חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד גרפיקה ממוחשבת

 איפה אני 

גרפיקה ממוחשבת

- נמצאו 50 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
חוגי פוטושופ עם פוטוגון

חוגי פוטושופ עם פוטוגון [נצר סירני]

רוצה ליצור אמנות חדשה מהצילומים? אלבומים דיגטילים זה הדבר שמעניין אותך? בפוטוגון נקבל את הכלים לשימוש בתוכנה מספר אחת בעולם לעיצוב ועיבוד תמונה
קורס גרפיקה ממוחשבת ויסודות פוטושופ ב-vector

קורס גרפיקה ממוחשבת ויסודות פוטושופ ב-vector [ירושלים]

פתרונות מקצועיים בתחום גרפיקה ממוחשבת ועיבוד תמונה, החל משלב פיתוח רעיון ועד שלב הבאה לדפוס\הפקה. אנו מציעים מגוון קורסי לימוד בתחום גרפיקה, שמעניקים לסטודנטים תשתית..

פוטושופ ובניית אלבומים דיגיטליים | הסדנא לעיצוב

פוטושופ ובניית אלבומים דיגיטליים | הסדנא לעיצוב [ירושלים]

הסדנא לעיצוב | start | בקוביה הסדנא לעיצוב - הינה מרכז הדרכה הקיים למעלה מ-20 שנה, ומציע מגוון קורסי לימוד בתחום הגרפיקה. הלימודים בסדנא לעיצוב, מעניקים לסטודנטים תש..
הסדנא לעיצוב - ערן צירמן

הסדנא לעיצוב - ערן צירמן [ירושלים]

הסדנא לעיצוב | start | בקוביה הסדנא לעיצוב - הינה מרכז הדרכה הקיים למעלה מ-20 שנה, ומציע מגוון קורסי לימוד בתחום הגרפיקה. הלימודים בסדנא לעיצוב, מעניקים לסטודנטים תש..
לימוד תוכנות גראפיות: פוטושופ, אלוסטרייטור ואינדיזייין

לימוד תוכנות גראפיות: פוטושופ, אלוסטרייטור וא... [תל אביב]

פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן שלוש תוכנות שיכולות לפתוח לכל אחד שער לעולם העיצוב. אם את אמא מעצבת שלא נגעה במחשב 5 שנים ורוצה להתעדכן, אם אתה טינאייג'ר שמת לת..
קורסי פוטושופ ועיצוב אלבומים

קורסי פוטושופ ועיצוב אלבומים [רחובות]

קורס עיצוב גרפי הכולל את יסודות הגרפיקה והעיצוב, שליטה בפוטושופ - תוכנה לעיבוד תמונה. פוטושופ - photoshop הינה תוכנה המתמחה בעיבוד תמונה, מתאימה לעיבוד וליטוש תמונו..
ענת בן קורס רישום איור למתקדמים במכון אבני

ענת בן קורס רישום איור למתקדמים במכון אבני [תל אביב]

מטרת הקורס היא לקחת את האיור למחוזות שונים. מאריזה דרך פרסום ועד איור לעיתונות על כל התחנות שבדרך. הדגש בקורס הוא על חשיבה. על הערך המוסף שנותן האיור ועל הפתרונות ..
חוג עיצוב גרפי למחילים ומתקדמים מבית אינטרסקול [סביון]
החניכים יכירו ויתנסו ביסודות העיצוב תוך טיפוח הדמיון, כושר ההמצאה יכולת תכנון ופיתוח. החניכים יתעמקו בעיצוב לאתרי אינטרנט, ופליירים יתנסו וישתמשו בווקטורים וטקסטורות..
פתוח ותכנות משחקי מחשב. C# VB.NET FLASH10... [תל אביב]
כיצד מתכנתים משחק מחשב בדו ובתלת מימד ? איך יוצרים אשליית תנועה והנפשה בביצועי גרפיקה כה מדהימים ובמרחב תלת מימדי? כיצד יוצרים תחושות ריאליות של קפיצה, ריצה, התחמקו..
שיעורי פוטושופ [ירושלים]
לימוד פוטושופ מכוון לצלמים או חובבי צילום. בין הנושאים הנלמדים: איכות התמונה, גודל התמונה, עיבוד צבע, עבודה עם שכבות, ריטוש, אפקטים עבודה עם קבצי NEF ועוד.. בסוף ..
שיעור פוטושופ PHOTOSHOP אישי - uziMedia [באר שבע]
שיעור פוטושופ לימוד פוטושופ הדרכה אישית ומהנה של תוכנת עיבוד התמונה תוך שיפור תצלומים שלכם עיצובים מיוחדים או כל דבר אחר שתרצו. יש אפשרות גם לשלב למידת עקרונות ויסוד..
שיעור פלאש FLASH אישי - uziMedia [באר שבע]
שיעור פלאש לימוד פלאש הדרכה אישית ומהנה של תוכנת הפלאש תוך כדי בניית אתר או כל דבר אחר שתרצו. ניתן ומומלץ למי שמעוניין ללמוד Action Script. יש אפשרות גם לשלב למידת ע..
קורסים בגרפיקה ממוחשבת -סול לימודי גרפיקה ועיצוב [תל אביב]
קורס עיצוב גרפי-סול לימודי גרפיקה ועיצוב קורס ייחודי הכולל בתוכו את שלושת התוכנות: -קורס פוטושופ מיועד לצלמים לכל העוסקים בתחום העיצוב ועיצוב אופנה מאיירים. -קור..
שיעורים בפוטושופ [תל אביב]
לימוד תוכנת הפוטושופ המתאים למתחילים ומתקדמים, לצלמים, אמנים, אדריכלים. בן השאר נלמד ריטוש תמונה, תיקון צבעים, ניקוי והשתלה של פריטים מהתמונה, יצירת קולג'ים אמנותיים..
שיעורים פרטיים בפוטושופ [תל אביב]
לימודי פוטושופ מתאימים למי שרוצה להתחיל את דרכו בעולם הגרפיקה הממוחשבת, ולגרפיקאים שרוצים לשדרג את הידע שלהם בתוכנה, אפילו ילדים יכולים ללמוד פוטושופ. הקורס מקיף וב..


  שלחו הודעה
ל

*

*