חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הורים וילדים

 איפה אני 

הורים וילדים

- נמצאו 77 תוצאות | עמוד 1 מתוך 6       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
הפעלת היכרות חושים לילדים עם יניב ידיד

הפעלת היכרות חושים לילדים עם יניב ידיד [פתח תקוה]

אתם מוזמנים להשתתף בפעילות ייחודית, מרתקת ומלאת תוכן העוסקת הכרת החושים המותאמת לילדים, שמופעלת בעשרות קייטנות, גני ילדים, ובתי ספר ברחבי הארץ. הפעילות מאפשרת לילדי..
טיולי משפחות

טיולי משפחות [תל אביב]

טיולים חוויתיים לכל המשפחה. ההדרכה מותאמת לילדים ומבוססת על הפעלות ומשחקים. בסוף המסלול הפעלה ייחודית, מאתגרת ומגבשת לילדים. הטיולים והמסלולים בכל רחבי הארץ ומותא..

חוויה בחומר - פעילות הורים עם ילדים ברמת הכובש

חוויה בחומר - פעילות הורים עם ילדים ברמת הכובש [רמת הכובש]

קרמיקה - הורים עם ילדים מפגש חוויתי של הורה עם ילד תוך תהליך של יצירה, 6 מפגשים בהם נחווה ביחד את העבודה המשותפת בחימר ובצבעים החוג מוגבל למספר משתתפים מועט החוג מתק..
לימוד תופים, דרבוקה, כלי הקשה, סדנאות לקבוצות [רמת גן]

לימוד תופים, דרבוקה, כלי הקשה, סדנאות לקבוצות ... [רמת גן]

מיתר בי"ס לנגינה מלמד שיעורי תופים ע"י מורים מקצועים, כולל קריאת תוים נגינה עם מזיקה בחדרים ממוזגים ונעימים, אימון חינם לתלמידים בנוסף אנו מקימים שיעורי הרכב למתקדמי..
סדנת בניית עפיפונים

סדנת בניית עפיפונים [תל אביב]

הורים וילדים מתכנסים בטבע, בפארק, חוף הים, בונים עפיפון איכותי ומטיסים אותו ברחבי השמים. פעילות המשלבת יצירה, תכנון, דימיון ותעוזה. כל ילד וילדה מסיים את הפעילות עם ..
פעילות פסיפס להורה וילד - פסיפס ועוד

פעילות פסיפס להורה וילד - פסיפס ועוד [יעד]

פעילות ייחודית למשפחה או קבוצה, במקום שלי, או בכל מקום שתרצו, בתאום מראש. המפגש יאפשר למשתתפים זמן איכותי של ביחד, הזדמנות לצלול לעולם של צבעים וצורות , זמן של שקט..
הפעלות להורים וילדים עם תיאטרון המעיין הקסום

הפעלות להורים וילדים עם תיאטרון המעיין הקסום [חיפה]

לאירועים יוקרתיים וייחודיים, תיאטרון המעיין הקסום מציע הצגות והפעלות חוויתיות המותאמות לפעילות הורים וילדים, מסיבות גן, חגים ואירועים חינוכיים: יום המשפחה, פתיחת ספר..
השמים הם הגבול הפעלות הורים וילדים

השמים הם הגבול הפעלות הורים וילדים [תל אביב]

פעילויות תעופה בחיק הטבע להורים וילדים, בניית טיסנים בדגמים המתאימים לכל גיל. הטסה של הטיסנים ותחרויות נושאות פרסים, הפתעות ואטרקציות, פעילות שכולה כיף והנאה בחיק הט..
פלונטר משחקים [חיפה]
סדנת פלונטר מזמינה את המשתתפים לחוויה קבוצתית שונה וייחודית והכל דרך משחקים ומגוון אתגרי חשיבה. הסדנאות משלבות בין משחקים קבוצתיים תחרותיים לבין חוויה שקטה ונעימה של..
שלולית הצבעים- סדנת יצירה נודדת המגיעה אליכם [קריית שמונה]
שלולית הצבעים היא הרפתקה בצבעים נוזליים על גבי נייר. הסדנה ניידת ומגיעה עם כל החמרים לאירועים מוזמנים מראש בצפון הארץ. בשלולית הצבעים אפשר להשפריץ, לטפטף, להתיז צב..
חוויה בתנועה- התעמלות התפתחותית לגיל הרך [רחובות]
אלו הם חוגי התעמלות איכותיים וניידים המגיעים ישירות אל גני הילדים מובססים על תוכנית הלימודים של משרד החינוך. מועברים בדרך חוויתית מיוחדת, מאתגרת ויצירתית, תוך התאמה ..
חוויה בתנועה -התעמלות התפתחותית חוויתית [נס ציונה]
אלו הם חוגי התעמלות איכותיים וניידים המגיעים ישירות אל גני הילדים מובססים על תוכנית הלימודים של משרד החינוך. מועברים בדרך חוויתית מיוחדת, מאתגרת ויצירתית, תוך התאמה ..
פעילות הורים וילדים בתנועה [אשדוד]
מגוון פעילויות בתנועה מיוחדת קצבית ,מאתגרת מגוונת ושמחה להורים ולילדים שבא מבלים זמן איכות מדהים ומהנה יחדיו. את ההפעלה אנו מתאימים לגיל ואופי הקבוצה . בפעילות מש..
הפעלות הורים וילדים [נס ציונה]
מגוון פעילויות בתנועה מיוחדת קצבית, מאתגרת, מגוונת ושמחה להורים ולילדים שבא מבלים זמן איכות מדהים ומהנה יחדיו. את ההפעלה אנו מתאימים לגיל ואופי הקבוצה. בפעילות משולב..
עיסת נייר - הפעלה להורים וילדים [שדה ורבורג]
רוצים לבלות זמן איכות עם הילדים? לבלות בדרך שונה ומקורית? בואו ליצור ביחד בסדנא אחת נעימה וחווייתית..


  שלחו הודעה
ל

*

*