חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד גרפיקה ממוחשבת

 איפה אני 

גרפיקה ממוחשבת

- נמצאו 53 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
חוגי פוטושופ עם פוטוגון

חוגי פוטושופ עם פוטוגון [נצר סירני]

רוצה ליצור אמנות חדשה מהצילומים? אלבומים דיגטילים זה הדבר שמעניין אותך? בפוטוגון נקבל את הכלים לשימוש בתוכנה מספר אחת בעולם לעיצוב ועיבוד תמונה
לימוד תוכנות גראפיות: פוטושופ, אלוסטרייטור ואינדיזייין

לימוד תוכנות גראפיות: פוטושופ, אלוסטרייטור וא... [תל אביב]

פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן שלוש תוכנות שיכולות לפתוח לכל אחד שער לעולם העיצוב. אם את אמא מעצבת שלא נגעה במחשב 5 שנים ורוצה להתעדכן, אם אתה טינאייג'ר שמת לתכ..

קורסי פוטושופ ועיצוב אלבומים

קורסי פוטושופ ועיצוב אלבומים [רחובות]

קורס עיצוב גרפי הכולל את יסודות הגרפיקה והעיצוב, שליטה בפוטושופ - תוכנה לעיבוד תמונה. פוטושופ - photoshop הינה תוכנה המתמחה בעיבוד תמונה, מתאימה לעיבוד וליטוש תמונו..
קורס גרפיקה ממוחשבת ויסודות הפוטושופ ב-vector

קורס גרפיקה ממוחשבת ויסודות הפוטושופ ב-vector [ירושלים]

פתרונות מקצועיים בתחום גרפיקה ממוחשבת ועיבוד תמונה, החל משלב פיתוח רעיון ועד שלב הבאה לדפוס\הפקה. אנו מציעים מגוון קורסי לימוד בתחום גרפיקה, שמעניקים לסטודנטים תשתית..
קורס גרפיקה הדפסה בתלת מימד ובניית אתרים סאן ספארק מרכז הידע

קורס גרפיקה הדפסה בתלת מימד ובניית אתרים סא... [ראשון לציון]

חושבים שיש לכם אופי יצירתי? אוהבים את משחקי הפלייסטיישן והעיצוב שלהם? בואו ללמוד איך לעצב בעצמכם וללמוד את הידע העומד מאחורי הסרטים שוברי הקופות .אם גרפיקה על גווניה..
קורס גרפיקה ממוחשבת הדפסת בתלת מימד סאן ספארק מרכז הידע

קורס גרפיקה ממוחשבת הדפסת בתלת מימד סאן ספארק ... [אשדוד]

חושבים שיש לכם אופי יצירתי? אוהבים את משחקי הפלייסטיישן והעיצוב שלהם? בואו ללמוד איך לעצב בעצמכם וללמוד את הידע העומד מאחורי הסרטים שוברי הקופות .אם גרפיקה על גווניה..
פוטושופ ובניית אלבומים דיגיטליים | הסדנא לעיצוב

פוטושופ ובניית אלבומים דיגיטליים | הסדנא לעיצוב [ירושלים]

הסדנא לעיצוב | start | בקוביה הסדנא לעיצוב - הינה מרכז הדרכה הקיים למעלה מ-20 שנה, ומציע מגוון קורסי לימוד בתחום הגרפיקה. הלימודים בסדנא לעיצוב, מעניקים לסטודנטים תש..
הסדנא לעיצוב - ערן צירמן

הסדנא לעיצוב - ערן צירמן [ירושלים]

הסדנא לעיצוב | start | בקוביה הסדנא לעיצוב - הינה מרכז הדרכה הקיים למעלה מ-20 שנה, ומציע מגוון קורסי לימוד בתחום הגרפיקה. הלימודים בסדנא לעיצוב, מעניקים לסטודנטים תש..
חוג עיצוב גרפי למחילים ומתקדמים מבית אינטרסקול

חוג עיצוב גרפי למחילים ומתקדמים מבית אינטרסקול [סביון]

החניכים יכירו ויתנסו ביסודות העיצוב תוך טיפוח הדמיון, כושר ההמצאה יכולת תכנון ופיתוח. החניכים יתעמקו בעיצוב לאתרי אינטרנט, ופליירים יתנסו וישתמשו בווקטורים וטקסטורות..
תכנות ופיתוח אפליקציות בסמארטפון לילדים ולנוער בכל הרמות

תכנות ופיתוח אפליקציות בסמארטפון לילדים ולנוע... [תל אביב]

התכנית מתאימה לילדים ונוער בני 10-18. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו-כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, י..
ענת בן קורס רישום איור למתקדמים במכון אבני

ענת בן קורס רישום איור למתקדמים במכון אבני [תל אביב]

מטרת הקורס היא לקחת את האיור למחוזות שונים. מאריזה דרך פרסום ועד איור לעיתונות על כל התחנות שבדרך. הדגש בקורס הוא על חשיבה. על הערך המוסף שנותן האיור ועל הפתרונות ..
פתוח ותכנות משחקי מחשב. C# VB.NET FLASH10... [תל אביב]
כיצד מתכנתים משחק מחשב בדו ובתלת מימד ? איך יוצרים אשליית תנועה והנפשה בביצועי גרפיקה כה מדהימים ובמרחב תלת מימדי? כיצד יוצרים תחושות ריאליות של קפיצה, ריצה, התחמקו..
שיעורי פוטושופ [ירושלים]
לימוד פוטושופ מכוון לצלמים או חובבי צילום. בין הנושאים הנלמדים: איכות התמונה, גודל התמונה, עיבוד צבע, עבודה עם שכבות, ריטוש, אפקטים עבודה עם קבצי NEF ועוד.. בסוף ..
פוטושופ וגרפיקה ממוחשבת [ראשון לציון]
מורה מוסמכת לגרפיקה מלמדת מהיסודות עד רמה מקצועית. פוטושופ, פריהנד, אילוסרייטור + יסודות העצוב + הבאה לדפוס. הרבה נסיון בהוראה עם גישה סבלנית ואישית.
מסלול אישי ללימודי עיצוב גרפי [תל אביב]
שיטה לימודית ייחודית המאזנת בין המעשי לתיאורטי, תוך כדי הקפדה ודגש על תהליך עבודה מסודר ונכון. שיטה המביאה לתוצאות מעשיות מרביות בהתאם לקצב הלימוד וההתפתחות של כל תל..


  שלחו הודעה
ל

*

*