חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הורים וילדים

 איפה אני 

הורים וילדים

- נמצאו 80 תוצאות | עמוד 1 מתוך 6       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
פעילות פסיפס להורה וילד - פסיפס ועוד

פעילות פסיפס להורה וילד - פסיפס ועוד [יעד]

פעילות ייחודית למשפחה או קבוצה, במקום שלי, או בכל מקום שתרצו, בתאום מראש. המפגש יאפשר למשתתפים זמן איכותי של ביחד, הזדמנות לצלול לעולם של צבעים וצורות , זמן של שקט..
טיולי משפחות

טיולי משפחות [תל אביב]

טיולים חוויתיים לכל המשפחה. ההדרכה מותאמת לילדים ומבוססת על הפעלות ומשחקים. בסוף המסלול הפעלה ייחודית, מאתגרת ומגבשת לילדים. הטיולים והמסלולים בכל רחבי הארץ ומותא..

חוויה בחומר - פעילות הורים עם ילדים ברמת הכובש

חוויה בחומר - פעילות הורים עם ילדים ברמת הכובש [רמת הכובש]

קרמיקה - הורים עם ילדים מפגש חוויתי של הורה עם ילד תוך תהליך של יצירה, 6 מפגשים בהם נחווה ביחד את העבודה המשותפת בחימר ובצבעים החוג מוגבל למספר משתתפים מועט החוג מתק..
סדנת הכרות עם עולם המנדלה בראש העין - הזמנה לחוויה של יצירה

סדנת הכרות עם עולם המנדלה בראש העין - הזמנה ל... [ראש העין]

אני שמחה להזמינכם לערב של יצירה והנאה, ערב של הזדמנות לחוות שלווה ושקט פנימי דרך יצירת המנדלה. בסדנה נתחבר לעולמנו הפנימי באמצעות צבעים וצורות ונצייר מנדלה בצורה אי..
לימוד תופים, דרבוקה, כלי הקשה, סדנאות לקבוצות [רמת גן]

לימוד תופים, דרבוקה, כלי הקשה, סדנאות לקבוצות ... [רמת גן]

מיתר בי"ס לנגינה מלמד שיעורי תופים ע"י מורים מקצועים, כולל קריאת תוים נגינה עם מזיקה בחדרים ממוזגים ונעימים, אימון חינם לתלמידים בנוסף אנו מקימים שיעורי הרכב למתקדמי..
סדנת בניית עפיפונים

סדנת בניית עפיפונים [תל אביב]

הורים וילדים מתכנסים בטבע, בפארק, חוף הים, בונים עפיפון איכותי ומטיסים אותו ברחבי השמים. פעילות המשלבת יצירה, תכנון, דימיון ותעוזה. כל ילד וילדה מסיים את הפעילות עם ..
הפעלת היכרות חושים לילדים עם יניב ידיד

הפעלת היכרות חושים לילדים עם יניב ידיד [פתח תקוה]

אתם מוזמנים להשתתף בפעילות ייחודית, מרתקת ומלאת תוכן העוסקת הכרת החושים המותאמת לילדים, שמופעלת בעשרות קייטנות, גני ילדים, ובתי ספר ברחבי הארץ. הפעילות מאפשרת לילדי..
הפעלות להורים וילדים עם תיאטרון המעיין הקסום

הפעלות להורים וילדים עם תיאטרון המעיין הקסום [חיפה]

לאירועים יוקרתיים וייחודיים, תיאטרון המעיין הקסום מציע הצגות והפעלות חוויתיות המותאמות לפעילות הורים וילדים, מסיבות גן, חגים ואירועים חינוכיים: יום המשפחה, פתיחת ספר..
השמים הם הגבול הפעלות הורים וילדים

השמים הם הגבול הפעלות הורים וילדים [תל אביב]

פעילויות תעופה בחיק הטבע להורים וילדים, בניית טיסנים בדגמים המתאימים לכל גיל. הטסה של הטיסנים ותחרויות נושאות פרסים, הפתעות ואטרקציות, פעילות שכולה כיף והנאה בחיק הט..
סדנת יצירה בדלעות נוי - ילדים והורים יחדיו! [תל אביב]
סדנאות יצירה יחודיות בישראל. בסדנה נכיר את החומר המרתק הזה - דלעות נוי. ניגע בהן, נרעיש איתן, נראה מה יש בתוכן ונשמע הסבר איך הן גדלות. לאחר מכן נוכל להכין כמה יציר..
סדנת יצירה חינוכית בדלעות נוי- מסיכות ורעשנים! [תל אביב]
סטודיו דלארט מציג סדנאות יצירה לפורים! לרגל החג השמח נוכל להחזיק עשרות סוגים של דלעות מיוחדות וליצור מהן שלל מסיכות מצחיקות ומגוון רעשנים משמחים :) נוכל לתלות את ה..
פלונטר משחקים [חיפה]
סדנת פלונטר מזמינה את המשתתפים לחוויה קבוצתית שונה וייחודית והכל דרך משחקים ומגוון אתגרי חשיבה. הסדנאות משלבות בין משחקים קבוצתיים תחרותיים לבין חוויה שקטה ונעימה של..
חוויה בתנועה- התעמלות התפתחותית לגיל הרך [רחובות]
אלו הם חוגי התעמלות איכותיים וניידים המגיעים ישירות אל גני הילדים מובססים על תוכנית הלימודים של משרד החינוך. מועברים בדרך חוויתית מיוחדת, מאתגרת ויצירתית, תוך התאמה ..
חוויה בתנועה -התעמלות התפתחותית חוויתית [נס ציונה]
אלו הם חוגי התעמלות איכותיים וניידים המגיעים ישירות אל גני הילדים מובססים על תוכנית הלימודים של משרד החינוך. מועברים בדרך חוויתית מיוחדת, מאתגרת ויצירתית, תוך התאמה ..
פעילות הורים וילדים בתנועה [אשדוד]
מגוון פעילויות בתנועה מיוחדת קצבית ,מאתגרת מגוונת ושמחה להורים ולילדים שבא מבלים זמן איכות מדהים ומהנה יחדיו. את ההפעלה אנו מתאימים לגיל ואופי הקבוצה . בפעילות מש..


  שלחו הודעה
ל

*

*