מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד האזנה למוסיקה

 איפה אני 

האזנה למוסיקה

- נמצאו 35 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
האזנה למוסיקה קלאסית - דני שורץ

האזנה למוסיקה קלאסית - דני שורץ [חיפה]

נפתחת הרשמה לחוג האזנה למוסיקה. האזנה למוסיקה המלווה בקטעי וידיאו ועיון בטכסטים. . החוג יתקיים אחת לחודש בתל אביב. פתיחת החוג מותנית במינימום 15 משתתפים.
מילות מפתח לפעילות זו:
תולדות הרוקנרול

תולדות הרוקנרול [תל מונד]

הקורס יעסוק בהתפתחות הרוקנרול החל מניצני הרוק של שנות ה-50 ועד זמננו אנו,תוך התייחסות למוזיקה בהקשר התרבותי, הפוליטי והחברתי.
מילות מפתח לפעילות זו:

מוסיקה ותודעה - דני שורץ

מוסיקה ותודעה - דני שורץ [תל אביב]

חוג האזנה למוסיקה מזווית מיוחדת הבודקת את הקשר בין התפתחות המוסיקה להתפתחות התודעה. האזנה מודרכת בליווי טכסטים ווידיאו וכן הפעלה בתנועה.. החוג יתקיים אחת לחודש, בת..
מילות מפתח לפעילות זו:
הרצאות ומפגשי מוסיקה לגיל הזהב - דני שורץ

הרצאות ומפגשי מוסיקה לגיל הזהב - דני שורץ [תל אביב]

הרצאה/מפגש על מוסיקה קלאסית ומוסיקה בכלל. המפגש "נתפר" בהתאם לסוג וצרכי הקהל. כמפגש קליל ובידורי או כהרצאה רצינית יותר. בליווי קטעי וידיאו ואפשרי גם עם טכסטים.
מילות מפתח לפעילות זו:
מקום לכינור - אליאנה לובנברג (חוויה לכל המשפחה)

מקום לכינור - אליאנה לובנברג (חוויה לכל המשפחה) [מגשימים]

מפגשי-קונצרט מותאמים לילדים ולכל המשפחה. הוראת כינור בקבוצות קטנות והכל בחיק הטבע בסביבת חיות משק. לפרטים על המפגשים ועדכונים: דף הפייסבוק "מקום לכינור"
מילות מפתח לפעילות זו:
קורס האזנה למוסיקה קלאסית למבוגרים.

קורס האזנה למוסיקה קלאסית למבוגרים. [חולון]

תולדות המוסיקה על פי תקופות בליווי הדגמות מוסיקליות בנגינה בפסנתר ובהאזנה מודרכת לשפע של דיסקים. החומר מגוון ועשיר והמפגש עם היצירות המושמעות מפתח הבנה מוסיקלית ויכו..
מילות מפתח לפעילות זו:
קורס האזנה למוזיקה בבית הספר למוזיקה של דורון גיאת

קורס האזנה למוזיקה בבית הספר למוזיקה של דורון... [תל אביב]

רוצים לדעת את ההבדל בין היפ-הופ לבי-בופ? בין סמבה לסלסה? בין רוק כבד למטאל? רוצים ללמוד לאהוב ג'אז? לדעת מה זה בלוז? רוצים להיפתח ולהרחיב את הסגנונות המוזיקליים שלכם..
מילות מפתח לפעילות זו:
הרצאות מוסברות על מוסיקה קלאסית המשלבות נגינה בפסנ... [ירושלים]
מתי בפעם האחרונה שמעתם סמפוניה של בטהובן? אם אתם מעוניינים להכנס לעולם המופלא של מוסיקה שנכתבה לפני מאות שנים אך עדיין רלוונטית גם היום, הצטרפו להרצאות שמשלבות נגינה..
סדנת תקשורת בינאישית דרך מוסיקה [תל אביב]
סדנה לתקשורת בינאישית באמצעות הקשבה למוסיקה. יהושע ומיכל מנחי הסדנא ידריכו את המשתתפים במסע מופלא המשלב תקשורת בינאישית וצלילים מרתקים. הסדנא תלווה בהדגמות, הקשבה ..
הפקה מוזיקלית במחשב [תל אביב]
לימוד הפקת מוזיקה במחשב האישי בבית הלקוח. תוכנית לימודים המותאמת לצרכים האישיים של התלמיד בנושאים: הכרת התוכנה: cubase, abelton live, wave lab,vst. הבנת סגנונות של ..
צלילים ראשונים [רעננה]
קולות ראשונים הינה תכנית מוסיקלית ייחודית של 20 מפגשים להורים ותינוקות. המודל הייחודי בא להעשיר ולפתח את עולמו המוסיקלי-רגשי של התינוק לקדם התפתחות (שפה, מוטוריקה, ק..
האזנה מודרכת, חוויה מרגשת! (כמו הרצאה) [תל אביב]
המוזיקה היא הגרעין המרכזי ממנו נבנית חוויה ייחודית, המרכז ממנו אפשר לצפות ולהשקיף על תחומי חיים שונים כגון תרבות, אומנות, דת, פוליטיקה, כלכלה, שיווק, מעמד האישה, מדע..
שיעורי קומפוזיציה (הלחנה), עיבוד ותיזמור [ראשון לציון]
הלימוד נעשה כבר משלב מוקדם תוך התנסות ו"קפיצה למים" בהלחנה ואלתור מודרך. במקביל נערך עיון מעמיק (בהתאם לרמת התלמיד) ביצירות שנכתבו והולחנו לאורך התקופות- לא רק במוסי..
לימודי תאוריה וסולפאז' [תל אביב]
לימודי תאוריה וסולפאז' ללמוד להוציא כל קטע משמיעה. לתלמידי מגמות המוסיקה, עזרה והכנה לבגרויות במוסיקה והכנה לבחינות הקבלה של האקדמיות השונות. מתאים גם לנגנים המעוניי..
צליל סובב עולם [גבעת חן]
בפתיחה תתקיים הרצאה המסבירה את הרקע ליצירות ולביצועים. נשמע מוסיקה קלאסית, עממית, פולקלוריסטית ושירה


  שלחו הודעה
ל

*

*