בכך מוותר על חופש התנועה. יוגה מגמישה את..
מילות מפתח לפעילות זו:
יוגה - מגה סטודיו

יוגה - מגה סטודיו [כפר סבא]

בתרגול היוגה נעבוד על גופנו, באמצעות תנוחות היוגה (אסאנות), נשימות (פראניאמה) והרפיות (שוואסנה). תרגול היוגה תורם לשיפור המצב הנפשי, הפיזי והמנטלי. מזמינה אתכם לחוו..
מילות מפתח לפעילות זו:

מה זה יוגה?

יוגה היא השקטת גלי התודעה. (פטנג'לי I.2). יוגה זה מצב של תודעה שקטה, ותרגול היוגה היא הדרך להגיע למצב זה. התרגול הפיזי של היוגה (אסנה), תרגילי נשימה ומדיטציה הם הדרך של היוגה להשקיט את התודעה. תרגול האסנות נעשה מתוך תשומת לב והקשבה לגוף, וכך התודעה מרוכזת בתחושות הגוף ופחות עסוקה במחשבות".
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*