חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד בלט ומחול קלאסי

 איפה אני 

בלט ומחול קלאסי

- נמצאו 130 תוצאות | עמוד 1 מתוך 9       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
חוגי מחול וריקוד בעפולה

חוגי מחול וריקוד בעפולה [עפולה]

החלה הרשמה לשנת המחול. חוגי מחול לילדים ונוער במגוון סגנונות: בלט * קלאסי * פוינט* מודרני* לירי * היפהופ * ג'אז * ריקודי בטן* תנועה יוצרת* החל מגילאי 4 ועד י"ב ב..
בלט קלאסי ביהס למחול לואיזה ארנון

בלט קלאסי ביהס למחול לואיזה ארנון [חיפה]

בלט קלאסי בכל הרמות לכל הגילאים. כיתות הכנה לבלט לילדי הגן. שיעורים למתחילים, נוער, מתקדמים, וכתות לחיילות, סטודנטיות ובוגרות עם ידע קודם המתגעגעות לרקוד בלט עם בנ..

חוג בלט בבית הספר המקצועי למחול ברמת גן

חוג בלט בבית הספר המקצועי למחול ברמת גן [תל אביב]

שיעורי בלט קלאסי למתחילים, מתקדמים ומקצועיים בהנחיית מיכל וולף בבית הספר המקצועי למחול ברמת גן הבלט הקלאסי מהווה את הבסיס התנועתי לכל שאר סגנונות המחול. הרקדן לומד..
ענת אקרמן - אומנות הבלט הקלאסי

ענת אקרמן - אומנות הבלט הקלאסי [תל אביב]

חווית הריקוד הטמונה ביסודות הבלט הקלאסי, חושפת אותך ליופי, אלגנטיות ולהבעה עצמית. הצטרפו לשיעורים בעלי סטנדרטים גבוהים להקניית טכניקה ומקצוענות שייעלו את רוח ה..
חוג בלט ומחול קלאסי "הסטודיו של יעל"

חוג בלט ומחול קלאסי "הסטודיו של יעל" [הוד השרון]

כשמקצועיות ויחס אישי - נפגשים! - "הסטודיו של יעל"- מציע שיעורי בלט קלאסי ונעלי פוינט לנערות וילדות. הבלט והמחול המודרני הם שני הבסיסים החשובים ביותר להתפתחותה של ר..
בלט קלאסי ומחול יצירתי  - אקדמיה למחול שלומית וייסמן

בלט קלאסי ומחול יצירתי - אקדמיה למחול שלומי... [הוד השרון]

מתעניינים בשיעורי מחול קלאסי לילדים? האקדמיה למחול שלומית וייסמן מזמינה אתכם ללמוד מהטובים ביותר! באקדמיה למחול שלומית וייסמן ביישוב נירית ובסניף שבהוד השרון מתקיימ..
גאז ומחול לגיל הרך - ביה"ס דאנס - אול חדרה

גאז ומחול לגיל הרך - ביה"ס דאנס - אול חדרה [חדרה]

ביה"ס דאנס-אול חדרה מציע מגוון חוגים: בלט עכשווי,מחול יצירתי לגיל הרך,היפ הופ,זומבה וגא'ז מודרני. חוגי המחול והבלט הקלאסי מהווה את הבסיס התנועתי לכל שאר סגנונות המחו..
סטודיו סטפאנוס - שיעורי בלט

סטודיו סטפאנוס - שיעורי בלט [ירושלים]

רוקדים כל הדרך לחלום! נפתחה ההרשמה לשנת הלימודים 2016-2017 מהרו להרשם! סטודיו סטפאנוס נמצא במיקום מרכזי (לב שכונת בקעה, ירושלים). שיעורי בלט לפעוטות, ילדים, נוער, מ..
יסודות המחול לגיל הרך

יסודות המחול לגיל הרך [חולון]

אנחנו בE-motion מזמינים אתכם לפתוח בפני ילדיכם את העולם הקסום של הריקוד. עולם של יצירה וביטוי, של מוסיקה ותנועה. ערכים של שיתוף פעולה, הקשבה, וחברות. בשיעורי המ..
הכנה לבלט ומשחקי מחול ביהס למחול לואיזה ארנון

הכנה לבלט ומשחקי מחול ביהס למחול לואיזה ארנון [חיפה]

תוכנית לילדי הגן המשלבת הנאה בצד למידה, מותאם לילדי הגן וכיתה א'. במסגרת התכנית נעשית הכרות עם הגוף והכרה ביכולותיו, פיתוח קואורדינציה, חוש קצב והתמצאות במרחב, תוך כ..
חוג בלט מודרני לילדים ונוער -חיים בריא

חוג בלט מודרני לילדים ונוער -חיים בריא [כפר סבא]

חוג בלט מודרני לילדים ונוער בכפר סבא. תמיד רציתם לרקוד ולא ידעתם איך? בשביל זה אנחנו כאן!! חוגים של אלופים מודרכים ע"י אלופי הארץ ברמות שונות וע"י מדריכים מעולים ורק..
חוג בלט לגיל הרך בעמק חפר - אביב אבידן

חוג בלט לגיל הרך בעמק חפר - אביב אבידן [עמק חפר]

המרכז לאומניות הבמה Urban Place בניהולו של אביב אבידן - הכנה לבלט - הכנה ללהקות מחול מחולצי'ק - שיעורי מחול לקטנטנים הסניפים שלנו - סטודיו קרית השרון - בנתניה סט..
בלט ומחול קלאסי בסטודיו OR

בלט ומחול קלאסי בסטודיו OR [ראשון לציון]

גילאים , קבוצות: 6-8 / 9-11 / 12-14 / 15-17 / בלט לנשים פיתוח תיאום ופלסטיקה של תנועות, רכישת מיומנויות של שיווי משקל , של היכולת לשמוע קצב ו"לפענח" יצירה מוזי..
מחול ותנועה לגיל הרך - האקדמיה למחול בורסטין ווליצקי

מחול ותנועה לגיל הרך - האקדמיה למחול בורסטין ו... [רעננה]

תנועה יצירתית והתפתחותית לגילאי 3-6. תכנית לימודים מיוחדת המקנה לילדכם את כל הכלים הדרושים להתפתחות פיזית וקוגניטיבית נכונה. המחול והתנועה משפרים את המוטוריקה העדינה..
בלט קלאסי - האקדמיה למחול בורסטין ווליצקי

בלט קלאסי - האקדמיה למחול בורסטין ווליצקי [רעננה]

תחום התמחות באקדמיה למחול בורסטין-ווליצקי. בואו לרקוד את החלום! השיעורים דינמיים, מחזקים ומעשירים. מומלץ לכל מי שמעוניינן להגיע להישגים. "האקדמיה למחול בורסטין-וולי..

מה זה בלט ומחול קלאסי?

הבלט מורכב מרפרטואר תנועתי מובנה וברור. התנועות הינן עדינות ארוכות - וישנה הקפדה על דיוק בעת ביצוען. הדגש הינו על תנועה לגובה, הנשים רוקדות על נעלי פוינט המגביהות אותן, והגברים לרב מניפים את הבלרינות ומבצעים קפיצות גבוהות ומרשימות. טכניקת הבלט הינה אבן היסוד עבור כל תחומי המחול. לכן יש חשיבות ללמדה מגיל צעיר. רק לאחר שהושרשה היטב בגוף התלמיד, נכון ללמוד תחומי מחול נוספים.
נכתב על ידי:


  שלחו הודעה
ל

*

*