חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד טאקוונדו

 איפה אני 

טאקוונדו

- נמצאו 18 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אמנות לחימה- טאיקוון-דו בשיטת ה-ITF

אמנות לחימה- טאיקוון-דו בשיטת ה-ITF [קיסריה]

שיפור היכולת הגופנית, המנטאלית, פיתוח שליטה עצמית וסיוע בהתמודדות עם בעיות קשב וריכוז, והכל בפעילות מהנה ומעצימה אחת- טאיקוון דו. מדובר באומנות לחימה קוריאנית המשלב..
טאקוונדו לבוגרים - מועדון זמיר טאקוונדו

טאקוונדו לבוגרים - מועדון זמיר טאקוונדו [גבעתיים]

אומנות לחימה קוריאנית הגנה עצמית וספורט אולימפי. במסגרת חוגי הטאקוונדו שלנו אנו משפרים את תפקוד כל מערכות הגוף את הכושר הגופני האירובי והאנ -אירובי את הקואורדינציה ו..

שיפור השגים וגם כושר! גם אני מתאמן בטאקוונדו!

שיפור השגים וגם כושר! גם אני מתאמן בטאקוונדו! [רעננה]

זהו חוג של ספורט, של כיף, של הכנה של אנשים לחיים ומהחיים לחיים טובים יותר. בואו למועדון שתוכלו לרכוש ידע, חשיבה מבוקרת, ניתוחית, ריכוז ומשמעת וכבוד. בואו למועדון ש..
טאקוונדו לילדים ונוער - מועדון זמיר טאקוונדו

טאקוונדו לילדים ונוער - מועדון זמיר טאקוונדו [רמת גן]

בואו להקנות לילדיכם משמעת עצמית, יכולת ריכוז והתמקדות, כבוד לזולת ושיפור הכושר הגופני. אומנות הטאקוונדו במהותה היא אומנות לחימה לא אלימה ומהווה שיטת אימון של כל הגוף..
טאקוונדו ברעננה והשרון - Taekwondo in Ra'anana /Hasharon

טאקוונדו ברעננה והשרון - Taekwondo in Ra'anan... [תל אביב]

מדובר על חוג כיפי, המשפר כושר, ריכוז, באוירה נינוחה והרבה כיף! החוג מיועד מגילאי 3 עד 88, ורואים שיפור תוך פרק זמן די קצר! החוג משפר ריכוז, בטחון עצמי, כושר, הקשבה,..
בית הספר הישראלי לטאיקוון דו - תל אביב

בית הספר הישראלי לטאיקוון דו - תל אביב [תל אביב]

חוג טאיקוון דו הינה אומנות לחימה קוריאנית המתאפיינת בשימוש המרהיב של הרגליים, יש בה בעיטות משונות ואתגריות שאינן קיימות באומנויות לחימה אחרות כגון קפיצות סיבוביות או..
טאקוונדו ברחובות - מועדון טאקוונדו - דותן [רחובות]
החוגים מועברים ע"י מדריכים ומאמנים מוסמכים בעלי רקע וידע נרחבים בתחום אומנויות הלחימה. החוגים מתבצעים באיזור רחובות והסביבה. כתובת המועדון היא בקיבוץ קבוצת שילר. ימ..
Y.T.G טאקוונדו [פרדסיה]
טאקוונדו - אומנות לחימה קוריאנית וספורט אולימפי ! אומנות דרך היד והרגל המשלבת : משמעת עצמית גבוהה,יכולת הגנה עצמית, גמישות וקורדינציה, כבוד והערכה. אימון הטאקוונדו ..
אקדמיית הטאקוונדו סאנג- רוק [בית חשמונאי]
אקדמיית הטאקוואנדו "סנג- רוק" נוסדה ע"י המאמן צפריר קוממי במטרה להפיץ את איכויות אומנות לחימה זו, תוך שילוב של כושר גופני, יכולות מקצועיות, ביטחון עצמי, איזון בין הג..
אקדמיית הטאקוואנדו סנג- רוק [ראש העין]
אקדמיית הטאקוואנדו "סנג- רוק" נוסדה ע"י המאמן צפריר קוממי, במטרה להפיץ את איכויות אומנות לחימה זו, תוך שילוב של כושר גופני, יכולות מקצועיות, ביטחון עצמי, איזון בין ה..
קוק סול וון הפקידו [רמת גן]
אומנות לחימה קוריאנית מסורתית קשה/רכה, משולבת ומקיפה, אלגנטית ופרקטית להגנה עצמית.
טאיקוון-דו, אמנות לחימה קוריאנית [חיפה]
אמנות לחימה ששמה דגש על עבודת רגליים. פיתוח קורדינציה, יציבה ושליטה עצמית. חיזוק הגוף ופיתוח גמישות. כמו כן הקניית ערכים ופילוסופיה של אמנויות לחימה. בואו להתנסות, א..
טקוואנדו - סאנגרוק קבוצת שילר [קבוצת שילר]
הטקוואנדו הוא אמנות לחימה קוריאנית מסורתית שהפכה בשנים האחרונות גם לענף ספורט אולימפי פופולרי. הטקוואנדו מציע פיתוח יכולות הגנה עצמית, כושר גופני גבוה וביטחון עצמי.
Y.T.G - טאקוונדו [נווה ימין]
טאקוונדו - אומנות לחימה קוריאנית וספורט אולימפי ! אומנות דרך היד והרגל המשלבת : משמעת עצמית גבוהה,יכולת הגנה עצמית, גמישות וקורדינציה, כבוד והערכה. אימון הטאקוונדו ..
טאיקוון-דו ITF מועדון אשדוד [אשדוד]
מועדון טאיקוון-דו ITF בראשות סבון לואיס סחנובצקי ובנו בריאן סחנובצקי, הוא בין המועדונים המובילים בארץ של ה-ITF. כל אדם אשר יחפש בית לעסוק בו באומנות לחימה או לפיתח ב..


  שלחו הודעה
ל

*

*