חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד הגנה עצמית

 איפה אני 

הגנה עצמית

- נמצאו 63 תוצאות | עמוד 1 מתוך 5       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אומנויות לחימה והגנה עצמית גם לנשים וגם לגברים!

אומנויות לחימה והגנה עצמית גם לנשים וגם לגברים! [רמת גן]

ק.מ.י. - קרב מגן ישראלי, הינה שיטת קרב ישראלית, מודרנית המתאימה את עצמה למצב העכשיוי ומתמחה בנושא של הגנה עצמית ברחוב. לא נדרשים שום נתונים מיוחדים - כל אחד יכול לל..
אימוני הגנה עצמית - self defense

אימוני הגנה עצמית - self defense [רמת השרון]

שמי איתן סלע בן 26 גר ברמת השרון. בעל תעודת מדריך מוסמך להגנה עצמית מטעם מכללת וינגייט הכוללת תעודת מע"ר (מגיש עזרה ראשונה )-אוגוסט 2012,ובעל תעודת הסמכה בטיפול באמצ..

הגנה עצמית - קרב מגע - מדריך אלכס דיכנה

הגנה עצמית - קרב מגע - מדריך אלכס דיכנה [רגבה]

קרב מגע היא דרך להתמודדות עם מצבי אי ודאות שונים ומשתנים, ברחוב, בבית הספר, ובמצבים בלתי צפויים. קרב מגע היא שיטה יעילה וטבעית ועל כן קלה ללימוד. קרב מגע היא לא רק ש..
הגנה עצמית הכי יעילה לרחוב - אלי לבשטיין

הגנה עצמית הכי יעילה לרחוב - אלי לבשטיין [ראש העין]

קמ"י - קרב מגן ישראלי, הינה שיטת קרב ישראלית, מודרנית, לא תחרותית, המתמחה בנושא של הגנה עצמית ברחוב. מחנכת נגד אלימות, אך מלמדת כיצד לנהוג ולהגיב נכון במצבים שונים. ..
קורס הגנה עצמית במרכז וקורסים לנשים - מועדון זמיר טאקוונדו

קורס הגנה עצמית במרכז וקורסים לנשים - מועדון ... [גבעתיים]

בואי לחזק את ביטחונך האישי, ללמוד כיצד להתמודד במצבים קריטיים ולשפר את הכושר הגופני. קורס הגנה עצמית בהדרכת מאסטר איציק זמיר- דאן 5 אלוף ישראל 6 פעמית ברציפות, עוסק ..
קורסים בהגנה עצמית במרכז קמ"י

קורסים בהגנה עצמית במרכז קמ"י [אריאל]

מרכז קמ"י מציע קורסים בהגנה עצמית בשיטת ק.מ.י. - קרב מגן ישראלי (שיטת קרב ישראלית, מודרנית, לא תחרותית מתמחה בנושא של הגנה עצמית ברחוב). לא נדרשים שום נתונים מיוחדים..
קמי - קרב מגן ישראלי

קמי - קרב מגן ישראלי [אריאל]

ק.מ.י. - קרב מגן ישראלי, הינה שיטת קרב ישראלית, מודרנית המתמקדת בהגנה עצמית ברחוב. השיטה מתאפיינת בפשטותה וביעילותה. מתאימה לכל אחד ואחת מגיל גן חובה עד גיל הזהב ..
קראטה - מרכז אביטן לאומנויות לחימה

קראטה - מרכז אביטן לאומנויות לחימה [קריית ים]

קראטה – מרכז אביטן לאומנויות לחימה קבוצות לילדים, נוער ובוגרים (נשים וגברים) ערב ערב בין השעות 16:30 עד 21:30 סניף ראשי לכיש 13 קרית ים, סניף מוצקין עלוני נח 3.
קרב מגע - הגנה עצמית לילדים, נוער ומבוגרים בראש העין

קרב מגע - הגנה עצמית לילדים, נוער ומבוגרים בר... [ראש העין]

לאחרונה אנו עדים לעלייה מדאיגה במקרי האלימות בארץ ובעולם. הצטרפ/י עוד היום לאימוני הגנה עצמית בשיטת קרב מגע. טכניקות קלות, יעילות ואפקטיביות מאוד בהתמודדות במצבי לח..
קרב מגע-הגנה עצמית אימון אישי ברעננה

קרב מגע-הגנה עצמית אימון אישי ברעננה [רעננה]

קרב מגע - לחימה והגנה עצמית - אימון אישי במסגרת אימוני הקרב מגע ניתן לבנות תוכנית אימונים אישית בתיאום עם המאמן. התוכנית תותאם לצרכיו ולרצונו של המתאמן. אפשרות ל..
רויס גרייסי ג'יו-ג'יטסו ברזילאי - הגנה עצמית בירושלים

רויס גרייסי ג'יו-ג'יטסו ברזילאי - הגנה עצמית ... [ירושלים]

מועדון רויס גרייסי ג'יו-ג'יטסו מציע למתאמנים בכל הגילאים שיטה אפקטיבית להגנה עצמית אומנות לחימה בכלל והג'יו-ג'יטסו בפרט, שמים דגש על כבוד לאדם, משפרת ביטחון עצמי, הת..
פא-קווה אומנות לחימה

פא-קווה אומנות לחימה [כפר סבא]

דרכם של הלוחמים תלמדו איך להגן על עצמיכם בדרך פרקטית, ובאופן מלהיב דרך לימוד פא-קווה אומנות לחימה, התלמיד יפתח את כוחו הפיזי, ובו בזמן ילמד טכניקות ייחודיות על ידי ..
הגנה עצמית בירושלים - JMA

הגנה עצמית בירושלים - JMA [ירושלים]

JMA הוא בית ספר לאומנויות לחימה המשלב את המיטב ממספר אומנויות לחימה יעילות (MMA – Mixed Martial Arts). משלבים כושר גופני גבוה תוך הקפדה על הדרגתיות, מיומנויות הגנה ע..
הגנה עצמית - חיים בריא

הגנה עצמית - חיים בריא [כפר סבא]

מלמד אותנו כיצד להגן על עצמינו! ולצאת בבטחה מכל מצב אפשרי. תוך כדי השיעורים אנו נכנסים לכושר! נחזק את השרירים, נשפר את הגמישות והביטחון העצמי ואת הקוארדינציה. השיטה ..
הגנה עצמית - קרב מגע מלא עם עדן אלייב

הגנה עצמית - קרב מגע מלא עם עדן אלייב [רמת גן]

קרב מגע מלא- האימון האולטימטיבי לשיפור הכושר,הקואורדינציה והביטחון העצמי מה ייצא לך מזה ??? ביטחון-תרגיש בטוח ביכולת שלך כושר-תחטב ותשפר את הכושר הגופני שלך הנאה-תהנ..


  שלחו הודעה
ל

*

*