חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אימפרוביזציה

 איפה אני 

אימפרוביזציה

- נמצאו 52 תוצאות | עמוד 1 מתוך 4       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
קורס אימפרוביזציה בשרון - רוני נוימן

קורס אימפרוביזציה בשרון - רוני נוימן [כפר יונה]

בית הספר למשחק של רוני נוימן - במה לקהילה, פותח קבוצת בוקר- קורס אלתור,משחקי תאטרון ויצירה אישית. 3 חודשים, פעם בשבוע, שיטות שונות של לימודי משחק בקורס איכותי, מעמ..
תאטרון פלייבק בראשון לציון "מעגלי סיפורים"

תאטרון פלייבק בראשון לציון "מעגלי סיפורים" [רחובות]

תושבי ראשל"צ והסביבה ,אם אתם הרפתקנים , רוצים לחוות עוד רמות ביטוי , נגעתם במשחק בחייכם ורוצים עוד להוציא את השחקן שבכם אז.... כאן עובדים עם - הקשבה , ביטוי רגשות ..

שיעורי אימפרוביזציה בסטודיו למחול סטפאנוס

שיעורי אימפרוביזציה בסטודיו למחול סטפאנוס [ירושלים]

קורס אימפרוביזציה בסטודיו למחול סטפאנוס עוסק בבניית חומרים עצמיים תוך קבלת הנחיות מסוימת ותבניות תנועתיות. כל מה שאנחנו חשים ומרגישים ניתן לתרגם לתנועה ולתת ביטוי מל..
חוג תיאטרון פלייבק עם עינת משעל ניצן

חוג תיאטרון פלייבק עם עינת משעל ניצן [תל אביב]

חדש! חדש! חדש! קבוצת בוקר למתחילים!! אין צורך בנסיון קודם! במהלך המפגשים נלמד את הכלים והטכניקות הבסיסיות של תאטרון הפלייבק, נפתח את מיומנויות ההקשבה והאמפטיה, ונ..
קייטנת משחק ואימפרוביזציה ב"תיאטרון האימפרוב"

קייטנת משחק ואימפרוביזציה ב"תיאטרון האימפרוב" [תל אביב]

תיאטרון האימפרוב - בית הספר הראשון והמוביל לאילתור בארץ פותח גם השנה קייטנת משחק ואימפרוביצזיה לנוער עם מגוון של סדנאות ומורים מעולים!
סדנאות משחק תיאטרון קולנוע וטלוויזיה

סדנאות משחק תיאטרון קולנוע וטלוויזיה [חיפה]

הכנה לאודישנים ומגמות משחק בבתי ספר. ילדים המעוניינים להתקבל למגמות המשחק והתיאטרון בבתי הספר כגון רעות, ויצו, עירוני ה' חוגים וריאלי יוכלו לקבל בסטודיו הדרכה איש..
שיעורי משחק, שירה ופרפורמנס עם מאיה אלרון

שיעורי משחק, שירה ופרפורמנס עם מאיה אלרון [תל אביב]

שיעורים בשירה ובהגשה שירים ופרפורמנס בהופעות, הקלטות, חזרות ואודישנים. מתאים גם לזמרים שרוצים לפתח את יכולת ההגשה והפרפורמנס שלהם, וגם לשחקנים שרוצים לפתח את יכולות ..
מחול אמנותי - בלט ויצירה לילדים ולנוער

מחול אמנותי - בלט ויצירה לילדים ולנוער [מודיעין]

בלט קלאסי כבסיס לטכניקה טובה ולהבנת עולם הריקוד האמנותי. מחול מודרני להעשרת השפה התנועתית. אימפרוביזציה לפיתוח היצירתיות. מופע בסוף שנה להנאה ולערך מוסף של לימודי הר..
סטודיו פנימה- מחול מודרני  ואיפרוביזציה

סטודיו פנימה- מחול מודרני ואיפרוביזציה [ירושלים]

שיעורי המחול מבוססים על טכניקות ידועות מתחומי המחול המודרני המסורתי והעכשוי. בתוך התנועה שזורה עבודה יצירתית, הבעתית ואישית. נשלב מודעות גופנית עם למידת קומבינציות ..
קורס אימפרוביזציה - בתיאטרון האימפרוב

קורס אימפרוביזציה - בתיאטרון האימפרוב [תל אביב]

בית הספר הראשון והמוביל לאלתור בארץ מציע קורסי אימפרוביזציה למתחילים, מתקדמים ולשחקנים מקצועיים. רוצים לשחרר מחסומים יצירתיים? להגדיל את התעוזה מהירות התגובה, יכולו..
תאטרון פלייבק בראשון לציון - "מעגלי סיפורים"

תאטרון פלייבק בראשון לציון - "מעגלי סיפורים" [תל אביב]

תושבי ראשל"צ והסביבה ,אם אתם הרפתקנים , רוצים לחוות עוד רמות ביטוי , נגעתם במשחק בחייכם ורוצים עוד להוציא את השחקן שבכם אז.... כאן עובדים עם - הקשבה , ביטוי רגשות ..
אמיר אוריין - תיאטרון החדר

אמיר אוריין - תיאטרון החדר [תל אביב]

בימים אלו מתקיימות בתיאטרון החדר של אמיר אוריין, פגישות ההכרות לקראת הקורסים השנתיים המרוכזים במשחק ובבימוי. הקורסים מתקיימים בשעות הערב, בקבוצות קטנות, באוירה נוחה ..
סדנת אימפרוביזציה ירושלים - תיאטרון האימפרוב

סדנת אימפרוביזציה ירושלים - תיאטרון האימפרוב [ירושלים]

קורס אילתור אקטיבי, בו אתם יוצרים על הבמה סצנות מתוך דמיונכם. בואו לנסות!!! דרך עבודה מעשית, תקבלו כלים להיות משוחררים, אמיצים, גמישים, חיוביים, מובילים ומובלים, יצ..
דרמה תרפיה סדנא - כישורים חברתיים לילדים [פתח תקוה]
סדנת דרמה תרפיה לילדים, הסדנא מחברת את הילד לכוחות היוצרים והמרפאים שבתוכו ומתאימה לכל הילדים. מומלץ לילדים בעלי: קשיים חברתיים ורגשיים, הפרעות קשב וריכוז, לקויי למ..
מופע אימפרוביזציה בנושא זוגיות [תל אביב]
מי יוריד את הזבל? למה אתה לא אומר שאתה אוהב אותי? גם היום כואב לך הראש? כמה זוגות נעליים קנית?... כיצד נראית הזוגיות שלכם לאורך שנים? בואו לפגוש את עצמכם בחתונה, ברג..


  שלחו הודעה
ל

*

*