חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אמנויות לחימה - שונות

 איפה אני 

אמנויות לחימה - שונות

- נמצאו 89 תוצאות | עמוד 1 מתוך 6       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אומנויות לחימה והגנה עצמית

אומנויות לחימה והגנה עצמית [רמת גן]

מעוניינים ללמוד להגן על עצמכם ולהעלות את ביטחונכם העצמי? אלי לבשטיין, מדריך בכיר ומנוסה ובעל חגורה שחורה דאן 7 מזמין אתכם ללמוד והתנסות בשיטת קמ"י. מה זה קמ"י? קמ"..
בית ספר בינלאומי לאמנויות לחימה קארטה דו

בית ספר בינלאומי לאמנויות לחימה קארטה דו [פתח תקוה]

בית הספר הבינלאומי לאמנויות לחימה הוקם בשנת 1972 בפתח תקווה. מאז תחילת הדרך אנו משקיעים במקצוענות ובאיכות. אנו עוסקים בחינוך דרך לימוד אמנויות לחימה קלאסיות ובמיוחד..

נאנקינג טאי צ'י צ'ואן

נאנקינג טאי צ'י צ'ואן [אבן יהודה]

טאי צ'י צ'ואן הינה אמנות לחימה ותנועה שנולדה בסין ככל הנראה לפני מאות שנים. לא רבות ידוע על נסיבות היווצרה, כיוון שהידע שהצטבר במשך השנים נשמר כסוד לאורך זמן רב. הסב..
אגרוף קלאסי באור יהודה - יעקב שמואל

אגרוף קלאסי באור יהודה - יעקב שמואל [אור יהודה]

אימוני איגרוף קלאסי - מתאים מגילאי 7 עד לבוגרים בגיל 60. למתקדמים קיימת האפשרות להגיע לתחרויות בארץ ובחו"ל. מכון האגרוף נמצא ברחוב דגניה 40 אור יהודה, חניה בשפע. ..
איאיידו - אומנות החרב היפנית

איאיידו - אומנות החרב היפנית [אבן יהודה]

איאיידו (Iaido) היא אומנות לחימה יפנית מסורתית העוסקת בלימודי החרב. האיאיידו עוסקת בלימוד ואימון האיאיידוקה (לוחם הנושא חרב) כיצד יש להגיב לסיטואציות של התקפה פתאומ..
המרכז לאומנויות לחימה - בית ספר לג'ו ג'יטסו

המרכז לאומנויות לחימה - בית ספר לג'ו ג'יטסו [פתח תקוה]

שיהאן אייל כהן דאן 5 -מורה ראשי ג'ו ג'יטסו - אומנות הסמוראי מסורת של 2000. ג'ו ג'יטסו - הינה אומנות הלחימה היעילה והחזקה ביותר להגנה עצמית, המשלבת בתוכה ג'ודו,אייקי..
ג'יוג'יטסו, איגרוף תאילנדי ו- MMA.

ג'יוג'יטסו, איגרוף תאילנדי ו- MMA. [חיפה]

בית הספר לג'יו-ג'יטסו ברזילאי, איגרוף תאילנדי וMMA. קבוצות מתקדמים ומתחילים. הג'יוג'יטסו הברזילאי והאגרוף התאילנדי נחשבות לאומנויות הלחימה האפקטיביות בעולם! אומ..
בית הספר לנינג'יטסו- בוג'ין קאן - גבעתיים

בית הספר לנינג'יטסו- בוג'ין קאן - גבעתיים [גבעתיים]

אין צורך להיות גדול באופן מיוחד או חזק בצורה יוצאת דופן על מנת ללמוד כיצד להתגונן ולהתמודד עם מצבים קיצוניים. כל אחד יכול ללמוד איך לנצל את יתרונותיו היחסיים ולשרוד..
טאקוונדו תל אביב Taekwondo  TEL AVIV

טאקוונדו תל אביב Taekwondo TEL AVIV [תל אביב]

במועדון שלנו התלמידים מתקדמים ומגיעים להישגים ולדרגות גבוהות, הודות לשיטה המיוחדת באימונים. האימונים שלי עם הרבה צחוק - ועם הרבה עבודה קשה. החוג מיועד לכל הגילים, ..
גמישות ואומנויות לחימה Flexibility and martial arts

גמישות ואומנויות לחימה Flexibility and martia... [תל אביב]

ישנם הרבה אנשים שמעוניינים בגמישות, שפגאטים וכיוצ"ב, וגם בכושר. אצלינו יש את שניהם. בואו ללמוד לעבוד עם הגוף, להשתפר בגמישות ברמות שלא ידעת שקיימים - שבכלל, שמסוגלי..
אימוני טאי צ'י צ'ואן- יבנה

אימוני טאי צ'י צ'ואן- יבנה [רחובות]

הטאי צ'י מחזק את האנרגיה ומביא לאיזון בין המערכות הפיזיולוגיות השונות. הטאי צ'י מתאפיין בתנועה איטית, המביאה את הגוף לחיזוק מתמיד, פותרת ומקלה על בעיות בריאות שונות..
מועדון קרב - שיעורי קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי

מועדון קרב - שיעורי קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי [תל אביב]

"מועדון קרב" עוסק בתחומים הבאים: 1.קיק-בוקס - KICKBOXING 2. איגרוף - BOXING 3. קואורדינציה-CO-ORDINATION 4.בטחון עצמי-SELF CONFIDANCE 5. סיבולת לב,ריאה- ENDURA..
טאי צ'י - מרכז לאומנויות מסורתיות

טאי צ'י - מרכז לאומנויות מסורתיות [אבן יהודה]

טאי צ'י צ'ואן הינה אמנות לחימה ותנועה שמקורה בסין וגילה המשוער עומד על מאות שנים. בבסיסה של אמנות לחימה זו ישנה תבנית (קאטה), המורכבת משרשרת תנועות ארוכה. התנועות ..
הגנה עצמית לנשים - חיים טריווקס

הגנה עצמית לנשים - חיים טריווקס [ראשון לציון]

שיטה להגנה עצמית המתאפיינת בפשטותה ולכן: מתאימה לכל רבדי האולוסיה לכל מקום ומצב! שיטה מודרנית המתאימה את שיטות ההגנה בהתאם לאירועים היומיומיים. חינוך למשמעת עצמית וב..
pro fighter academy מרכז לאומנויות לחימה

pro fighter academy מרכז לאומנויות לחימה [רמת גן]

כל אומנויות הלחימה המודרניות תחת קורת גג אחת, במתקן המקצועי ביותר בישראל!!!!!!! כאן תמצאו את המתקן המקצועי ביותר והמדריכים הטובים ביותר אשר יעניקו לכם וילדכם את הביט..


  שלחו הודעה
ל

*

*