חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד טנטרה

 איפה אני 

טנטרה

- נמצאו 20 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
איילה דיאז-מנטורית ומתמחה ברפוי מיני לגברים

איילה דיאז-מנטורית ומתמחה ברפוי מיני לגברים [תל אביב]

אני איילה דיאז -מנטורית לתהליכי התפתחות מינית וטיפול בתפקוד הגבר-מעניקה עיסויי טנטרה לגבר ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים אירופאיים,משולבים עם הדרכה לפיתוח מיומניות גב..
טנטרה לחיים- עיסוי טנטרי עם טארה טנטרה

טנטרה לחיים- עיסוי טנטרי עם טארה טנטרה [פרדס חנה כרכור]

מפגש טנטרה הוא מפגש סנסואלי (חושי) בו האדם מגלה את החיבור הטהור שבין הסנסואלי וסקסואלי.תוך כדי תהליך האדם חווה עצמו במלוא חושיו ועוצמתו. הלב מתחבר לאנרגיית החיים, לא..

מפגשים טנטריים לנשים גברים וזוגות

מפגשים טנטריים לנשים גברים וזוגות [הוד השרון]

בואו לחוות את מי שאתם באמת, ללמוד עוד אודות המיניות שלכם, להעצים את האהבה האושר והעונג ולשפר את האינטימיות שלכם עם עצמכם ועם בני/בנות זוגכם באמצעות מפגשים טנטריים אי..
וילה ספא בלמונט - עיסוי טנטרי לנשים ולזוגות: חוויה מדהימה!

וילה ספא בלמונט - עיסוי טנטרי לנשים ולזוגות:... [כפר דניאל]

העניקי לעצמך חויה חושית מענגת, שלא תשכחי במהרה. העזי להכיר מחדש את גופך ולמדי לאהוב אותו. זה מגיע לך ! בגישה הטנטרית, המיניות הינה מרכיב מרכזי בהוויה ובתודעה שלנו..
עיסוי "נגיעות": חוויה מיוחדת ונפלאה לריענון הזוגיות-  בלמונט

עיסוי "נגיעות": חוויה מיוחדת ונפלאה לריענון ... [כפר דניאל]

חדש ב"וילה בלמונט" !!! .... "נגיעות ": עיסוי זוגי מפנק ומיוחד במינו, המשלב נגיעות אירוטיות. צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים. מיועד לזוגות מעל גיל 35 משך הש..
קורס עיסוי טנטרי בשיטת "נוגעים בנשמה"

קורס עיסוי טנטרי בשיטת "נוגעים בנשמה" [תל אביב]

קורס עיסוי טנטרי בשיטת "נוגעים בנשמה" הקורס מתאים למטפלים ליחידים ולזוגות שמעוניינים להתנסות וללמוד את יסודות ורזי העיסוי הטנטרי המעצים ולצרפו לאוצר הכלים האישי והז..
טיפול טנטרי - סנטיר ספא

טיפול טנטרי - סנטיר ספא [אילת]

טנטרי הוא טיפול מגע חוויתי ורגיש שמפנק את המטופל/ת על ידי עיסוי עם שמנים חמים ארומטים בעירום מלא. עיסוי רגיש, פותח תחושות. עיסוי נעים ועדין באווירה קסומה. שקט,שלווה ..
טיפול טנטרה ב4 ידיים - סנטיר ספא

טיפול טנטרה ב4 ידיים - סנטיר ספא [עין בוקק]

טנטרה הוא טיפול מגע חושני שמפנק את המטופל/ת על ידי עיסוי עם שמנים חמים ארומטים בעירום מלא. עיסוי רגיש, פותח תחושות. עיסוי נעים ועדין באווירה קסומה. שקט, שלווה והתנתק..
עיסוי טנטרי זוגי: חוויה מיוחדת ונפלאה ליום הולדת או נישואים

עיסוי טנטרי זוגי: חוויה מיוחדת ונפלאה ליום ה... [כפר דניאל]

אם הזוגיות שלכם חזקה דיה, ואם אתם נכונים לאפשר לבת זוגכם להנות מן המגע ולמצות את החוויה, ללא קנאה ועם הרבה פרגון ואהבה, ובעיקר - אם אתם מסוגלים לשקוע באופן טוטאלי אל..
עמק הטנטרה - עיסוי טנטרי מקצועי בצפון [פרדס חנה כרכור]
מבצע הכרות על טיפול בפליטה מהירה, הנחה משמעותית על הטיפול הראשון! המפגש הוא תהליך של התנסות חווייתית באנרגיה המינית באופן רוחני. במשך המפגש אנו נכנסים לריגוש של הז..
להיות אהבה - מסע זוגי טנטרי אל תדר חדש של אהבה [תל אביב]
להיות אהבה - מסע זוגי טנטרי אל תדר חדש של אהבה חוויה של תדר חדש של מיניות המביא לאהבה ולזרימה הרמונית בין בני הזוג. הסדנה מחברת תרגול אישי וזוגי של טכניקות טנטריות ..
סדנת מודעות וטנטרה לגילאי 60-35 [מודיעין]
סדנת מודעות וטנטרה, לשיפור תקשורת זוגית ומינית, לגילאי 60-35 המובחרים
אורן גני - טנטרה ומיניות למנחים ומטפלים [חיפה]
הקורס יעסוק בתהליכים חווייתיים ובדרכי העברתם, כולל תרגול הנחייה; בתיאוריה ומקורות עיוניים; בנושאי מיניות ומגדר; ובסוגיות מתודיות ומקצועיות כגון תכנון ובניית סדנאות, ..
סדנת טנטרה [חיפה]
טנטרה היא חוויה מלהיבה ומרתקת, ומסע מרגש של גילוי עצמי. זוהי הזדמנות להיכרות מחודשת עם מקורות העוצמה החיונית שלנו בכל המישורים – הגופני הרגשי המיני והרוחני – ועם הדר..
סדנת טנטרה לזוגות [פרדס חנה כרכור]
הפירוש של טנטרה זה כלי להתרחבות, הטנטרה עוסקת באנרגיה המינית, בלי מין אין חיים. כאשר האנרגיה המינית חסומה ורדודה החיים שלנו הופכים לשגרה, לחיים חסרי ריגוש ומוטיבציה...


  שלחו הודעה
ל

*

*