מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד טבע ומדע באיזור השרון והסביבה

השרון והסביבה

טבע ומדע

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1       

הצג תוצאות על גבי מפה
מהנדסים צעירים - חוג מדעים - לגו אתגרי

מהנדסים צעירים - חוג מדעים - לגו אתגרי [הרצליה]

חוגי מדעים ב-®LEGO ו- ®K'nex מבית e² מהנדסים צעירים. מעל 250 מרכזי לימוד ברחבי הארץ! אנו מקיימים תכניות לימוד ביסודות הפיסיקה, ההנדסה והמכניקה לגילאי 4-15 באמצעות ..
מילות מפתח לפעילות זו:
חוגי הייטק לגו - ד"ר לגו

חוגי הייטק לגו - ד"ר לגו [רעננה]

מחפשים חוג מאתגר וחוויתי ? באו ללמוד מדע ופיזיקה וטכנוגיה תוך כדי משחק בלגו החוג מעצים את הילד ומלמד חשיבה המצאתית תוך הקניית מושגי יסוד של פיזיקה ורובוטיקה על ידי..

חוגי מדע ב "אאוריקה פארק "- קרית השרון נתניה

חוגי מדע ב "אאוריקה פארק "- קרית השרון נתניה [נתניה]

"אאוריקה פארק" הינו מרכז פיתוח חשיבה מדעית יצירתית אצל ילדים. המרכז הוקם ע"י בוריס פולגיים, איש עסקים ידוע המתגורר במוסקבה. הסניף הראשון הוקם במוסקבה לפני שלוש שנים ..
מילות מפתח לפעילות זו:
מדען נולד V.I.P | מדען ליום אחד [הוד השרון]
הנה זה בא... הנה זה בא סיבה כל כך טובה למתנה חכמה! בית מדען נולד ברמת השרון גאה להציג את מוצר הוי.אי.פי הראשון מסוגו... מדען אחד על אחד או בשמו הלועזי מדען V.I.P. ה..
ד"ר דוליטל, וטרינרים צעירים, מרכז דור הוד השרון [הוד השרון]
החוג מאפשר היכרות עם עולם החי מנקודת מבטו של רופא החיות (הווטרינר). זהו חוג ייחודי שמורכב מקבוצה קטנה הנפגשת לחוויה מעניינת ומהנה, במהלכה נלמד יחד להכיר את יסודות הז..
קורס מדענים צעירים בבית מדען נולד [רעננה]
בית מדען נולד ברמת השרון גאה לפתוח את ההרשמה לקורס המדענים הצעירים! קורס הבוטיק המפורסם אשר הועבר במגוון רחב של מסגרות חינוך מזה כ 11 שנים, עבר התאמות ושינויים רבים..
רובוטיקה לילדים מגיל 6 במרכז דור [הוד השרון]
גילאי 6 ומעלה. חוג רובוטיקה מהנה ומאתגר המתאים במיוחד לילדים. במהלך החוג יבנו הילדים למעלה מ 10- רובוטים שונים בעזרתם ייחשפו לעולם הרובוטיקה המופלא וילמדו נושאים חשו..
הנריאטה סאלד 9 הוד השרון [הוד השרון]
שעורים פרטיים לסטודנטים ותלמידים בסטטיסטיקה, אפידמיולוגיה, חשבון רפואי (כל הרמות). מדוקטורנטית של אוניברסיטת בן-גוריון, בעלת תואר שני בביולוגיה.
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*