חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות ללימוד אייקידו

 איפה אני 

אייקידו

- נמצאו 38 תוצאות | עמוד 1 מתוך 3       

הבא

הצג תוצאות על גבי מפה
אייקידו באשדוד

אייקידו באשדוד [אשדוד]

אומנות לחימה מבוססת מציאות, שילוב של אמנויות יפניות, ברזילאיות והגנה עצמית. שיטה ייחודית במינה המשלבת טכניקות שונות. השיטה שלנו מפתחת ביטחון עצמי, כושר גופני, קואורד..
אייקידו אייקיקאי - איקידו כרמל

אייקידו אייקיקאי - איקידו כרמל [זכרון יעקב]

ישנם בתי ספר ומורים רבים לאייקידו. רובם נאמנים לאותה מערכת של עקרונות ושיטת לימוד. ההבדלים ביניהם מבטאים לדעתי בעיקר את היצירתיות של המורים השונים. הגישה שלנו באייקי..

אייקידו אסלן ישראל - לגברים בלבד - היחידי בישראל

אייקידו אסלן ישראל - לגברים בלבד - היחידי ביש... [ירושלים]

אייקידו אסלן ישראל - לגברים בלבד - אין צורך בנסיון מוקדם! יתרונות הקורס: שחרור והרפיית מתחים ,הפחתת משקל, העצמת תחושת בטחון, שיפור דימוי עצמי, חיזוק חגורת כתפיים, פ..
אייקידו איסתה - "סמוראי-דו" - אומנויות לחימה

אייקידו איסתה - "סמוראי-דו" - אומנויות לחימה [ראשון לציון]

אייקידו - אומנות לחימה יפנית ייחודית. בטחון עצמי בלא אלימות. עקרונות אייקידו - להוביל ולא להיות מובל, לנתב את האנרגיה של יריב לטובתך - מסייעים בחיים מחוץ לאולם האימו..
נאנקינג טאי צ'י צ'ואן

נאנקינג טאי צ'י צ'ואן [אבן יהודה]

הצטרפו אלינו ולימדו את סודותיה של אמנות הלחימה הסינית טאי צ'י צ'ואן. אמנות לחימה ותנועה שנוסדה לפני מאות שנים ומקורה בסין. בכל הנוגע לנסיבות היווצרה, רב הנסתר על הג..
קראטה - מרכז אביטן לאומנויות לחימה

קראטה - מרכז אביטן לאומנויות לחימה [קריית ים]

קראטה – מרכז אביטן לאומנויות לחימה קבוצות לילדים, נוער ובוגרים (נשים וגברים) ערב ערב בין השעות 16:30 עד 21:30 סניף ראשי לכיש 13 קרית ים, סניף מוצקין עלוני נח 3.
איקידו  - נוק אאוט

איקידו - נוק אאוט [נתניה]

האייקידו היא לא רק אמנות לחימה, אלא דרך חיים ופילוסופיה חברתית שוחרת שלום. מטרתו של האייקידו היא לפתור עימותים בדרכי שלום ולהגן על עצמו תוך הימנעות מגרימת נזק לתוקף..
אייקידו דו-גנ-דו דוג'ו

אייקידו דו-גנ-דו דוג'ו [חולון]

איקידו היא אומנות לחימה יפנית בעלת שורשים תרבותיים ופילוסופים עמוקים, המתאפיינת בהשתלבות עם תנועת התוקף ומשלבת הטלות, בריחים ומגוון כלי-נשק.
''ביטרן המרכז לאומנויות הלחימה'' - אייקידו רעננה [רעננה]
אייקידו דמיינו את עצמכם מותקפים ע''י מישהו גדול וחזק מכם...עכשיו דמיינו אותו שוכב על הרצפה מבלי שנתתם לו אפילו מכה אחת! נשמע כמו תסריט דמיוני מתוך סרט אקשן?! אז..
אייקידו בנתניה (נורדיה/גנות הדר) - המרכז הישראלי ל... [נורדיה]
רוצה לשפר את הכושר? מחפש/ת פעילות מהנה באווירה לא תחרותית? רוצה ללמוד להגן על עצמך? שפר/י את בטחונך העצמי, את היציבה, הזריזות והקואורדינציה. האימון מותאם לקצב ההתקדמ..
אייקידו בכפר סבא - המרכז הישראלי לאייקידו [כפר סבא]
רוצה לשפר את הכושר? מחפש/ת פעילות מהנה באווירה לא תחרותית? רוצה ללמוד להגן על עצמך? שפר/י את בטחונך העצמי, את היציבה, הזריזות והקואורדינציה. האימון מותאם לקצב ההתקדמ..
אייקידו פתח-תקווה [פתח תקוה]
בית הספר לאייקידו מסורתי בפתח-תקוה אייקידו – אמנות לחימה יפנית להגנה עצמית המציעה דרך להתפתחות אישית וגופנית. האומנות מבוססת על זרימה וניצול כוח היריב כנגדו. במסג..
אייקידו בספורט טיב [נתניה]
בית הספר לאייקידו מסורתי בנתניה (AIKIDO). אייקידו - אמנות לחימה יפנית להגנה עצמית המציעה דרך להתפתחות אישית וגופנית. האומנות מבוססת על עיקרון האי-התנגדות תוך ניצול..
אייקידו לילדים בספורטיבון [נתניה]
אחרי ההצלחה של חוג האייקידו אצל המבוגרים פתחנו קבוצה לילדים בית הספר לאייקידו מסורתי בנתניה (AIKIDO). אייקידו - אמנות לחימה יפנית להגנה עצמית המציעה דרך להתפתחות אי..
אייקידו בהרצליה המרכז הישראלי לאייקידו [הרצליה]
רוצה לשפר את הכושר? מחפש/ת פעילות מהנה באווירה לא תחרותית? רוצה ללמוד להגן על עצמך? שפר/י את בטחונך העצמי, את היציבה, הזריזות והקואורדינציה. האימון מותאם לקצב ההתקדמ..


  שלחו הודעה
ל

*

*