מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הרחבת אופקים - שונות

 איפה אני 

הרחבת אופקים - שונות

- נמצאו 107 תוצאות | עמוד 1 מתוך 8       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
Above-Israel הרצאות בנושא ארכיאולוגיה, רחפנים וצילום

Above-Israel הרצאות בנושא ארכיאולוגיה, רחפנים ... [אשקלון]

מעוניינים להיחשף לחידושים עדכניים בחקר עברנו בארץ? אם כן! זה המקום והזמן לחדש וללמוד. אני מזמין אתכם לגלות את הארכיאולוגיה הארץ ישראלית דרך מגוון הרצאות מרתקות וחווי..
מילות מפתח לפעילות זו:
קורס מתנה | קורס צורפות | ליאת ולדמן סטודיו לצורפות ועיצוב

קורס מתנה | קורס צורפות | ליאת ולדמן סטודיו לצו... [חיפה]

הפתרון המושלם למתנה מקורית וייחודית להעניק ליקירכם-בהתאם לתקציב המתנה. ביחד נבנה חבילת שיעורי צורפות בהם יפתח חלון לעולם הצורפות המרתק... אין צורך בידע קודם, רק ברצ..
מילות מפתח לפעילות זו:

חוג לציור ורישום בסטודיו ריקי

חוג לציור ורישום בסטודיו ריקי [קריית אונו]

בחוג נלמד איך בונים יצירות אומנות, ומהו סוד המבנה הפנימי של היצירה. רישום בגרפיט, פחם סינטטי/טבעי ופסטל רך. נלמד לצייר בצבע שמן, נלמד להכין צבעי שמן ולמתוח בד. שיעור..
מילות מפתח לפעילות זו:
מבוכים ודרקונים, D&D במרכז דור [הוד השרון]
מי לא רוצה להיות בעולם פלאים שיש בו קוסמים, מכשפות, דרקונים, להילחם במפלצות ולמצוא אוצרות מעבר לכל דמיון...? פיתוח חשיבה מתימטית ויכולות אסטרטגיות, העצמת מיומנויות ר..
אמהות ובנות - סדנה נשית [גבעתיים]
סדנה מרגשת לאמהות ובנות בגילאי 11-13 חוויה יחודית המעצימה את הקשר בין האם והבת המשלבת מגע, תנועה ואמנות ומתמודדת עם השינוי הגופני והנפשי. בסדנה נתבונן בהיבטים הגופ..
הכנה ללמידה [שמשית]
ילדים מתחילים ללמוד אך אינם בשלים, לא בפן הרגשי ולא בפן הלימודי, בעזרת משחק, תרגילים לפי שיטת רביב וטכניקות נשימה אפשר לעזור להם במעבר מהגן לכיתה א' או במהלך השנה הר..
סדנת אקופרסורה למטפלים [תל אביב]
סדנת אקופרסורה לטיפול בבעיות אורתופדיות בה נלמדות נקודות דיקור סיני שימושיות הנלחצות באמצעות ידיו של המטפל לשיכוך כאבים וחיזוק המטופל וכן טכניקות טיפול המעלות את יעי..
הרצאה: פרידה קאלו - אוטוביוגרפיה מצויירת [הרצליה]
הרצאה בת שעה על חייה של פרידה קאלו : מתיאורים רוויי דם לדימויים המבטאים עוצמה ותקווה. ההרצאה מלווה במצגת. המרצה דליה בכר אמנית, תואר שני באמנות, אוניברסיטת ת"א. מתאי..
אימון אישי coaching [רמת גן]
איך תרגישו כשתהיו מסוגלים להתנהל בחיים במינימום תיסכולים? איך תרגישו להכיר את עצמכם לעומק? בואו להפיק את המיטב מהנתונים שלכם! תהליך אימון אישי נועד לגלות ולהפיק את ה..
כלכלה שוויונית – יש חיה כזאת! [תל אביב]
כלכלה שוויונית – יש חיה כזאת! אם מטרידה אתכם השתלטותה של הגישה הקפיטליסטית על השיח הציבורי בתקשורת ובחברה, אם נמאס לכם מהשתלטותם של בעלי ההון על החיים שלנו, יש גם ד..
חשיבה יצירתית [תל אביב]
חשיבה יצירתית ויצירתיות, כלים לפיתוח חשיבה יצירתית, התמודדות יעילה מול בעיות ואילוצים, שבירת מחסומים וקיבעונות, עקרונות, לוגיקה, פרדוקסים, פערים בין המציאות להיגיון,..
העשרה לפעילות ופעילים חברתיים בקהילה הגאה [תל אביב]
העשרה לפעילות ופעילים חברתיים בקהילה הגאה הקורס מתקיים בשיתוף רוצים לשנות ולא יודעים איך עושים את זה? מעוניינים להשפיע על החברה ולא שמעתם כיצד? אתם מוזמנים להצט..
ציור ורישום [באר שבע]
בקבוצות קטנות, נעבור דרך טכניקות שונות כמו רישום, קולאז' וצבע, כדי ליצור חוויה ייחודית אשר מטרתה להעצים את הביטוי האישי של כל אחד ולהיפתח לדרך יצירתית.
חברה, כלכלה, ביטחון - קשר השחיקה [תל אביב]
חברה, כלכלה, ביטחון- קשר השחיקה. הקורס בשיתוף עם קואליציית נשים לשלום מזה שנים שממשלות ישראל משתמשות בביטחון כתירוץ לאוזלת ידן החברתית וכהסבר להחלטות תקציביות. תפי..
חיפוש אחר המופלא - הרצאת מבוא לדרך הרביעית [ירושלים]
הרצאה המציגה את הרעיונות המרכזיים עליהם בנויה הדרך הרביעית, המוכרת במערב תודות לג.א. גורדייף. הדרך מציעה מסלול של הכרת האדם את עצמו ואת היקום בו הוא חי ויציאה מהכלא ..


  שלחו הודעה
ל

*

*