חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד טאקוונדו

 איפה אני 

טאקוונדו

- נמצאו 18 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
טאקוונדו ברעננה והשרון - Taekwondo in Ra'anana /Hasharon

טאקוונדו ברעננה והשרון - Taekwondo in Ra'anan... [תל אביב]

מדובר על חוג כיפי, המשפר כושר, ריכוז, באוירה נינוחה והרבה כיף! החוג מיועד מגילאי 3 עד 88, ורואים שיפור תוך פרק זמן די קצר! החוג משפר ריכוז, בטחון עצמי, כושר, הקשבה,..
מילות מפתח לפעילות זו:
טאקוונדו לבוגרים - מועדון זמיר טאקוונדו

טאקוונדו לבוגרים - מועדון זמיר טאקוונדו [גבעתיים]

אומנות לחימה קוריאנית הגנה עצמית וספורט אולימפי. במסגרת חוגי הטאקוונדו שלנו אנו משפרים את תפקוד כל מערכות הגוף את הכושר הגופני האירובי והאנ -אירובי את הקואורדינציה ו..
מילות מפתח לפעילות זו:

בית הספר הישראלי לטאיקוון דו - תל אביב

בית הספר הישראלי לטאיקוון דו - תל אביב [תל אביב]

חוג טאיקוון דו הינה אומנות לחימה קוריאנית המתאפיינת בשימוש המרהיב של הרגליים, יש בה בעיטות משונות ואתגריות שאינן קיימות באומנויות לחימה אחרות כגון קפיצות סיבוביות או..
מילות מפתח לפעילות זו:
טאקוונדו ברחובות - מועדון טאקוונדו - דותן

טאקוונדו ברחובות - מועדון טאקוונדו - דותן [רחובות]

החוגים מועברים ע"י מדריכים ומאמנים מוסמכים בעלי רקע וידע נרחבים בתחום אומנויות הלחימה. החוגים מתבצעים באיזור רחובות והסביבה. כתובת המועדון היא בקיבוץ קבוצת שילר. ימ..
מילות מפתח לפעילות זו:
שיפור השגים וגם כושר! גם אני מתאמן בטאקוונדו!

שיפור השגים וגם כושר! גם אני מתאמן בטאקוונדו! [רעננה]

זהו חוג של ספורט, של כיף, של הכנה של אנשים לחיים ומהחיים לחיים טובים יותר. בואו למועדון שתוכלו לרכוש ידע, חשיבה מבוקרת, ניתוחית, ריכוז ומשמעת וכבוד. בואו למועדון ש..
מילות מפתח לפעילות זו:
טאקוונדו לילדים ונוער - מועדון זמיר טאקוונדו

טאקוונדו לילדים ונוער - מועדון זמיר טאקוונדו [רמת גן]

אומנות הטאקוונדו במהותה היא אומנות לחימה לא אלימה ומהווה שיטת אימון של כל הגוף ותורת חיים שלמה, ולכן בעלת ערך רב עבור ילדים ובני נוער. מועדון הטאקוונדו שלנו מצויד ..
מילות מפתח לפעילות זו:
Y.T.G טאקוונדו [פרדסיה]
טאקוונדו - אומנות לחימה קוריאנית וספורט אולימפי ! אומנות דרך היד והרגל המשלבת : משמעת עצמית גבוהה,יכולת הגנה עצמית, גמישות וקורדינציה, כבוד והערכה. אימון הטאקוונדו ..
טאקוונדו [תל אביב]
אומנות לחימה, ספורט אולימפי והגנה עצמית, המתמחה בעבודת רגלים בשילוב טכניקות ידיים. אומנות זו מתמקדת בעבודה על: גמישות, כוח, כוח מתפרץ, קואורדינציה, כושר גופני, ריכוז..
קוק סול וון הפקידו [רמת גן]
אומנות לחימה קוריאנית מסורתית קשה/רכה, משולבת ומקיפה, אלגנטית ופרקטית להגנה עצמית.
טאיקוון-דו, אמנות לחימה קוריאנית [חיפה]
אמנות לחימה ששמה דגש על עבודת רגליים. פיתוח קורדינציה, יציבה ושליטה עצמית. חיזוק הגוף ופיתוח גמישות. כמו כן הקניית ערכים ופילוסופיה של אמנויות לחימה. בואו להתנסות, א..
טקוואנדו - סאנגרוק קבוצת שילר [קבוצת שילר]
הטקוואנדו הוא אמנות לחימה קוריאנית מסורתית שהפכה בשנים האחרונות גם לענף ספורט אולימפי פופולרי. הטקוואנדו מציע פיתוח יכולות הגנה עצמית, כושר גופני גבוה וביטחון עצמי.
Y.T.G - טאקוונדו [נווה ימין]
טאקוונדו - אומנות לחימה קוריאנית וספורט אולימפי ! אומנות דרך היד והרגל המשלבת : משמעת עצמית גבוהה,יכולת הגנה עצמית, גמישות וקורדינציה, כבוד והערכה. אימון הטאקוונדו ..
טאיקוון-דו ITF מועדון אשדוד [אשדוד]
מועדון טאיקוון-דו ITF בראשות סבון לואיס סחנובצקי ובנו בריאן סחנובצקי, הוא בין המועדונים המובילים בארץ של ה-ITF. כל אדם אשר יחפש בית לעסוק בו באומנות לחימה או לפיתח ב..
מוזס טאקוונדו [הוד השרון]
טאקוונדו - אומנות לחימה קוריאנית וספורט אולימפי. מועדון מוזס טאקוונדו פועל מזה מספר שנים בכל תווך הגילאים (4-...). המאמן, ניב מוזס, שם דגש על חינוך וערכים בנוסף למת..
חוג טאקוונדו עם משה פלדמן [הוד השרון]
טאקוונדו הינה אומנות לחימה קוריאנית להגנה עצמית. התרגום המילולי הוא "דרך היד והרגל". אומנות לחימה הזו משלבת עבודת רגליים ומיומנויות פנימיות של אומנות לחימה כגון בניי..


  שלחו הודעה
ל

*

*