מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הרחבת אופקים - שונות

 איפה אני 

הרחבת אופקים - שונות

- נמצאו 107 תוצאות | עמוד 1 מתוך 8       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
Above-Israel הרצאות בנושא ארכיאולוגיה, רחפנים וצילום

Above-Israel הרצאות בנושא ארכיאולוגיה, רחפנים ... [אשקלון]

מעוניינים להיחשף לחידושים עדכניים בחקר עברנו בארץ? אם כן! זה המקום והזמן לחדש וללמוד. אני מזמין אתכם לגלות את הארכיאולוגיה הארץ ישראלית דרך מגוון הרצאות מרתקות וחווי..
מילות מפתח לפעילות זו:
קורס מתנה | קורס צורפות | ליאת ולדמן סטודיו לצורפות ועיצוב

קורס מתנה | קורס צורפות | ליאת ולדמן סטודיו לצו... [חיפה]

הפתרון המושלם למתנה מקורית וייחודית להעניק ליקירכם-בהתאם לתקציב המתנה. ביחד נבנה חבילת שיעורי צורפות בהם יפתח חלון לעולם הצורפות המרתק... אין צורך בידע קודם, רק ברצ..
מילות מפתח לפעילות זו:

חוג לציור ורישום בסטודיו ריקי

חוג לציור ורישום בסטודיו ריקי [קריית אונו]

בחוג נלמד איך בונים יצירות אומנות, ומהו סוד המבנה הפנימי של היצירה. רישום בגרפיט, פחם סינטטי/טבעי ופסטל רך. נלמד לצייר בצבע שמן, נלמד להכין צבעי שמן ולמתוח בד. שיעור..
מילות מפתח לפעילות זו:
מבוכים ודרקונים, D&D במרכז דור [הוד השרון]
מי לא רוצה להיות בעולם פלאים שיש בו קוסמים, מכשפות, דרקונים, להילחם במפלצות ולמצוא אוצרות מעבר לכל דמיון...? פיתוח חשיבה מתימטית ויכולות אסטרטגיות, העצמת מיומנויות ר..
אמהות ובנות - סדנה נשית [גבעתיים]
סדנה מרגשת לאמהות ובנות בגילאי 11-13 חוויה יחודית המעצימה את הקשר בין האם והבת המשלבת מגע, תנועה ואמנות ומתמודדת עם השינוי הגופני והנפשי. בסדנה נתבונן בהיבטים הגופ..
הכנה ללמידה [שמשית]
ילדים מתחילים ללמוד אך אינם בשלים, לא בפן הרגשי ולא בפן הלימודי, בעזרת משחק, תרגילים לפי שיטת רביב וטכניקות נשימה אפשר לעזור להם במעבר מהגן לכיתה א' או במהלך השנה הר..
קורס לפיתוח חשיבה המצאתית [תל אביב]
פיתוח חשיבה המצאתית מעניקה כלים ושיטות ספציפיות לפתרון בעיות בתחומים כגון טכנולוגיה, מדע, עסקים, פדגוגיה ועוד...
סיורי גלריות ומפגשים עם אומנים בתל אביב [תל אביב]
סיורי גלריות ומפגשים עם אומנים בתל- אביב תל אביב - עיר ללא הפסקה מציעה מגוון רחב של אומנות - ניתן באמצעות האומנות ללמוד על הלכי הרוח בחברה הישראלית, לעורר שאלות למחש..
העברת מסרים חינוכיים בעזרת הרצאות ומייצגים [תל אביב]
הראל סטנטון - צלם המגזין "מסע אחר", ומרצה מבוקש בארץ ובחו"ל. המתודה מורכבת מהרצאה הפונה אל הראש ומופע אור קולי משולב במוזיקה המעביר מסרים דרך מגוון חושים. נושאי ה..
פריצת דרך להגשמת הייעוד המקצועי [הרצליה]
הסדנה מיועדת לאנשים המחפשים את דרכם בדרך להגשמת הייעוד המקצועי שלהם. מטרת הסדנה היא לאפשר לכל משתתף להתחבר לייעוד המקצועי, להגדיר את יעדיו, להתמודד עם המחסומים המעכ..
ציור ורישום [באר שבע]
בקבוצות קטנות, נעבור דרך טכניקות שונות כמו רישום, קולאז' וצבע, כדי ליצור חוויה ייחודית אשר מטרתה להעצים את הביטוי האישי של כל אחד ולהיפתח לדרך יצירתית.
קורס לנומרולוגיה [רמת גן]
סדנא בת 16 מפגשים בה ילמד החומר התיאורטי של כל המספרים, האותיות. החישובים למציאת מספרי הצל, האתגר, השיאים בחיים ועוד, הכנת מפה ויעוץ על פיה. מדיטציות, מודעות עצמית, ..
מידענות ומודיעין עסקי [תל אביב]
בעולם העסקים המאופיין בתחרות עולמית גוברת וזרימת מידע רב ונגיש, יש צורך בהיכרות עם כלים למודיעין עסקי המסיייעים בקבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיות והתמודדות יעילה עם מתחר..
מודעות אישית להגשמת מטרות [כפר יונה]
מודעות עצמית זוהי התבוננות פנימית. מטרת הקורס ללמוד ולהכיר את עצמנו טוב יותר ובדרך זו לשפר את איכות חיינו בכל המישורים בין הנושאים בהם נעסוק בקורס: זיהוי ערכים, שחר..


  שלחו הודעה
ל

*

*